Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
5 ligowych, 3 lm i 1 pucharu króla, co raz bliżej celu
12
Yamal jak Vinícius za pierwszych lat w Madrycie
2
Ale to jest irytujące, milion sytuacji, a później drżenie o wynik
0
Powinno być 2:0 i tryb ekonomiczny
0
Występ mbappe w meczu z nami w pucharze króla, dzisiejsza ewentualna 5 kartka Kounde przechodzi na pauzę z Madrytem czy valladolid ?
0
@ProMILs chcą go sprzedać to musi trochę pograć
0
W końcu Kounde odpoczywa, brawo trener
0
@adamek20151 niekonwencjonalnie, a nie prostolinijnie jak ludzie twojego pokroju
0
@ShawnC coś musiałby pokombinować bo grając z uszatym jest 11 na 10, ani to w ataku nic nie robi, w obronie akcje lecą jego strona, dziurawa strona jak ser szwajcarski
0
@SeWo77 Valverde daje radę to i on da
0
Raphinha mógłby się poświęcić i zagrać z dwa mecze do powrotu Balde na LO, w defensywnie gorzej od uszatego nie wypadnie, jest szybszy i w ofensywie da dużo więcej, niestety uszaty pewnego poziomu nie przeskoczy, a na tym LO widać największą dysproporcję między podstawowym graczem, a zmiennikiem
0
@Swistus172 trzeba walczyć do końca, Real i Inter też są już zmęczeni sezonem
0
@MessiSuarezNeymar może byl zły na swój występ a nie na zmianę
0
6 ligowych meczy, 3 mecze ligi mistrzów i 1 pucharu króla, co raz bliżej celu moi mili
5
Olmo świetna zmiana, jego powrót do gry to ogromne wzmocnienie dla nas przed końcem sezonu
1
Musi być karny, jak nie da to jest ustawka
1
I schodzi Fernan, a Raphinha dalej gra Xd
1
De jong sabotażysta, wprowadzaj człowieku Olmo i Yamala
2
Raphinha Fermin do bazy
5
XD Oni się kładą od podmuchu wiatru, a ten pajac wszystko gwiżdże
0
Co oni wyprawiają XDD
1
Weź człowieku zdejmij tego Martina i daj tam Gaviego
8
Z martinem na LO nie ma co marzyć o LM, nie mogę na niego patrzeć
0
Szmaciarz kartek zapomniał ?
0
Yamal lawka, świetna informacja
1
Valverde daje radę na PO to do powrotu Balde u nas na LO niech gra Raphinha :D gorzej od Martina w obronie nie zagra, w ataku da więcej i shark wleci na LS
0
Bardzo ważny powrót Olmo w kontekście rotacji Pedriego, jeszcze Yamal i Kounde mogliby odpocząć, to ile gra Kounde jest chore, wszystko od deski do deski
3
Real Inter valladolid Inter Real, niezły terminarz mamy
0
Też czekacie dalej na tą hucznie zapowiadaną remontade?
0
Pięknie, jeszcze im włożyli