2

@macio_944 premiera raczej w styczniu. A @ObiwanKenobi rzeczywiście nie umie zrozumieć prostego tekstu.

3

@pt9 ech. Mam nadzieję, że Cię żona oszczędzi.

1

@pt9 Napoli, Napoli..... Tym razem Inter Ci wszystko spierniczy. Ale powodzenia

5

@pyku91 za 300 zł to kup sobie zegarek z kukułką. Może nie porozmawiasz, ale przynajmniej będzie kukać

0

@Vampir707 ależ oczywiście, że postępują. Kup sobie auto warte np. 100 koła i zapłać za nie 50 koła. Podatek i tak zapłacisz od 100

0

@mientusek1407 w oficjalnym komunikacie klubu było, że przyjdzie latem 2024

1

@cules100pro FFP to nowy twór. Jak szalał Bartomeu, to jeszcze nie istniał

7

@lucas/catalan Konfederaci też lubią psy.

0

@Janas11224 mniej więcej opisałeś moją koleżankę, o której mogę jeszcze dorzucić, że zadawała się z kibolami. Do tego problemy z alko i narkotykami. Na początku wieku skończyła psychologię, a teraz jest bardzo rozchwytywana, jeśli chodzi o pracę z dziećmi, młodzieżą, a i ma sukcesy w pracy z parami.

1

@LS oczywiście, że prawa. Przecież to oni non stop piszą o tym filmie.

0

@Kgorecki2500 oj sprzeda się sprzeda. Już prawa strona mocy zadba o świetną reklamę.

1

@Androchem nic nie stracisz, bo BG3 to zupełnie inna gra i inna historia. Mimo wszystko polecam ograć BG1 i BG2

1

@koksik2700 powiem tak - Pilecki zasługuje na dużo lepsze kino.

1

@hayek będzie 800 zamiast 500
Akcyza w górę
Najniższa w górę
Ceny energii i wody w górę
Wraca VAT na żywność

Nie, nic nie wskazuje, że inflacja nie wzrośnie

1

@DonMatteo901 z tym, że rolnicy mają teraz o wiele większe problemy, niż to, kto jak kiedyś tam głosował za piątką dla zwierząt.

0

@RomanHoffer oczywiście, że da radę. W nowych budynkach wielorodzinnych się tak robi. Na dachu jedna antena na wszystkie mieszkania.

13

Czytam te komentarze na temat Lewandowskiej i już nie dziwię się, że Konfa ma tu tylu zwolenników. Niektórzy jednak jeszcze długo będą mentalnie żyć w średniowieczu.

Wy wiecie co to w ogóle jest zaufanie do żony?

2

@Kidd to nie pośpiech, to skrajna głupota

1

Komentarz usunięty

1

@Toretto a w połowie sezonu będzie terminarz napięty i w niedzielę Barca będzie się męczyć 120 minut z jakimś Getafe, a w środę mecz LM z jakimś City

0

Xavi do września?

0

@SenseiFCB potwierdzam. Paryż jest wspaniały.

1

@Krasande poszukaj pubu O'Sullivans

4

TEBAS, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.

0

@LS a grali za darmo?

5

Odszedł ostatni z trójki muszkieterów Bartomeu. Ile łącznie kasy Barcelona na nich wtopiła? Coś pod pół miliarda euro?

1

@lucca87 ma kasę. Dlatego zarejestrowanych na ten moment jest 11-12 grajków.

4

@lucca87 ale Bayern na tego Kane ma pieniądze. Barca na Cancelo nie koniecznie

1

@RobsonPL no, ale kluby chyba wiedziały za czym głosują? Czy nie?
Wiedziały, a to my kibice nie wiemy w jakiej finansowej pupie są kluby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?