Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz z fb, moim zdaniem Ronaldo dawno temu wiedział ze MS będą w Arabii. Tam się przygotowuje do wygrania czegoś czego mu brakuje. Na takim poziomie rozgrywwek Ronaldo będzie o wiele spokojniejszy na MŚ. Gra w ciężkim klimacie i przygotowuje się do MŚ. 100 procent Portugalia będzie miała bazę na MS już dużo wcześniej przygotowana przez Ronaldo. Gość wie co robi wie co mowi i wie co chce.
Czyli Ronaldo wygra MŚ za prawie 10 lat w wieku 50 lat, chyba jakieś old boyów najwyżej
1
@Oskar00 sorry ale Arka już go zaklepała
1
@Nieznajomy nie wiem co gorszego można zrobić od Laporty i pachoła Deco, bo narazie nie widzę tu żadnych plusów, kłamstwo z datą oddania stadionu, wszystkie te śmieszne dźwignie i kłamstwa
0
@Nightraider Ja tam lubię klimaty ultrasów, chuligani też mi nie przeszkadzają. Z resztą to nie oni rujnują ten klub tylko Laporta z socios na czele
0
Boixosnois na swoim profilu na insta wstawili Lapcio dimissio
0
@jacobFCB gruby mu wcisnął kit, że będzie miał z przodu MSN
1
Olmo to Arka Gdynia, Here we go
0
W lato Laporta będzie sprzedawać po treningowe skarpetki zawodników na stronach dla zbokow żeby mieć na rejestrację
0
@hasan 7 legendarny optymizm
1
Laporta grubas mógł poświadczyć swoim majątkiem za tą rejestrację, widocznie nie był pewny kasy z tych wszystkich dźwigni, ogólnie możemy sobie podać rękę z United, zarządcy klubów robią z klubu zwyczajne pośmiewisko, brakuje mu do Bartomeu ale idzie powoli w jego kierunku
1
@Faro Yamal 3.24 udane na mecz, one tap 1.24, nawet nie trzeba patrzeć na statystki żeby golem okiem widać, że Yamal lepiej drybluje, ale jakiś łebek napisze i tak, że dobijacz ma lepszy
0
„Drybling beligol ma lepszy więc nwm w czym problem XD
Przyszłość też bellingham ma lepszą bo gra w klubie który się liczy w Europie” Mr one tap lepszy drybling od Yamala, weźcie tym ludziom zabierzcie dostęp do internetu
0
@Culer9002 myślisz, że tak kocha Barcelonę o poczeka do lata, jak w takie coś można wierzyć xd
1
"Daily Mail": Manchester United chce wykorzystać niepewną rejestrację Daniego Olmo w La Liga i MYŚLI O SPROWADZENIU POMOCNIKA!
Przedstawiciele Czerwonych Diabłów mają już nawet być w Barcelonie i ROZPOCZYNAĆ NEGOCJACJE!
Odpuszczę oglądanie do końca sezonu dwóch Kukoldow i reszty ekipy jeżeli to się wydarzy xd
0
Z Yamala też będą śmiechy jak z Lewego o byciu Kukoldem?
0
Yamal wrócił do byłej? Rośnie nowy Kukoldinio
0
Tah w wakacje za darmo, przydałoby się sprzedać Christensena i jeżeli nie chce przedłużyć kontraktu to Araujo, marzenie to pozbycie się de jonga i Fatiego, na prawdę zastanowiłbym się nad Jonathanem Davidem z Lille, gość jest do wyjęcia bez żadnej klauzuli, plus Lewy już nie dowozi, oczywiście mówię o letnim okienku
1
@BulaKG dzieki za propozycje ale do stolicy mam bliżej, polecę z kolezanka wyżej
0
@July_6_BcN jakbyś miał jedno miejsce to chętnie się zabiorę
0
Czym wybieracie się do Pawła na Sylwestra? Autokar, helikopter, samolot, czołg? Może inny środek transportu
0
Wybiera się ktoś do Pawła Zduniaka na sylwka ?
1
@shinthps oczywiście, że tak
9
Wesołych Świąt wariaty, żeby nam pierogi poszły w bicepsy, a kobitka w pośladki :)
1
Poniedziałek czyli sparingi przed świąteczne i można siadać jutro jeść pierogi
4
@Criss18Barca jak ktoś miał do niego pretensje za głupotę Araujo to nieźle miał na bani
0
@Katalończyk 99 i trzy stworzył, plus jedna strzelił z akcji którą sam rozpoczął
0
@JoeBlack druga bramka to był już atak całą drużyną żeby strzelić na 2:1, a pierwsza indywidualny błąd, a nie zle ustawienie drużyny
2
Potem zdziwienie, że Pedri nie ma liczb, chłop wystawia trzy patelnie, a nasze asy albo obijają bramkarza albo poprzeczkę
16
Do Flicka to nie można mieć pretensji po tym meczu, casado popis piętką nie widząc co się dzieje z tyłu, Robert nie potrafiący trafić w piłkę z 5 metrów, sam na sam Raphinhi i Fermina, drużyna chodziła dobrze i zabrakło jakości niektórych zawodników
0
Po meczu z Realem i Espanoylem, mamy jedną wygraną w lidze, nawet nie wiem jak to skomentować. Nawet nie będzie mi żal jak przegramy ligę skoro nie potrafią wygrać u siebie meczy z jakimiś Leganes czy Las Palmas. Jeszcze ci obrońcy Lewandowskiego, na początku sezonu cały zespół wystawiał mu patelnię na one tapy, teraz nawet tego nie potrafi wykorzystać, gość gra tak samo od półtorej roku tylko forma drużyny z początku sezonu trochę zamydliła nam obraz