RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dość mało emocjonujący finał EMEA Master ale jednak po jednostronnym spotkaniu Los Ratones z takimi tuzami jak Baus, Nemezis oraz Rekkles zgarniają łatwo puchar po wyniku 3-0 na hiszpańską Barca E-Sports z Polakiem w składzie Czekoladem.
To już drugi z rzędu puchar europejski w gablocie Los Ratones. Gratulacje, ale jednak ze względu na Polaka niesmak pozostał.
@FcPortoFan1999 @KSSniper
2
Rooooonaldinho!
Jaki ronaldinho jak on nawet piłki nie ma
Rooooonaldinho!
1
@Lionel_Messi10 o której ten meczyk ? 20:30?
0
Część, czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne buty do biegania w kosztach około 400zl max ?
0
@IMBALEO dzięki!
1
@KSSniper teraz można otwierać szampana :D
3
Postawiony kuponik Messi strzeli gola 3.20
Może się uda XD
1
@PatrychoO a ja ogrywam po raz pierwszy gta V, jestem na samym początku bo dopiero 15% fabuły zrobione ale rozkręca się i bardzo mi się podoba :D
0
@Frytkizketchupem w ustawieniach masz opcje zmień awatar. Tylko musisz chyba 48h odczekać od założenia konta.
0
@Frimpong naoglądał się Raphini i pozazdrościł, no ale tylko fryzurę może zmienić XD
0
Spokojnie, Bellingham się przejęzyczył
1
Komentator chyba jakaś dwusete walnął przed XD
0
@Who_you_mam Ja szczerze oglądałem parę pierwszych odcinków ale jakoś dalej nie mogłem brnąć. Może przez ten twój post wrócę do tego serialu, myślę że na pewno na potencjał ale chyba osobiście muszę dać mu czas ;)
0
Czy ktoś się orientuje ile będzie kosztować gta vi i czy na Xbox series s będzie wgl ?
1
@Sulimo Ja też szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie mieć w opcji xboxa albo PlayStation a grać na jakimś nintendoo. Chociaż nigdy nie próbowałem więc też ciężko stwierdzić :/
0
Gin Beefeater truskawkowy polecam bardzo smaczny
1
@Kgorecki2500 Egzorcysta Walaszka to Scooby Doo dla dorosłych.
0
Może powtórzymy angielski ?
1
@Kapitan hawk Zobaczymy czy będzie więcej :D
1
@Kapitan hawk W międzyczasie zobaczyłem na flasha sprawdzić wynik XDDD niezle
0
Jak wygląda PSG po kwadransie ? Mam ich na kuponie a nie mogę oglądać na ten moment XD
0
@FcPortoFan1999 No i 7-0 XD
2
Zverev. doprowadza jakoś swoja gra do tie-break'a pod czym oddaje do zera XD
On ze swoja psychika w finałach to jest dramat.
0
Co dzisiaj na niedzielny obiad ?
1
@KSSniper Normalnie poczułem się jak na solo Q
XD
2
@KSSniper @FcPortoFan1999
11 tysięcy golda przewagi w 20 minucie
XDDD
1
@KSSniper co to ma być xd
Oni chcieliby już dać ff tak sądzę XDDDD
1
@FcPortoFan1999 @KSSniper
No to zaczynamy z 3 mapa :D
0
@KSSniper Ale co Doran poklikał ta Ambessa na dolnej alejce to głowa mała :D
Zapowiada się na niespodziankę
1
@Vegeta88 Ja własnie odwrotnie, dość pracowita sobota i nie wiem czy dotrzymam, ale kusi zobaczyć Leo i Suareza no i Busiego. No ale juz jutro fajny meczyk o 21:00