3

@Kessie rzetelny dziennikarz

4

@Eklerek Rafonix „życie jest przej****e” uderza mocno…

1

@KSSniper Tak tak oglądam :) ta 4 mapa MKOI bilibili… myślałem że w pewnym momencie to mają, ale wyłapanie ambessy na midzie skończyło gierkę. Cóż, próbowali i tak nieźle się zaprezentowali. Teraz czas na ekipę Fakera :)

0

Szczerze mam w sobie spokój jeżeli chodzi o Nico. Jeżeli przyjdzie to mega super, jeżeli nie to mam odczucie że i tak sobie poradzimy. Nic na siłę :)

0

@Roobo E tam, są też normalni kibice Realu ;)

6

1

@FcPortoFan1999 To prawda, a że mam jutro wolne to mogę trochę zarwać noc dla ligi legend ;) no MKOI raczej bez szans, Korea, Chiny to jest przepaść.
Chociaż zobaczymy jak ta druga mapa.

0

@Safrani Rarytas

3

Dawać mi już ten sezon, stęskniłem się za Barceloną

0

Miłego dnia dla wszystkich użytkowników, stety, niestety dzisiaj o parę stopni cieplej niż wczoraj :P

5

Cwiakala z nowym filmem na yt
„Na taki Real czekałem”
:D

0

@mekston Oby nie, BVB ma raczej większe szanse na wyeliminowanie rządowych.

1

@D10SLEO szkoda że tylko piękne architektury :(

2

@Adran360 czy ja mogę wstać ? Czy ja mogę usiąść ? Ja jestem orbitem ! Ogółem całe te. O kotki.

0

@APTAPT No i wszystko wiadomo xd

1

Ten jeden komentator zaraz dojdzie xd

0

@FcPortoFan1999 Właśnie jestem w pracy i zerknąłem jaki wynik był bo grali o 02:00 wiec lipa z oglądania. Patrzę i mam takie „XD”
Zamiast łatwego 3-0 to widzę że były męczarnie.

0

@Sulimo co to za gra ?

0

@Frimpong Tak, teraz Messi wjeżdża na pełnej.

0

Hejka, czy ktoś rozlicza samodzielnie faktury za pomocą jakiejś strony internetowej typu fakturowania albo infakt lub jeszcze inna? Poprosiłbym na priv bo mam parę pytan. Z góry dzięki i miłej niedzieli :)

1

@Kessie a Romper malinowy ? Co sądzisz?

6

Nie wiem dlaczego tak mam ale jest 6:40
i budzę się jak nowo narodzony a gdy trzeba wstać o tej godzinie do pracy to jest katorga XD

2

@Criss18Barca I niech tak się stanie. Amen.

8

Droga La Ramblo dobranoc i miłego weekendu dla Was wszystkich ! Niech Wam się przyśni Nico klepiący piłeczkę na skrzydełku z Yamalem.
Dobranocki !

2

@KSSniper @FcPortoFan1999
No to panowie mamy 5 mapę
2-2 pomiędzy G2 a brazylijską Furią
Biorąc pod uwagę fearless draft jestem bardzo ciekawy pickow.

1

@FcPortoFan1999 @KSSniper
„Musimy anulować bo przegramy”
:d

0

@FcPortoFan1999 no i mamy przerwę bo niby jakiś bug na kaliscie xd

0

@FcPortoFan1999 Ja nwm czy na moim solo duo kiedys cos takiego
Widziałem a tutaj sion se pyka czwórkę XD na MSI XD

1

@KSSniper @FcPortoFan1999
Sion robiący Quadra killa
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?