2

@pt9 pamiętam zimy lat 80-tych, jeszcze lepiej pamiętam zimy lat 90-tych. Śnieg jak spadł, to potrafił kilkadziesiąt dni leżeć i ciągle dosypywało. Mróz do minus 30 w nocy dochodził. A teraz? Sanek nie opłaca się szukać, bo nim znajdziesz, to śnieg stopnieje.

0

@Peciak gdyby to był ten sam żart, to miałbyś rację. Ale oni błaznują non stop. Co chwilę coś nowego.

10

@Peciak tu nikt się nie spłakał. Tu raczej wszyscy mają bekę z partii Mem

1

@Antimadridista_WR lewactwo = Konfa

3

Konfa - hur dur, będziemy wywracać stolik. No chyba, że Mateusz tupnie, to grzecznie usiądziemy z nim przy stoliku.

2

Mateusz listy pisze


0

@kejdzi nie wszystkie kluby narzekają.
W każdym razie, to kluby większością głosów muszą zaakceptować takie decyzje.

0

@kejdzi on tego pilnuje, bo jest prezesem i to jest jego obowiązek. A wprowadziły to klubu poprzez głosowanie akcjonariuszy spółki La Liga. Wszystko co się dzieje w La Liga jest głosowane przez kluby.

0

@grucha97 ok, tylko nic z tych rzeczy nie wprowadził Tebas. Prezes spółki La Liga nie ma takich możliwości

1

@Kidd naprawdę porównałeś chęć posiadania dziecka, chęć bycia matką, ojcem do chęci posiadania auta?

0

@kejdzi a czym Tebas niszczy te kluby? Serio pytam.

0

@ArterkHD tylko magnez z B6

1

@fajniag nie da rady.

1

@jacobFCB Reptile?

1

@Vampir707 ta ustawa była wyrwana z kontekstu.

1

@DaPidejpi jednym z najlepszych prezydentów USA był aktor

0

@Lucerfi za granicą powszechne jest, że nie ma żadnej przysięgi w sądzie, tylko pouczenie o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych. Przysięgi tak naprawdę są tylko w kilku krajach.
Moim zdaniem demonizujesz ten wpis. I żeby nie było, to mi te przysięgi nie przeszkadzają

0

@Lucerfi w sądzie nie przysięga się na Biblię.
W sumie to ten cały Śmieszek nie powiedział nic zdrożnego. Coś tam by chciał i tyle, ale nikomu do niczego prawa nie odbiera.

@KrychaFCB on jest prawnikiem, więc kompetencje jakieś tam ma. Na pewno większe, niż Suski na przykład

1

@Saviola88 sam w odpowiedzi do @tbas napisałeś, że ciąż z gwałtu było zero, więc się odniosłem, że to nie ma żadnego znaczenia, a raczej mieć nie powinno przy tworzeniu prawa. Prawa nie tworzy się pod statystyki

2

@Saviola88 mnie nie interesują co mówią politycy wszelkiej maści i co mówią statystyki. Mnie interesuje prawo, które przewidzi wszystkie wyjątki, nawet takie, które nie wydarzyły się od 10 lat.

I ja się odnosiłem do statystyk ciąż z gwałtu

5

@Saviola88 ale po co tu w ogóle o statystykach mówić? Dobre prawo ma być przewidujące, a nie opierać się na statystykach. Obowiązkiem twórcy prawa jest brać pod uwagę wyjątki, a nie że statystycznie ja i mój pies mamy po trzy nogi.

34

@pluszek nie, one tak nie uważają. To prawicowe środowiska nie potrafią rozróżnić aborcji od antykoncepcji.

0

@Krystian1588 plusem jest to, że pracuje za pieniądze, za które Franek Smuda by nie chciał

0

@DaPidejpi wszystkie sporty motorowe, wszystkie mordibicia i skoki narciarskie

1

@ArterkHD możesz zapłacić i wszystko będzie ok.
@ObiwanKenobi nie dopuszczają już do przedawnienia. W odpowiednim momencie założą Ci sprawę w sądzie. Swoje zapłacisz i jeszcze przynajmniej koszty sądowe. Plus dwuletnie odsetki.

0

@michal26 ja nie miałem w zamiarze puszczać żadnych inwektyw w Twoją stronę, tylko myślałem o podobnym sposobie myślenia.
Poczytaj sobie o "copycut effect" w samojbostwach rozszerzonych.

0

@michal26 no to niezła weryfikacja, przeczytanie artykułu. Samobójstwa rozszerzone to nie żadna nowość i zdarzają się wcale nierzadko. Do tego dochodzi naśladownictwo, też nierzadkie. Już mnie przestaje dziwić Twoja miłość do płaskoziemców z Konfy

0

@Kleps0n idąc tym tokiem rozumowania, to jeśli ktoś przytacza tu słowa dajmy na to Korwina o pedofilii, to albo też tak uważa, albo nie jest świadomy co pisze. Tak jak napisałem wcześniej, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wyciągaj wnioski. A jak nie potrafisz, to pytaj.

0

@FCB24 co ma mnie trzymać, jak ja nie stosuję żadnych używek?

0

@FCB24 wolę pierwsze miejsce w grupie, a potem wygraną w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?