Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas o co i z kim oni walczą, chyba nie z nami czy Realem o mistrza
0
Ta liga konferencji musi być na wysokim poziomie jak Jagiellonia gra tam w ćwierćfinale, a w lidze przegrywa z przedostatnią drużyną
7
Za 4 dni wiadomość, Christensen doznał urazu łydki na treningu, będzie pałzował półtorej miesiąca
9
Kounde 120 min i 90 na repce, teraz 90, panie trenerze on jest maszyną ale każda często eksploatowana maszyna w końcu się zepsuje, Yamal też powinien zejść po 60 min
0
Yamal i Kounde cały mecz, dlaczego to robisz trenerze XD
1
Te sędziowanie to są jaja xd Ziomuś nawet nie patrzył na piłkę
1
Liczyłem, że wejdzie 9 za 19
2
Skład na Girone Fort Eric Christensen Martin, Gavi Casado Torre, Fati Fernan Victor, musi nasza główna 11 odpocząć przed najważniejszą częścią sezonu, a oni są w tak słabej formie, że może nawet taki skład coś ugra
3
@Destroyer_of_Worlds głupota
0
Niech ten beton na dogrywkę zdejmie Yamala
3
Yamal 200 IQ, gra pod zmianę ^^
0
Na otwarcie nowego CN przydałby się transfer typu Isak na N, Nico Isak Yamal i Raphinha na SPO
0
Zaraz kończy się kadra i gramy 5 meczów w 14 dni, nie wiem czy na Girone nie opłaciło by się zaryzykować i zagrać pół rezerwami, zwłaszcza, że po tym meczu rewanż z Kotletico
4
Dobrze, że nasi zeszli jak gra taki przyglup jak jakiś Hato
8
Yamal czerwo w drugiej i szybki powrót do Barcelony
0
@Eklerek spoko ja pisze o lidze narodów, a ty o najważniejszym turnieju w piłce nożnej
3
Osobiście nienawidzę tej śmiesznej ligi narodów, mecze towarzyskie o sztucznie dodanej randze żeby kluby puszczały swoich piłkarzy, ciężki sezon, a nasi pewnie będą pocić się na boisku po 80 min mecz
28
Kibice realu śmiechy, chichy z goli Yamala, a ich ballon d’or player ma prawie tyle bramek co Fernan grający ogony
3
3 min hahahaha ja nie pamiętam kiedy ostatnio doliczyli 3 min jak mieliśmy wynik na styku
6
Ultrasi PSG to niezle wariaty, doping cały mecz
0
Przecież z nim gramy 11 na 10 XD
8
Proste podanie potrafi zepsuć, już mam powoli dość Lewandowskiego
14
Przy 2;2 doliczyłby z 8 min
2
@Karzel oczywiście, że Alex, nokaut przez high kick lub niewidocznym lewym sierpem
3
Ale to życie jest porypane, idziesz na drzemkę i możesz się nie obudzić
0
Z czerwoną to grać trzeba umieć :)
0
Niby ten Liverpool ma wyeliminować Real, no nie wydaje mi się, już PSG miałoby większe szanse.
1
Piękny będziemy mieć ten nowy stadion, nie mogę się doczekać zobaczyć go w pełni ukończonego
0
Dziś Alex ciężko nokautuje Ankalaeva high kickiem, a może niewidocznym lewym sierpowym ?
0
@Pawci023x dobrze, że sam siebie nie zmylił :D