3

Ale co tik tokerzy nastraszyli „magią” airfrajera to ich

0

O o magia Bernabeu, niezle bajeczki, cudy niewidy

0

Żółta za próbę wymuszenia

5

Typ na tym poziomie wali podcinkę w róg gdzie poszedł bramkarz XD

1

Tak to jest jak się oddaje kolorowym karne, Rice i odegard ułożone nogi, a dają typowi po którym od razu widziałem że się zesra

6

Czemu on mu oddał tą piłkę? Mogli zabić ten mecz

1

Wzruszający film, przemowa cr7, niech im jeszcze jakiegoś szamana z Kongo ściągną

1

Spokojnie panowie, wczoraj wyszliśmy bez naszego mózgu drużyny, zamiast niego grał Fermin który zagrał średni mecz, odpoczywał szef obrony za którego grał Araujo, a chyba wszyscy widzieliśmy jakie show zrobił, no i Martín grał zamiast Balde który może wróci na drugi mecz półfinałowy, na półfinały już Pedri i Martinez podstawa w obu meczach więc na pewno żaden z tych meczy nie zagramy tak słabo jak wczoraj, trzy bramki im sprawiliśmy, niepotrzebny karny, Araujo asysta pod nogi i piłka z rożnego która przeszła całe pole karne jak u amatorów, to będzie jest ten rok w którym zagramy w finale

0

@szela1899 de jong najsłabszy, uhu

13

Straszna lipa z tym Balde, Martín na półfinały to będzie karuzela śmiechu

0

Żółte karki się zresetowały ? Inigo i Pedri to dwóch gości od których powienien zaczynać wyjściową 11 na półfinały

1

Beka z was co pisali o dobrej grze uszatego XDD

0

Słabiutko dzisiaj Raphinha

0

Nie no brak słów co on wyprawia

0

Raphinha dzisiaj gra totalny piach, on miał jakieś celne podanie ?

0

Raphinha, rób zmiany człowieku

3

Hahahahah dobrze że jesteście spokojni, jak spokojni jesteście?

0

Szczena mimo sprokurowanego karnego największa ocena z drużyny xd

0

@Damian11 no w obronie gra świetny, za każdym razem musi go asekurować Gavi

0

Pedri od początku połowy na podmęczonego rywala, Martín też do bazy, już lepiej grać na 3 obrońców niż z nim na boisku

1

Tego uszatego wiecznie nie ma i muszą asekurować jego pozycję, weź Flick wprowadź Inigo bo gość jest tragiczny, Yamal to nawet się nie stara, za akcją sobie truchta, Fermin gdzieś tam biega, sędzia poziom ligi hiszpańskiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Lewy faulował hahahahahahha

0

Ziomuś z 5 dalej bez żółtej xd

0

Yamal jaka prędkość na kontrach xd

0

Sule dogania naszego skrzydłowego hahahahahah

1

Weźcie tych dwóch paralityków xd

2

Fermin jest tragiczny i nijaki, on nic nie wnosi

0

Gavi i Fermin w pierwszym składzie kompletnie nie ma sensu, burdel jest w tej lini pomocy

0

Tragedia co oni robią, przecież oni to odrobią jak się nie obudzimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?