- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2693 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2693 Culés
1
Najgłupszy sport na świecie? Według mnie to „slaps”, czyli po polsku wypłacanie liści przeciwnikowi bez żadnej ochrony.
No chyba serio nie ma nic głupszego. Bez ochrony wypłacane liscie z całej siły. Był już chyba przypadek w Polsce, ze gosciu zmarł. Nie wiem czy przypadkiem nie zdelegalizowali u nas tego „sportu”. Strasznie nieodpowiedzialny i niebezpieczne zajęcie. Jak nie umrą na „ringu”, to za kilka, kilkanaście lat pojawia się poważne problemy neurologiczne, lub po prostu z mózgiem. Powinni to wszędzie zdelegalizować.
1
@DaPidejpi selekcja naturalna, sport w sam raz dla typowych męskich osiłków, pseudo samców-alfa :D
1
@ranger3120 No ta ale zawsze jakieś służby zdrowia tez są wynajęte, a przez to może zabraknąć do prawdziwego i poważnego przypadku
0
@DaPidejpi Najgłupsze według mnie to wszelkie sporty motorowe i sporty walki.
0
@DaPidejpi wszystkie sporty motorowe, wszystkie mordibicia i skoki narciarskie
1
@Safrani zaraz dojdziemy że każdy sport to zło bo w każdym sporcie ktoś zginął
0
@DaPidejpi ja uważam, że najgłupszymi sportami są skoki do wody czy łyżwiarstwo figurowe. Sporty, w których jedynym kryterium jest ocena jury. To otwiera pole do do przyznawania wyższej liczby punktów za rzeczy niezwiązane ze sportem. Nie wierzę w to, że wygląd nie ma wpływu na końcową ocenę, tak samo jak relacje między zawodnikami a sędziami.
Widać to wyraźnie na przykład w skokach narciarskich, gdzie sedziowie oceniają w cały świat. Niemniej jednak, tam odpowiada to za jakieś 30-40% punktów zawodnika i z reguły nie decyduje o końcowym rezultacie.
Uważam, że te sporty mają mniej wspólnego z ideą olimpizmu niż esport czy szachy