RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@severius My to mamy naprawdę chyba najgorsze położenie. 9-10 miesięcy pełnej szarości i pizgawicy i 2 miesiące ostrej parowy że nie można wytrzymać :D
19
Jestem prosty chłopak ze wsi. Nie wierzę w kosmitów. Za to wierzę w zabobony i czary.
10
@draxidox najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że tak naprawdę telewizja publiczna nigdy nie będzie „publiczna” jak PiS przejmie władzę to będzie to samo, potem dorwie się PO i w koło Macieju. Smutne.
0
@draxidox ale poszło
0
No to z czego byście zrezygnowali?
2
@Safrani Tak właśnie wygląda komunizm dzieci.
1
@JanuszKorwinMikke o kurde patrzę teraz i SORENTINO również
1
Hej orientuje się ktoś może jak to wygląda w przypadku pozyskania biletów na el clasico (camp nou)?
Trzeba być socio żeby dostać w jakimś spokojnym terminie? Czy raczej nie ma szans i trzeba do ostatniej chwili czekać na otwarta sprzedaż? O ile takowa występuje. Miłego dnia.
1
Esztadio du dragą
1
@JanuszKorwinMikke No i kogo do rotacji wtedy wstawisz? Slucham.
0
@Bzyczekk kolejny kot w worku
1
Inigo Martinez dlaczego :((((
0
@draxidox La Decima Trzaskowskiego, wtedy się uda!
2
@MYTO @arasz1819 opinia?
0
Cuzis na Champs-Elysée 5 Paris SG Cuzis Internazional
Lamine Yamal
0
@svensonFCB grał Yamal?
0
@LionelM95 jako użytkownik Xbox mogę tylko pozazdrości że możecie sobie teraz w to pykać. Bajka.
1
@Destroyer_of_Worlds @arasz1819 opinia?
0
@Lucyffffer1922 dzięki zaraz sprawdzę.
0
@LeszekFCB totalna głupota
1
Tylko pytanie za co? Znowu pozaciągają niewiadomo ile dźwigni i narobi się syf. Jezeli masz dużo kasy to możesz pozwolić sobie na taki transfer, jak wypali to super ale gorzej jak nie? I co wtedy? Girezmann też miałbyc zbawieniem a koniec końców każdy wie jak się skończyło. Dopóki nie będziemy mieli zdrowych finansów w klubie, odradzałbym takie ruchy. No bo skąd chcą wziąć kasę na niego?
0
O kurde patrzę na wynik, zerkam na skład a tutaj jakiś nieporozumienie xd w sumie to mega ciekawe jest że Legia takie fajne transfery porobiła a grają kompletną kaszanę XD
2
@gumaz chyba pełza
0
@AduŚ07 Dla mnie wczoraj każdy zagrał słabe spotkanie, 1 połowa jeszcze ujdzie ale jeżeli potem cała drużyna opada z sił to jako jedność nie będzie funkcjonować. Niestety tak to działa.
10
@AduŚ07 Dzieciak wraca po kontuzji, jest jednym z wyróżniających się piłkarzy Barcelony na boisku, robi akcję które tylko on może zrobić ale w sumie i tak walmy hejt w niego XD wywalone w Ferrara który zamiast podać do Rashforda postanowił strzelać, wywalone w Olmo którego przerasta zdobycie bramki z 10 metrów w idealnej sytuacji, je**my Yamala XD
0
@karci0 nie trafił, trafił sobie w obrońcę XD
3
A ja chciałbym tylko przypomnieć, że Olmo zamiast zamknąć mecz to postanowił z 10 metrów nie trafić w prostokąt. Ogółem całe te.
0
Lewandowski za Ferrana proszę!
6
@Kessie co ty robisz
0
@A4ron Dobra, pewnie zagrałeś Tiena, w przypadku gdybyś miał ruska i by skreczował (co ratowałoby Ci kupon) też byś miał problem? Weź wyp***ol te bukmacherke bo z tego więcej problemów jest niż pożytku.