RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ta Lisandra pięknie siedziała na midzie, a wcześniej ta Zoe. No poezja :D
1
@FcPortoFan1999 widziałeś że KT wygrało 3-2 na Gen.G? Nieźle, jadą sobie na worldsy chyba, no a gen g przez wygranie MSI również.
0
@Kozinho. arasz xd ?
0
@FcPortoFan1999 Czy porto gra w lidze mistrzów w tym sezonie ?
0
@FcPortoFan1999 tak czy inaczej dobrze dla ciebie :D porto wygląda dobrze na początku tego sezonu plus transfery. Mega fajnie się to zapowiada dla Dragao :p
0
@FcPortoFan1999 o matko co tam się stało, w 10 i w ostatnich minutach na 1-1
0
@barcelonaLM a on był za Barcelona? Nie kojarzę za bardzo.
0
@barcelonaLM to kręcidlo?
0
@mrboom daj sobie spokój z bukmacherem. Cos tam kiedyś wygrasz ale i tak to potem przegrasz.
1
Tak jak ludzie tutaj piszą że przeoczyli transfer Sancheza do sevilli to ja mam podobnie z Pedro XD gość że pyka w Lazio któryś już sezon a ja mam wrażenie że jego nie ma już w europejskim futbolu. Mega dziwne wrażenie XD
0
O kurde teraz tak patrzę na mecz sevilla elche i widzę że trenerem elche jest eder sarabia, to ten co był asystentem przy quiqe setienie?
0
@FcPortoFan1999 na Rumaku Do Europy!
0
@Kasy ziomale ponad lale
0
@FcPortoFan1999 piłka nożna, ale odczuwam odbicie w polityczne wersy od tamtego użytkownika. Ja bardzo dobrze wspominam tamte mundiale, a chyba najlepiej RPA
5
@RozowaPantera koledzy
0
Koledzy, cycki czy pośladki?
0
@FcPortoFan1999 pewnie chodzi mu o względy polityczne xd
0
Siema, co tam na obiad macie dzisiaj?
0
@JohnKennedy no i co z tego jakbym zobaczył?
19
Komentarz usunięty
0
@BulaKG w powalonych czasach przyszło nam żyć.
1
@Kgorecki2500 okeeej XD
1
@Kgorecki2500 co się dzieje bo nie na czasie jestem teraz xd
0
@KidusFCB szczesciarz
13
Yamal trochę gada jak potłuczony z tym że mu się nie będzie chciało to złotej piłki nie wygra xd
4
A realik to co znowu odwala że nie chcą na gale złotej piłki przyjechać? Nic nie wygrali w zeszłym sezonie przecież. To co jak nagle wygrają to przyjadą? I bunt się skończy? Masakra, ja nie wiem jak można sympatyzować z tym klubem XD
0
@FcPortoFan1999 Strasznie oddali ale no Fnatic mieli kompozycje mocno skalująca. Ta zeri na 5 mapie oddala, mocno do przodu.
2
@JimMorrisonFCB dzony łokier
1
@tbas skąd takie wnioski? Iga słabo z serwisem, wymiany też nie bardzo jej szło, w drabince nie miała wymagających zawodniczek. Nie ma co tak gadać.
1
@MessiForeverTheBest to tak jak z realem, gdyby chcieli to by wygrali tryplet.