Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@borzowporzo . Pluralizm zakłada poszanowanie zróżnicowań społecznych i kulturowych i uznanie równości poglądów, a nie na byciu przeciw opozycji
1
@hayek nie wierzę, że go postawią, ale generalnie jest to możliwe. Nie wiadomo jak by głosowali miłośnicy psów z grilla, a w pisie panika, bo ponad 10 posłów ma przejść do opozycji.
2
@BordowyPtak człowiek że słoika wyjdzie, ale słoik z człowieka nigdy.
11
@Peciak porównywać ZSRR do EU może tylko wyborca Konfy i to ten niezbyt rozgarnięty.
0
@Criss18Barca taka ciekawostka - budżet można uchwalić ten co jest w jeden dzień. A potem można go sobie do woli nowelizować.
2
@Tomo1989 mnie tu nic nie dziwi. Ten dom to generator problemów. Już na dzień dobry masz dwa dachy z azbestu, które musisz zerwać. I nie możesz zrobić tego sam. Tego nawet pierwsza lepsza firma nie może zrobić. Jak już się z tym uporasz i w końcu zrobisz remont tej chałupy, zamieszkasz, to się okazuje, że jesteś na zadupiu po środku niczego. 20 kilometrów do Turku, gdzie w sumie nic nie ma. Ok podstawowe zakupy zrobisz. Ale nic poza tym. Najbliższe galerie, kina i inne jakiekolwiek atrakcje w Łodzi, czyli 100 km jazdy.
Życie na takim zadupiu wcale nie jest fajne. A wcześniej czy później pojawią się problemy ze znalezieniem szkoły, lekarza itp.
1
@bartas97 nudny. Fajny przez dwa pierwsze odcinki
1
@michal26 Wipler bredzi. Kadencja kończy się 14 listopada, więc w zasadzie senat nawet nie musi się tym zajmować.
0
@Jarema2000@Jarema2000 4-8 tygodni
2
@RomanHoffer taa i jeszcze medal od Dudy dostaniesz
11
@JimMorrisonFCB traumy są na początku. Po czasie jest już przyzwyczajenie.
0
@michal26 pewnie każdy się czym innym zniechęcił do Konfy. Koledzy mojego syna, którzy jakiś czas temu mówili, że tylko Konfa zniechęcili się rodzinami polityków na listach.
Nie chce mi się tego rozwijać, ale to podają jako powód do rezygnacji z Konfy.
W każdym razie partia dała mnóstwo powodów do olania jej
1
@kaamil1910 przecież oni tam wszyscy sabotowali. Może za wyjątkiem Bosaka
0
@Messibestplayerintheworld jeszcze ze dwa lata i ta liga może być w TOP 5 na świecie
0
@Criss18Barca Konfa się rozkręci?
9
Jeśli informacje o braniu kredytów na kampanię są prawdziwe, to może się okazać, że dzięki Sławkowi dla sporej części Konfiarzy jedynym zajęciem po wyborach będzie zajęcie komornicze.
5
Al by były jaja, jakby Karina weszła, a Krzysiu nie. To byłby dopiero wywrócony stolik u Bosaków.
0
I tak oto z aktywiszcze San Kocoń stało się pośliszczem. Chociaż moim zdaniem powinno być ambasadorszczem w San Escobar
0
@Bobo25 to jakiś Twój sukces życiowy?
0
@tristan87 w sumie to w tej chwili nie jest istotne
8
@Bulbulator wszystko można byłoby zrobić, gdyby dwie strony chciały. Któraś widocznie nie chciała
4
@AlwaysBlaugrana tutaj czy siak, czy owak sejm ma najwięcej do powiedzenia. Duda musi większość sejmową zaakceptować. Nie ma prawa weta w tym przypadku
4
@AlwaysBlaugrana nie koniecznie. Wy drugiej kolejności to Sejm wybiera premiera
1
@Popitek12 podaję rękę każdemu, bez względu na preferencje wyborcze. Nie dam się skłócić tym kanaliom z Sejmu
2
@michal26 z Fico nigdy nic nie wiadomo. Niby gość pro rosyjski, niby anty unijny, a to on wprowadzał Euro na Słowacji. Generalnie bliżej mu w tej chwili do Orbana.
1
@Kitek1640 nie ma takich jeszcze
2
@barteq żadna tajemnica. Będę głosował na Trzecią Drogę
0
@barteq nie zmieniłem zdania, bo w sumie to nie byłem zdecydowany. Teraz jestem.
0
@michal26 niech decydują. Taki mamy ustrój w Polsce.
1
@michal26 PO nie będzie mieć rządu absolutnego. PO nawet samo do wyborów nie idzie, tylko w koalicji. A potem będą potrzebować przynajmniej jednej, lub dwóch partii. O ile w ogóle wygrają z pis