0

Militao 15, Rüdiger 15, Alaba 23, jak coś nie tylko Barcelona płaci duże pensje

2

@Czerwo64 przekazałem

0

Kurs na Alexa Pereire z 2.18 zmniejszył się do 1.94, przed walką będzie z 1.60

0

City niby chce złożyć 100 mln za Raphinhe, za tą cenę Fernana która im daliśmy to dla nich minimum 300

1

Tomek nie widział faulu na Yamalu, szkoda, że faulu na Kounde w meczu z Getafe też nikt nie widział

5

Ale co uszaty chwilę po wejściu wrzucił Wojtka na konia to jego

2

Braindeady ze stronki Realu czytające tutaj komentarze, tyle co sędziowie przepychali waszą drużynę to w historii nikt was nigdy nie dogodni, meczu z Celta już nie pamiętacie, a to świeża sprawa czy tam braku karnego na Kounde w meczu z Getafe, także hipokryci do jaskini

4

Nie mogę, kibice Realu piszący o przekręconej Benfice, już chyba zapomnieli wspaniałego sędziowania w meczu z Celta, słabą mają pamięć

1

Meliske trzeba zaparzyć

2

Mogliby zmienić Lewandowskiego

1

Ale żenada .

0

@Pawel13sz kto by pomyślał, że będziemy chcieli zmiany Polaka na Penie

0

@Pawel13sz a to się nie liczy, tylko z 30m w okienko

2

Ziomek ma 4 bramki w lidze portugalskiej, a nam dzisiaj już trzy władował XD

0

Kupon, Borussia poki co siedzi, Bayer też, Liverpool też, PSV i Stutgard też, no i nasza kochana Barcelona zamyka kupon

9

Dzisiaj wygrywamy z Benfica, a w weekend remis z Valencia

0

@negreanu Ankalaev jest najmniej dagestanczykiem z nich wszyskich, najbardziej stójkowy jest z nich wszystkich

0

@negreanu jak dla mnie nie będzie on jakąś ciężką przeprawą dla Pereiry i słowa degestanczykow o weryfikacji Pereiry przez niego źle się zestarzeją

0

Pereira kurs 2.18 z Ankalaevem, stawiać póki kurs nie spadł

2

@JohnyPomielony abstrahując od tragicznego sędziowania, to mecze z Leganes, Las Palmas czy z tymi cieniakami Getafe powinny nam przynieść 9 pkt w ciemno, a przyniosły 1, więc z czym my startujemy do faworyzowanej pod Real ligi, jak chcemy walczyć z nimi to takie mecze musimy wygrywać na pewniaku

6

6 pkt na 8 meczy w lidze, znakomity wynik XD

3

Powinni wprowadzić jedną / dwie możliwości varu dla każdej z drużyn na mecz jak w siatkówce. Od razu sędzia tłumaczy swoją decyzję trenerom. Wczorajsza sytuacja z Kounde nawet nie była sprawdzana co ? Przypominam karnego na Rudigerze w meczu też z Getafe

1

Gościu nie był nawet zainteresowany piłka, za podobny faul chyba nawet z Getafe na Rudigerze dostali karnego

0

Nie ma karnego na Kounde XD nie wierzę

1

Panowie nie straćcie kolejnych punktów tak frajersko

0

Kotletico wciśnie jakiegoś farfocla na 0:1?

2

Super walka się szykuje, Makhachev vs Arman, według mnie góra będzie Islam

18

@Gibbon_FCB oczywiście, że tak, jak błędy na korzyść realu to gadanie, że sędziowie tacy już są, a jak na naszą korzyść to awantura na całego

2

Szczena za zahaczenie żółwia w nogę dostał czerwo i rzut wolny, a tutaj brak karnego to jest hit, obrzydliwy klub i obrzydliwi sędziowie

2

Nie ma karnego hahahahahahahahhahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?