Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tragiczna gra Araujo to jedno ale nigdy nie zrozumiem czemu są 3 minuty do końca meczu, a my gramy w obronie 3 na 3, czemu chociaż przez 5 minut nie możemy zagrać autobusem, jestem poirytowany tym meczem, fajnie, że chłopaki grali widowiskowo ale to nie włoży nam kolejnego pucharu lm do gabloty, jako kibic jestem mega zawiedziony
0
2 minuty od finału, smutek i tyle.
1
Daj Gaviego na drugą połowę, siły wprowadzi na boisko
1
Drugi rok i drugi raz zawala nam mecz w lidze mistrzów Araujo
3
Pozbyć się Araujo po sezonie, gość jest żartem
3
Żadnej powtórki z faulu na Martinie, Marciniak drukarz
0
Araujo przegrał pozycję z obrońcą jak junior jakiś
3
Raphinha impostor
5
Czemu nie dostał czerwonej wogole
5
Frajer Marciniak, dimarco 10 fauli i 0 kartek
0
Na uj on trzyma Olmo i Martina XD 9 na 11 gramy
3
A 0 zmian, dobrze jest dobrze grają
0
@tbas przecież to on dał piłkę na kontrę człowieku
4
Piękne podanie Martin, Araujo i Lewy po przerwie za Olmo i Martina
0
Czemu oni nie grają przez tego Yamala, gościu robi różnicę, a ci grają przez jakiegoś Martina
0
Co on wyprawia XD
0
Lewy w przerwie za Olmo
0
Olmo jest dzisiaj tragiczny
1
@natanvip robimy ich, nie będzie to spacerek ale Inter wykorzystał limit szczęścia, a finał to już 50 na 50
15
„No dlaczego” hahahahah popłakał się prawie
0
Celta standard giry rozłożone przed prześcieradłami, vrzutkez, Tchouaméni i García na obronie, a ci okazji bramkowej sobie stworzyć nie potrafią
0
Pięknie wykonany rzut karny xd
2
Polski tottenham nie może nic wygrać
1
@siara10 wypad na notatnik
2
Panowie wiem, że paliwa już brakuje ale wytrzymajcie jeszcze trzy mecze ligowe i dwa ligi mistrzów, tak blisko mety :D
0
@Eto'o9 R10 zawsze jest 5 zmian i po przerwie można wprowadzić ekipę remontową, Yamala Raphinhe Pedriego i Olmo, może przesadziłem z wymianą wszystkich zawodników ale Yamal, Raphinha, Pedri i de jong powinni zacząć mecz na ławce
3
Fort Christensen Araujo Martin
Gavi Eric Torre
Fermin Victor Fati
Na Valladolid powinno starczyć, a cała 11 by odpoczęła
0
Robert chociaż na pierwsze 45 min, później niech wejdzie Fernan na podmęczonego, on nie ma sił presować z taką intensywnością 90 minut, a co do meczu z Valladolid to Yamal, Pedri i Raphinha obowiązkowo ławka od pierwszej minuty, z tym Valladolid to Fati Victor i Fermin powinni sobie poradzić
0
@takisobiektos ta tracą już 3 pkt do Napoli i będą jakieś ostre rotacje robić, za chwilę z niczym skończą ten sezon
3
Balde na rewanż, Martin nie ma prawa powąchać boiska. Inter miał bardzo dużo szczęścia, rotacje na mecz z Valladolid i robimy ich na miękko w rewanżu