RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro @Roobo
Jeżeli Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość.
0
@zgiru ja ostatnio zamawiałem i wliczyli mi 15 ojro xD pomimo że Do Europy niby free
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Micat
0
Hej, czy ktoś z Was zmawiał z oficjalnej strony Barcy koszulkę ? Jeżeli tak to ile czekaliście na dostawę ?
1
@Hadziuk wesele?
2
@MonteChristo witaj ! Miłego spędzania czasu na fcbarca ;)
1
@FcPortoFan1999 miałem przeczucie że mogą dzis zakończyć tę serię, a w 3 mapie jak widziałem draft T1 to nie byłem już tak przekonany. No ale jak widać to oni grają na pro a nie ja XD
Fajnie zobaczyć coś innego z mety np właśnie taki aphelios czy tresh. Pięknie zagrali. GG ^^
0
@Frimpong Assassin Creed Shadows
1
Tak naprawdę z tym całym wyjazdem do Japonii to szachy 5D Lapcia i Deco, aby nie robić długich podróży i trenować na maksa w Barcelonie żeby rozjechać kazdego w nowym sezonie XD
#takwłaśnie
0
Pomóżcie
Brać boxa czy w tortilli ?
0
@sergio5 i git, kasę mu wypłacą, pójdzie sobie pokopać do ekstraklasy, albo do jakiej Arabii. Żyć nie umierać.
1
@FcPortoFan1999 pamiętam jak kiedyś oglądałem za małolata puchar narodów Afryki i normalnie sędzia 17 min doliczył gdzie nie było tyle przerw w meczu xd do teraz zostało :D
1
@FcPortoFan1999 jak w Afryce xd
1
@Frimpong XDDDDD
19
Nie wynajmujcie @Luciano99 jako opiekuna dla dzieci.
https://zapodaj.net/plik-4bh04wtOp3
0
@FcPortoFan1999 na Gen.G będzie piekielnie trudno, ale kto wie ? Życie pisze różne scenariusze ;)
1
@FcPortoFan1999 Oglądam cały turniej u nervariana. Fajny formacik. Widać po G2 że po MSI coś zaczyna funkcjonować, pierwsza mapa na bilibili przegrana po throwie na nashorze i teoretycznie mógł ten mecz zakończyć się 2-0 dla G2. No ale najważniejsze że potem wyciągnęli i są w półfinale. Fajnie. MKOI to samo wygrana na CFO. Trzymamy kciuki :D
7
Właśnie tak
16
Poranne wstawanie do pracy, na kibel i z automatu la rambla. To jest życie.
0
@Kozinho. Dzięki wszystkim za odpowiedź, chyba po prostu zadzwonię do banku albo do zusu i tam zapytam żeby byś spokojny, ale też mi się wydaje że zwykły wystarczy na ten rachunek NRS
No bo jak nie mam zakładki przelew ZUS w banku to niby jak to mam zrobić inaczej ^^
0
Można opłacić ZUS zwykłem przelewem na ten swój rachunek NRS jak nie mam w apce bankowej zakładki „przelew ZUS” ?
7
@Goralkov nikt normalny nie przejmuje się tym co pisze ten dzban xd
0
@FcPortoFan1999 no cóż zaliczyli dwa stompy tak zwane. Teraz nic tylko czekać na jesień i worldsy :D
0
@FcPortoFan1999 Było 2-1 dla T1 w serii już myślałem że będzie zemsta, a jednak się ze***ło ;( no cóż gratulacje dla Gen G !
0
@KSSniper osobiście trzymam kciuki za T1 :D
1
Komentarz usunięty
4
@Frimpong
1. @Kessie
2. Iga Świątek
3. Robert Lewandowski
0
@addept właśnie o tym wspomniałem, że młoda ;)
1
@FcPortoFan1999 jakie predykcje na dzisiejszy finał ? Ja osobiście chcę żeby T1 wygrało :)