RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb Ja osobiście na Ter Stegena nie narzekam. Niby tak, ale po to masz kilku kapitanów w zespole, że ten drugi może zastąpić tego pierwszego i nic się nie dzieje ;)
4
Dla wszystkich, którzy jadą po Lewym.
Nie wiecie co mu siedzi w głowie, sam powiedział o tym w wywiadzie. Piłkarsko i fizycznie możesz czuć się ok, ale jeżeli coś w głowie zaczyna się dziać to możesz nie mieć ochoty przyjechać na zgrupowanie i tyle. Lewandowski już tej reprezentacji i tak dał złote góry więc mógłby sobie już darować, a nadal próbuje. Na koniec trzeba mieć do niego szacunek. Po prostu.
0
@Transu96 https://zapodaj.net/plik-iywENd0byG
2
@pluszek Przecież Trzaskowski przegrał.
19
Jacek Murański. Postać znana.
1
Kamil Gala po meczu Hiszpanii z Francją upada pod krzyżem Yamala po raz 793467
2
@Wojciech123 klasyczek
1
@Wojciech123 Iga trochę bez formy, niby jej korty ale Sabalenka jest dość mocna teraz. Wszystko zależy od głowy Świątek.
0
@Seledynowy Gwiazdy to jedno, a uporządkowanie i ogarnięcie ich w szatni to drugie. Zobaczymy jak Xabi sobie poradzi, może być pięknie a może być flop. W piłce nigdy nie wiadomo.
0
Gratki dla Carlitosa, teraz pojedynek z Musettim.
0
@FcPortoFan1999 Prawda, ja osobiście będę kibicował Bublikowi. Bardzo sympatyczny chłopak, no i niech mu się wreszcie coś uda :D
@mekston Fajnie jakby nawiązał jakąś rywalizację, chociaż przeczuwam że będzie to bardzo jednostronne spotkanie.
0
@mekston Jutro Bublik z Sinnerem. Jestem mega ciekawy tego spotkania.
Patrząc na ten szlem to całkiem dobrze mu idzie. Na pewno byłyby jaja gdyby wygrał :D
0
Xavi Simons, chcielibyście jego powrotu?
0
@FCBparasiempre Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj :)
Szkoda że finalnie tak się potoczyła jego kariera, straciła na tym Barca ale i sam on.
0
@kuz Racja, poprawione ;)
1
Co sądzicie o Bradleyu Barcoli? Śmigałby u nas na skrzydle? Jestem ciekawy waszej opinii.