Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean fakt mój błąd
2
Ogólnie Cubarsi ma 17 lat, a ten z Realu 22, błędy będą się mu zdarzać
1
@Kinginiesta był ale nie pasuje do kontekstu czerwa
2
Fernan to nawet by się nie zastanawiał nad podaniem w takiej sytuacji tylko walił pod ladę, Raphinha może i pracuje dla drużyny ale nic poza tym, a miał piłkę która mogła nam ustawić mecz
1
Ostry faul na czerwo = żółta kartka i dwie żółte dla nas
5
Czemu on nie strzelił ? Żarty sobie robi ?
4
Pierdolona Pała z gwizdkiem
1
Przecież to czerwo powinno być XD
2
Piekło na trybunach, a u nas będzie uśmiechnięty piknik ze skośno okiimi przyjaciółmi
0
Trener no balls, zostawia typa z jednym celnym podaniem
4
No co za łeb, po co tego Lewandowskiego zostawia
0
Faulu na de jongu nie sprawdził xd
0
Narazie 11 na 10, Lewy co kontakt to strata
2
Lewandowski tylko przeszkadza, fakt nie opinia, odbija się piłka jak od drewna
1
Wczoraj podobny faul pseudo ramosa na Alvarezie i cwiakala cicho, teraz oczywisty faul
0
Kogoś byście chcieli w następnym sezonie jako potencjalny transfer? Ja chyba mimo wszystkiego Nico Williamsa, pod wodzą naszego trenera jeszcze się rozwinie, a Valverde to beton. Cena nie będzie ogromna plus Nico Raphinha na SPO i Yamal na PS, w końcu dwa skrzydła by chodziły. Nie wiem czy obecnie jest lepszy LS w takiej cenie
0
@Gibbon_FCB zgnieciemy ich
1
Gimenez jaki amator
1
@Gibbon_FCB mówisz i masz hahahaha
1
Alvarez jaki gol, wow :o
0
Barrios masa niecelnych podań
1
Wiadomo, że z białymi zapomnieli jak się podaje
5
5 m spalonego a ten łoś czeka
9
Robert tylko nie zakładaj dzisiaj butów rozmiar 65
0
Do prześcieradeł już podbiec nie można xd
2
Ten Christensen to jakiś żart
8
Rok 2050, Neymar wciąż myśli o powrocie do Barcelony, 58 latek wznowił treningi
5
@DonCarletto w żadnym się nie boimy
8
Niestety tylko my się ich nie boimy, reszta sra w gacie jak widzi ich herb
0
Real dał odpocząć Valverde Mbappe i nosaczowi żeby mieli siły zatrzymać Antonego w weekend