0

Erling Alląd. Postać znana.

1

Miny Brazylijczyków teraz.
https://zapodaj.net/plik-CtwdZCmeyP

0

@FcPortoFan1999 cos czuje ze bedzie 5 map XD Doran wylew totalny Siwoo w sumie tez, toplanerzy mogą podać sobie rękę po tej 1 mapie. Corki 9/0 Casio też mega do przodu no nie dało się grać. Ja nie wyobrażam sobie że t1 nie pojedzie na worldsy. Do usłyszenia :D

0

@Eklerek przypomniał mi się ten piłkarz kurde jak on miał McTominay? Chyba tak jak dobrze pamiętam pięknie przeszedł ewolucję xD

0

Dziki trener w tym wykrywaczu kłamstw na TVP. No ciekawie się bawią tam XD

1

@Popitek12 Ja czytam te twoje posty czasami i się zastanawiam czy ty jesteś cały czas na rauszu?

0

@ElKamil To prawda, ale Marsylia tez została pokrzywdzona, nieodgwizdana ręką przy strzale w 1 polwie (dla mnie 100% karny) piłka leci w światło bramki plus Militao powiększył obszar ręką, no i w 2 połowie uj wie jak interpretować te rękę, niby co mial z nią zrobić? XD zagrali zle ale serio mógł być tu remis. cóż.

4

Ręka jak byk a ten nic xd co za obrzydliwy klub i jeszcze oni mają czelność robić jakieś filmiki z sędziami jpdl

3

Gooooooooollllll

0

@nokia Ja raczej mam wywalone czy komentator czy kto tam komu kibicuje, boisko weryfikuje i każdy i tak może sobie gadać co chce, natomiast rozumiem niektórych, że mogą ich wkurzać :D

1

@macio_944 czaję :D

2

@Kessie smaczny chociaż?

2

@Kessie co dziś na obiad jadłeś?

0

@macio_944 No a gdyby było w drugą stronę i wychwalał Barce? Czysto hipotetycznie, zostałbyś na transmisji? :P

0

@kuz ciekawy komentarz

0

Real Madryt TV to TVP czy Republika?

1

@Kessie -Zgadza się. Ukradłem. Tylko frajer by nie ukradł. Trzeba było pilnować.

1

@Kessie kiedy byłeś trzeźwy?

0

@Karol145 może się jakiś napadzior zrespi w la masii

1

@arasz1819 My Polacy tak mamy.

1

@aspr1me Może to był Micah :D

1

@Czyhrynski Ja chyba też wrócę na nowo do tego. Przeszedłem ale teraz
Chciałbym bardziej wczuć się w otaczający świat, misję poboczne i tak dalej.

2

Kiedy widzisz co niektórzy piszą na temat Lewandowskiego.
https://zapodaj.net/plik-N60yfrxS3n

22

Lewandowski strzela - źle
Lewandowski nie strzela - źle
Co za kraj, co za ludzie XD

0

@La Pulgaa pozdrów viniego

0

@adamek20151 po co co wy piszecie takie rzeczy po kilku kolejkach? Oglądacie piłkę ligową od dzisiaj? Co jest z wami nie tak xd

4

Cholera 3 kolejki a tutaj już puchary wręczają XDDD

2

@Luciano99 ja po zobaczeniu co powiedział Frederiksen.
https://zapodaj.net/plik-SiqrQtkBIK

0

@Czyhrynski Różowa Pantera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?