- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 823 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 823 Culés
1
Carlitos 83%! Pierwszego podania
To chyba jego rekord musi byc
@Encore @agaFCB @barcelonaLM @FcPortoFan1999
0
@mekston Ile miał na finale Wimbledonu 2024?
0
@FcPortoFan1999 sporo mniej - jakies 60% ale tam mial swietny % wygranych pierwszych
0
@mekston Ale tak delikatnie niechlujnie gra na returnie w trzecim. Oby zakończył to w tym bez zbędnego przeciągania.
0
@mekston Na Olimpiadzie też w sumie musiał mieć wysoki w finale.
0
@agaFCB Tommy tez na pewno nieco podniósł poziom gry
Chyba tylko 3/4 pilki wyrzucil
0
@mekston No wiadomo, że przeciwnik też może coś grac ale jednak tak lekko sie błędy pojawiają u Carlosa
0
@FcPortoFan1999 nie no, nie pamietam meczu u Carlitosa z tak wielkim %
4/5 pierwszych podan to crazy liczba - a dla Carlitosa jakis kosmos
0
@mekston Jutro Bublik z Sinnerem. Jestem mega ciekawy tego spotkania.
Patrząc na ten szlem to całkiem dobrze mu idzie. Na pewno byłyby jaja gdyby wygrał :D
1
@mekston Tam przełamań nie było więc procent musiał być tam wysoki. @RozowaPantera Sinner do tej pory ma po prostu banalny turniej.
1
@RozowaPantera Sinner to bierze, pytanie czy Bublik napsuje mu w ogóle krwi
0
@FcPortoFan1999 Prawda, ja osobiście będę kibicował Bublikowi. Bardzo sympatyczny chłopak, no i niech mu się wreszcie coś uda :D
@mekston Fajnie jakby nawiązał jakąś rywalizację, chociaż przeczuwam że będzie to bardzo jednostronne spotkanie.
0
@FcPortoFan1999 niekoniecznie musial byc, Carlitos tez potrafi grac z glebi
0
@RozowaPantera Trzeba kibicować Bublikowi bo Sinner póki co jest nietykalny. @mekston Ja wiem że potrafi to robić tylko rzadko się zdarza aby przez cały mecz utrzymał serwis.
0
@FcPortoFan1999 jakby to byl mecz na trawie to moglby bardziej ale na ziemi to nie