Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos sorry, że mam ciekawsze życie niż siedzenie i czytanie newsów na fb
1
TVP puszcza jutro Aston Ville z Juve, wiadomo, że lepszy mecz od Liverpoolu z Realem
0
Zamkniecie trybuny prowadzącej doping w meczu XD teraz będzie atmosfera jak na narodowym, piknik i kibice drużyny przeciwnej będą głośniejsi od naszych
0
@Foton w końcu muszą
0
@Pnog37 ta Mbappe Endrick i Arda ogarną na obecnie jedną z lepszych drużyn na świecie
0
Real w środę bez Viniciusa z samym żółwiem w ataku, kurs 2.0 na Liverpool, warto pomyśleć o większej stawce
1
Real mi zamyka kupon i szczerze to mógłby mi nie wejść
1
Serio nie rozumiem czemu on zmienił Pedriego zamiast Casado który dostał żółta, nie można tego racjonalnie wytłumaczyć
2
Jebana żenada to co oni robią
1
Zamiast zmienić Casado jak dostał żółta to zmienia pedriego i Gaviego
0
Zaraz to zremisujemy jeszcze XD
1
Iago czajnik Załęcki Aspas
2
Martin do bazy w przerwie, bo zaraz będziemy grać jednego mniej
0
Ktoś jeszcze dał city na podbicie ?
0
Longlet jakie uderzenie z główki
0
Komentarz z fb „Przeciez nie od dzis wiadono ze messi ma ukladu z fifa i innymi wiec nic dziwnego szkoda bo psuja mu legende”, podobno ma też układy z Trumpem, Putinem i Iluminati
0
Zeus odchodzi z T1, Doran wchodzi w jego miejsce
1
Piknik na narodowym, dawać ultrasów
3
Chłop co bramkę życia strzelił xd
0
Po co komu Robert
2
Hehe po co komu Robert, słabo się zestarzało
0
@Zoker ja nie trenuje po 3h dziennie 5 dni w tygodniu, a i tak lepiej bym to wykończył
1
Nie no chłopie takie coś z zamkniętymi oczami się wykańcza
0
Może niech jeszcze Peszko zatrudnią, robił atmosferę w szatni
0
Fajnie, że miałem Brazylię na kuponie i akurat męczennik podchodził do karnego
1
Super, że Robert nie jedzie na mecze towarzyskie ze sztucznie dodaną rangą tylko po to żeby piłkarze na nie jeździli
0
Pedri i Kounde nie mogą wymyślić czegoś żeby też nie pojechać na kadrę
2
Poza tym, że VAR to porażka ale na dzisiejszą grę się nie dało patrzeć, zagraliśmy jak wczoraj osasuna z Realem
0
Najgorszy mecz mamy za sobą, po przerwie na kadrze lecimy