Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale co tik tokerzy nastraszyli „magią” airfrajera to ich
0
O o magia Bernabeu, niezle bajeczki, cudy niewidy
0
Żółta za próbę wymuszenia
5
Typ na tym poziomie wali podcinkę w róg gdzie poszedł bramkarz XD
1
Tak to jest jak się oddaje kolorowym karne, Rice i odegard ułożone nogi, a dają typowi po którym od razu widziałem że się zesra
6
Czemu on mu oddał tą piłkę? Mogli zabić ten mecz
1
Wzruszający film, przemowa cr7, niech im jeszcze jakiegoś szamana z Kongo ściągną
1
Spokojnie panowie, wczoraj wyszliśmy bez naszego mózgu drużyny, zamiast niego grał Fermin który zagrał średni mecz, odpoczywał szef obrony za którego grał Araujo, a chyba wszyscy widzieliśmy jakie show zrobił, no i Martín grał zamiast Balde który może wróci na drugi mecz półfinałowy, na półfinały już Pedri i Martinez podstawa w obu meczach więc na pewno żaden z tych meczy nie zagramy tak słabo jak wczoraj, trzy bramki im sprawiliśmy, niepotrzebny karny, Araujo asysta pod nogi i piłka z rożnego która przeszła całe pole karne jak u amatorów, to będzie jest ten rok w którym zagramy w finale
0
@szela1899 de jong najsłabszy, uhu
13
Straszna lipa z tym Balde, Martín na półfinały to będzie karuzela śmiechu
0
Żółte karki się zresetowały ? Inigo i Pedri to dwóch gości od których powienien zaczynać wyjściową 11 na półfinały
1
Beka z was co pisali o dobrej grze uszatego XDD
0
Słabiutko dzisiaj Raphinha
0
Nie no brak słów co on wyprawia
0
Raphinha dzisiaj gra totalny piach, on miał jakieś celne podanie ?
0
Raphinha, rób zmiany człowieku
3
Hahahahah dobrze że jesteście spokojni, jak spokojni jesteście?
0
Szczena mimo sprokurowanego karnego największa ocena z drużyny xd
0
@Damian11 no w obronie gra świetny, za każdym razem musi go asekurować Gavi
0
Pedri od początku połowy na podmęczonego rywala, Martín też do bazy, już lepiej grać na 3 obrońców niż z nim na boisku
1
Tego uszatego wiecznie nie ma i muszą asekurować jego pozycję, weź Flick wprowadź Inigo bo gość jest tragiczny, Yamal to nawet się nie stara, za akcją sobie truchta, Fermin gdzieś tam biega, sędzia poziom ligi hiszpańskiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Lewy faulował hahahahahahha
0
Ziomuś z 5 dalej bez żółtej xd
0
Yamal jaka prędkość na kontrach xd
0
Sule dogania naszego skrzydłowego hahahahahah
1
Weźcie tych dwóch paralityków xd
2
Fermin jest tragiczny i nijaki, on nic nie wnosi
0
Gavi i Fermin w pierwszym składzie kompletnie nie ma sensu, burdel jest w tej lini pomocy
0
Tragedia co oni robią, przecież oni to odrobią jak się nie obudzimy