RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie rzetelny dziennikarz
4
@Eklerek Rafonix „życie jest przej****e” uderza mocno…
1
@KSSniper Tak tak oglądam :) ta 4 mapa MKOI bilibili… myślałem że w pewnym momencie to mają, ale wyłapanie ambessy na midzie skończyło gierkę. Cóż, próbowali i tak nieźle się zaprezentowali. Teraz czas na ekipę Fakera :)
0
Szczerze mam w sobie spokój jeżeli chodzi o Nico. Jeżeli przyjdzie to mega super, jeżeli nie to mam odczucie że i tak sobie poradzimy. Nic na siłę :)
0
@Roobo E tam, są też normalni kibice Realu ;)
6
Zagadka
https://zapodaj.net/plik-FMnKvwbYoW
1
@FcPortoFan1999 To prawda, a że mam jutro wolne to mogę trochę zarwać noc dla ligi legend ;) no MKOI raczej bez szans, Korea, Chiny to jest przepaść.
Chociaż zobaczymy jak ta druga mapa.
0
@Safrani Rarytas
3
Dawać mi już ten sezon, stęskniłem się za Barceloną
0
Miłego dnia dla wszystkich użytkowników, stety, niestety dzisiaj o parę stopni cieplej niż wczoraj :P
5
Cwiakala z nowym filmem na yt
„Na taki Real czekałem”
:D
0
@mekston Oby nie, BVB ma raczej większe szanse na wyeliminowanie rządowych.
1
@D10SLEO szkoda że tylko piękne architektury :(
2
@Adran360 czy ja mogę wstać ? Czy ja mogę usiąść ? Ja jestem orbitem ! Ogółem całe te. O kotki.
6
https://zapodaj.net/plik-95DC6hDmAr
XD
0
@APTAPT No i wszystko wiadomo xd
1
Ten jeden komentator zaraz dojdzie xd
0
@FcPortoFan1999 Właśnie jestem w pracy i zerknąłem jaki wynik był bo grali o 02:00 wiec lipa z oglądania. Patrzę i mam takie „XD”
Zamiast łatwego 3-0 to widzę że były męczarnie.
0
@Sulimo co to za gra ?
0
@Frimpong Tak, teraz Messi wjeżdża na pełnej.
0
Hejka, czy ktoś rozlicza samodzielnie faktury za pomocą jakiejś strony internetowej typu fakturowania albo infakt lub jeszcze inna? Poprosiłbym na priv bo mam parę pytan. Z góry dzięki i miłej niedzieli :)
1
@Kessie a Romper malinowy ? Co sądzisz?
6
Nie wiem dlaczego tak mam ale jest 6:40
i budzę się jak nowo narodzony a gdy trzeba wstać o tej godzinie do pracy to jest katorga XD
2
@Criss18Barca I niech tak się stanie. Amen.
8
Droga La Ramblo dobranoc i miłego weekendu dla Was wszystkich ! Niech Wam się przyśni Nico klepiący piłeczkę na skrzydełku z Yamalem.
Dobranocki !
2
@KSSniper @FcPortoFan1999
No to panowie mamy 5 mapę
2-2 pomiędzy G2 a brazylijską Furią
Biorąc pod uwagę fearless draft jestem bardzo ciekawy pickow.
1
@FcPortoFan1999 @KSSniper
„Musimy anulować bo przegramy”
:d
0
@FcPortoFan1999 no i mamy przerwę bo niby jakiś bug na kaliscie xd
0
@FcPortoFan1999 Ja nwm czy na moim solo duo kiedys cos takiego
Widziałem a tutaj sion se pyka czwórkę XD na MSI XD
1
@KSSniper @FcPortoFan1999
Sion robiący Quadra killa
XD