3

Rafałek powiedział że żadnego pokoju VIP nie było. No i zajebiscie pora na csk’a

0

@Amras początkiem sierpnia chyba jest terminarz wiec jakoś wtedy możesz planować :D
Z fajnych dzielnic gdzie możesz spać to El Poblenou.

14

@Rastafarnianin wiadomo, lepiej żeby ten ordynator siedział cicho na dupie a takie śmietniki jak cała śmietanka KO z Dawidkiem na czele bawili się w najlepsze XD na takich jak wy to splunąć szkoda.

1

@LukaszFan to podobnie jak Rafałek Trzaskowski. Nie słyszałem, nie widziałem, nie spotykałem się.

4

W sumie to chyba wystarczą te dwie afery. Kasa z KPO na jachty i teraz ta afera ze szpitalem i salonikiem ViP żeby stracili władzę XD nie wierzę, że utrzymają się przy korycie.
@arasz1819 @Aragorn33 @Comentateiro i inni

0

@Fog_W_1899 zapomniałeś jeszcze o araszku

0

Ciekawe jak odpowie kaleka z madery dzisiaj o 19:00
Ależ to będzie widowisko!

0

@Who_you_mam peesze, kimpembe

2

Ten Meksykanin sam mu nogi władował pod pachwiny xd nie lubię takich karnych, trochę obrzydliwe. Szkoda mi tego pana murzynka.

6

Komentarz usunięty

14

Hejka, dzisiaj Dzień Dziecka. Jeśli jeszcze nie macie swoich pociech, zachęcam do przekazania symbolicznej kwoty na dom dziecka ze zbiorek na siepomaga.pl :)
Miłego dnia dla Was wszystkich!

2

Dawaj Cerundolo, jedziesz ze strzykawką.

0

@yoli ale co cię dziwi w dzisiejszym świecie piłki 70mln za transfer XD?
Załóżmy, że odpali i będziemy te kasę mieć w dupie i będziemy się z niej śmiać. Zobacz na Mastantuono, tam na niego poszło 63mln chyba. No i co? No właśnie. Czekajmy na nowy sezon i potem oceniajmy.

2

@Nazio_87 Dziwna to jest sprawa, też trochę o tym czytałem i słuchałem. Posrane jest to, że policja nie chce udostępnić kamer z mostu gdańskiego rodzinie, tam gdzie ostatnio był widziany, cholera wie czy skoczył czy co zrobił. Ogólnie to masakra. Nie życzę nikomu.

7

Pamiętam jak dobrych kilka lat temu, kupowaliśmy z Guangzhou Paulinho za jakie 40 melonów. Co się oczytałem po internatach szczególnie od kibiców Barcelony, że chyba na głowę upadliśmy i że totalny flop transferowy. Po czym przyszedł ten miły brazol i pozamykał trochę mordy. Na koniec odsprzedaliśmy go za 50 mln czyli jeszcze na nim zarobiliśmy.
Z ocenami radziłbym poczekać do końca przyszłego sezonu, bo różnie to w życiu bywa ;)

5

Lionel Andres Messi Cuccittini

9

Przecież wiecie kto nami rządzi to co się dziwicie za te dwunastkę XDD?

1

@AlexDark00 zadowolny?

0

@ranger3120 ciul wie, od wtorku trzyma i nie chce puścić dziadostwo

2

Ale mnie choroba rozłożyła, mam wrażenie że zaraz wszystkie mięśnie mi wyskoczą. Najgorsze jeszcze jest to że ani apetytu ani coś zjeść dobrego :(

0

Czy ktoś miał objaw Lumbago i zna jakieś sprawdzone sposoby na złagodzenie bólu? :(

1

@LukaszFan on to chyba jest porobiony caly czas XD

0

Ale szkoda że nie ma yamala i raphy na ten klasyk

1

@FcPortoFan1999 sędzia Wojciech Myć to wiadomo kto wiadomo co

1

Brzeziny ul św Anny
Sobota 14:45
Studio przedmeczowe pana Waldemara
BedzieMy tam.

1

@kuz Mendes claro, ja odnoszę się do innej sytuacji

4

Ale beka ze tu ludzie chcą karnego za nabicie własnego zawodnika z kilku metrów XD co miał z tą ręką zrobić? Schować do dupy?

0

Dzis 3-1 dla arsenalu po rzutach roznych

0

@Sulimo kto jest komunista z opozycji?

1

@FcPortoFan1999 dzieki bo juz sie przestraszylem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?