RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fenix1983 Chyba nie zrozumiałeś do końca mojego postu, ja chwalę Nawrockiego że coś robi coś działa tak jak wyżej napisałem że wszystko jest po stronie koalicji bo to oni mają większość i rządzą. Czy to klepną ? Nie wiem chociaż domyślam się że nie, żeby żadnych dobrych zmian za kandydata pisu (nie oszukujmy się) będzie. To jest najbardziej smutne. Zamiast współpracować i działać to jest blokowanie ustaw, projektów bo to „oni” złożyli.
0
@norbi77 Tak ja całkowicie to rozumiem. Chodzi mi o to ,że nie siedzi bezczynnie tylko coś próbuje robić, projekt gotowy, pałeczka jest po stronie koalicji bo to ona ma większość.
0
@darek60 Różnie bywa, nie mniej jednak warto rozliczać Nawrockiego z tego co obiecywał, na ten moment idzie dobrze.
1
Trzeci dzień, trzeci konkret. Konkretnie.
0
Termalica zaskakująco dobrze leci XD
0
@tbas Pieniadze na pewną są ;)
3
Drugi dzień i druga ustawa skierowana do sejmu. Zobaczymy czy Koalicja poprze.
0
@Hosh ja wysiadam XD
0
@Eklerek wiadomo co powiedział tusk
- Jestem zaniepokojony (proszę czytać jego sepleniącym głosem)
2
@Comentateiro Żadna propaganda. Jest to nienormalne żeby przez cały okres istnienia autostrad były takie cyrki. Robią remont A4 na pewnym odcinku jakieś 1-2 km od grudnia zeszłego roku, zgadnij czy już skończyli? No nie.
To samo z bramkami, płacisz za przejazd około 32 zl żeby przejechać odcinek Katowice-Kraków pomimo tego że i tak bulisz na te drogi całe swoje życie. To jest nienormalność, a nie zadna propaganda.
5
@Comentateiro Fajne te autostrady, takie bez remontów, korków. W sumie spoko, chociaż nie wiem czy 2 pasmówke można nazwać autostradą XD o idiotycznych opłatach na odcinku A4 Katowice- Kraków nawet nie wspominam.
11
To że ludzie brali te dotacje to jedno, ale kto zatwierdził te wnioski? Kto konstruował przepisy i przyznawanie w takich regułach ? Nie wiem choć się domyślam. Masakra.
0
@Roobo My tego nie będziemy spłacać tylko nasze prawnuki.
3
Trochę to smutne.
0
Amen.
https://zapodaj.net/plik-Jybrl5rus0
0
Brać kogoś ze szkółki, mamy wyśmienitych młodzików. W tych realiach nie widzę innej opcji, a może wystrzeli kolejny Cubarsi, kto wie ;)
4
Ten Martinez to chyba jakieś taśmy ma że z nominacją do Yachine Trophy xD
0
@Transu96 rzeczywiście
0
@Popitek12 co się stalo
0
@macio_944 Gdyby nie Giertych, Lis na twitterze i ten Muranski wyciągnięty na ostatnim okrążeniu to może by coś z tego było
0
Ale zalupecił Ishak
5
@macio_944 nie no spoko XD po prostu widzę że każdy jego post jest o polityce i wszędzie ją wtyka, może. Taka luźna dygresja ;)
8
@arasz1819 nawet tutaj to wciśniesz XD?
3
@Kessie darunia, ale przestań no, jest fajnie, bawimy się.
1
@Azazel_Pazuzu przepraszam za viniego nie gniewajcie się, przepraszam że był gruby i grał bardzo źle.
0
@Eto'o9 R10 Real wrócił wcześniej z klubowych mistrzostw świata co daje im 21 dni odpoczynku jak regulamin mówi przed rozpoczęciem sezonu więc niech nie szczekają XD
1
@Hadziuk wzajemnie i żeby praca była tak łatwa jak siedzenie na ławeczce
0
@michal26 po 3 jest 4 ostatnią runda ? Czy jak to wygląda ?
2
2
@Comentateiro @Roobo
Jeżeli Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość.