Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO pytanie to pytanie. Nie może być obiektywne lub nieobiektywne
0
@ObiwanKenobi ja nie mieszkam na Śląsku
9
@ObiwanKenobi osobiście wolę mieć wiatraki 500 metrów od domu, niż kopalnie 5000 metrów od domu.
1
@VegetaPolska Wiedźmin 1 remastered?
0
@negreanu no, ale jak mają być kluby niezadowolone? Przecież wszystko to, co się dzieje w LL to one same wprowadziły
0
@Androchem a ja nie chciałem, żeby Argentyna zdobyła mistrzostwo.
0
@Mns21 konie mają go kupić?
0
@mekston subiektywna
0
Burger Rywala > Burger Drwala
0
@draxidox no sprawdziłem. Najdokładniej jak się dało.
0
@draxidox 100% amerykański kapitał
2
Xavi do grudnia
Lewy do stycznia
0
@TrzecieOko nie.
1
Jeszcze zapłaczecie za Xavim, jak Wam Laporta jego zastępcę wybierze.
0
@macio_944 @arasz1819 takie zmiany musi klepnąć sąd. Trochę za późno Glinski na to wpadł
0
@Kamiloza91 a kto go opłaci? Kto zapłaci całemu sztabowi, jaki by sprowadził?
2
@Antimadridista_WR tak możesz zamówić. Ale do tej ceny dodaj cło i podatki. Wyjdzie na to samo
0
@lucca87 on się wcale nie ośmiesza, tylko pisze jak było.
0
@lucca87 ja mam wrażenie, że Ferran i Raphinia to byli piłkarze, których tak naprawdę chciał kto inny. To samo z Lewandowskim. Jego na siłę chciał Laporta.
1
Już niedługo w meczach Realu
4
Powtórzę to, co wczoraj napisałem, ale pewnie przepadło wśród setek komentarzy.
Jeśli Laporta wywali Xaviego, to patrząc na stan finansów klubu jedyny, który go zastąpi to Rafa Marquez. Nie liczcie na jakiś Hansi Flicków czy innych znanych trenerów.
1
@parpe bony. Oni na wszystko bony dadzą i będziesz mógł sobie dzięki temu w basenie psa usmażyć.
0
Ja nie twierdzę, że Xavi ma zostać, jednak patrząc na całość, to i tak ktoś lepszy tu nie przyjdzie i w wypadku nagłego odejścia Xaviego następcą zostanie Rafa Marquez.
1
@Lionel_Messi10 Adidas płaci, Adidas wymaga
2
@pt9 pamiętam zimy lat 80-tych, jeszcze lepiej pamiętam zimy lat 90-tych. Śnieg jak spadł, to potrafił kilkadziesiąt dni leżeć i ciągle dosypywało. Mróz do minus 30 w nocy dochodził. A teraz? Sanek nie opłaca się szukać, bo nim znajdziesz, to śnieg stopnieje.
0
@Peciak gdyby to był ten sam żart, to miałbyś rację. Ale oni błaznują non stop. Co chwilę coś nowego.
10
@Peciak tu nikt się nie spłakał. Tu raczej wszyscy mają bekę z partii Mem
1
@Antimadridista_WR lewactwo = Konfa
3
Konfa - hur dur, będziemy wywracać stolik. No chyba, że Mateusz tupnie, to grzecznie usiądziemy z nim przy stoliku.
2
Mateusz listy pisze