Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9 pamiętam zimy lat 80-tych, jeszcze lepiej pamiętam zimy lat 90-tych. Śnieg jak spadł, to potrafił kilkadziesiąt dni leżeć i ciągle dosypywało. Mróz do minus 30 w nocy dochodził. A teraz? Sanek nie opłaca się szukać, bo nim znajdziesz, to śnieg stopnieje.
0
@Peciak gdyby to był ten sam żart, to miałbyś rację. Ale oni błaznują non stop. Co chwilę coś nowego.
10
@Peciak tu nikt się nie spłakał. Tu raczej wszyscy mają bekę z partii Mem
1
@Antimadridista_WR lewactwo = Konfa
3
Konfa - hur dur, będziemy wywracać stolik. No chyba, że Mateusz tupnie, to grzecznie usiądziemy z nim przy stoliku.
2
Mateusz listy pisze
0
@kejdzi nie wszystkie kluby narzekają.
W każdym razie, to kluby większością głosów muszą zaakceptować takie decyzje.
0
@kejdzi on tego pilnuje, bo jest prezesem i to jest jego obowiązek. A wprowadziły to klubu poprzez głosowanie akcjonariuszy spółki La Liga. Wszystko co się dzieje w La Liga jest głosowane przez kluby.
0
@grucha97 ok, tylko nic z tych rzeczy nie wprowadził Tebas. Prezes spółki La Liga nie ma takich możliwości
1
@Kidd naprawdę porównałeś chęć posiadania dziecka, chęć bycia matką, ojcem do chęci posiadania auta?
0
@kejdzi a czym Tebas niszczy te kluby? Serio pytam.
0
@ArterkHD tylko magnez z B6
1
@fajniag nie da rady.
1
@jacobFCB Reptile?
1
@Vampir707 ta ustawa była wyrwana z kontekstu.
1
@DaPidejpi jednym z najlepszych prezydentów USA był aktor
0
@Lucerfi za granicą powszechne jest, że nie ma żadnej przysięgi w sądzie, tylko pouczenie o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych. Przysięgi tak naprawdę są tylko w kilku krajach.
Moim zdaniem demonizujesz ten wpis. I żeby nie było, to mi te przysięgi nie przeszkadzają
0
@Lucerfi w sądzie nie przysięga się na Biblię.
W sumie to ten cały Śmieszek nie powiedział nic zdrożnego. Coś tam by chciał i tyle, ale nikomu do niczego prawa nie odbiera.
@KrychaFCB on jest prawnikiem, więc kompetencje jakieś tam ma. Na pewno większe, niż Suski na przykład
1
@Saviola88 sam w odpowiedzi do @tbas napisałeś, że ciąż z gwałtu było zero, więc się odniosłem, że to nie ma żadnego znaczenia, a raczej mieć nie powinno przy tworzeniu prawa. Prawa nie tworzy się pod statystyki
2
@Saviola88 mnie nie interesują co mówią politycy wszelkiej maści i co mówią statystyki. Mnie interesuje prawo, które przewidzi wszystkie wyjątki, nawet takie, które nie wydarzyły się od 10 lat.
I ja się odnosiłem do statystyk ciąż z gwałtu
5
@Saviola88 ale po co tu w ogóle o statystykach mówić? Dobre prawo ma być przewidujące, a nie opierać się na statystykach. Obowiązkiem twórcy prawa jest brać pod uwagę wyjątki, a nie że statystycznie ja i mój pies mamy po trzy nogi.
34
@pluszek nie, one tak nie uważają. To prawicowe środowiska nie potrafią rozróżnić aborcji od antykoncepcji.
0
@Krystian1588 plusem jest to, że pracuje za pieniądze, za które Franek Smuda by nie chciał
0
@DaPidejpi wszystkie sporty motorowe, wszystkie mordibicia i skoki narciarskie
1
@ArterkHD możesz zapłacić i wszystko będzie ok.
@ObiwanKenobi nie dopuszczają już do przedawnienia. W odpowiednim momencie założą Ci sprawę w sądzie. Swoje zapłacisz i jeszcze przynajmniej koszty sądowe. Plus dwuletnie odsetki.
0
@michal26 ja nie miałem w zamiarze puszczać żadnych inwektyw w Twoją stronę, tylko myślałem o podobnym sposobie myślenia.
Poczytaj sobie o "copycut effect" w samojbostwach rozszerzonych.
0
@michal26 no to niezła weryfikacja, przeczytanie artykułu. Samobójstwa rozszerzone to nie żadna nowość i zdarzają się wcale nierzadko. Do tego dochodzi naśladownictwo, też nierzadkie. Już mnie przestaje dziwić Twoja miłość do płaskoziemców z Konfy
0
@Kleps0n idąc tym tokiem rozumowania, to jeśli ktoś przytacza tu słowa dajmy na to Korwina o pedofilii, to albo też tak uważa, albo nie jest świadomy co pisze. Tak jak napisałem wcześniej, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wyciągaj wnioski. A jak nie potrafisz, to pytaj.
0
@FCB24 co ma mnie trzymać, jak ja nie stosuję żadnych używek?
0
@FCB24 wolę pierwsze miejsce w grupie, a potem wygraną w finale