0

Bolą oczy patrząc na wykończenie Yamala

0

@SinMistico wypluj to byku

0

Panie trenerze zmieniamy Yamala i Forta, rekin i Kounde powinni wejść

21

Szkoda, że chłopaki okradają z asyst Pedriego

2

Fort i Yamal do bazy

1

Jaka sytuacja do dyskusji xd ziomek na 3 m Spalonym blokuje naszego zawodnika

2

Yamal musi popracować nad strzałami i wykończeniem

0

Rudiger z Getafe dostał karnego za coś takiego

0

Jak my z tego karnego nie dostaniemy to żart

1

Neymar za 30 lat, po amputacji stopy, nagłówki w gazetach „Neymar marzy o powrocie na jeden sezon do Barcelony”

1

Chłopaki muszą przestać brać przykład z Jacka i nie chlać tyle, dzisiaj wyglądali jakby pili całą noc, do tego brak jakiegokolwiek pomysłu i dosłownie 0 dynamiki, z resztą ich ostatnie wyniki mówią same za siebie, dobrze, że chociaż dwa dodatkowe mecze ma Real

2

City męczyło się z 5 ligowcem, a wcześniej dostali oklep 5:1 od Arsenalu, bramki z przypadku, a co gadają, że Real wraca do najlepszej formy XD

0

Celtic byłby cięższym wyzwaniem niż to śmieszne city

4

Ekipa w studio prawie doszła

1

Ociężali zawodnicy city nie mają siły

0

City piękne ustawienie xd

2

Plan na ten mecz Guardioli, po prostu biegać byle gdzie

2

Drugiego piłkarza nam odjebali i dalej sobie grają w 11, piękne zasady

1

Ziomuś z 10 z Leganés to na poziomie naszej obecnej 10, wszedł stracił i nawet nie wraca

1

Pięknie widzieć żółtko za klapanie dziobem

0

Nikt z Realu nie dostał kartki?

4

Jaki wstyd, że my z nimi przegraliśmy u siebie

4

Komentarz z psychiatryka „Eh. Będzie masakra z tą ligą z tą Barceloną, oni potrafią przepchnąć, my nie, -4 to już praktycznie bez żadnej przewagi patrząc jakie mecze nas jeszcze czekają”, ziomuś ma serio jakiś udar, chyba już nie pamięta ile meczów przepchnęli jakimś one tapem po kręglach w polu karnym

2

Lewy swoje zaczyna XD

1

Żółte tylko dla naszych rozumiem

0

@Goralkov ciężki nokaut łokcio dłonią

1

Dzisiaj zbliżamy się na 4 pkt i nie widzę innej opcji

15

Nie obchodzi mnie szczerze czy powinno być czerwo czy nie, my powinniśmy mieć karnego w meczu z Getafe za faul na Kounde, póki sędziowie nie będą musieli tłumaczyć swojej decyzji na bieżąco stadionowi to rażące błędy będą się zdarzać

2

@Luciano99 to samo pisałem jakiś czas temu, to rzucili się na mnie, że ultrasów na stadionie nie potrzebujemy

1

T1 w końcu pokonało Gen g w Korei

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?