RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Erling Alląd. Postać znana.
11
@Roobo https://zapodaj.net/plik-z5F0HZ4NAA
1
Miny Brazylijczyków teraz.
https://zapodaj.net/plik-CtwdZCmeyP
0
@FcPortoFan1999 cos czuje ze bedzie 5 map XD Doran wylew totalny Siwoo w sumie tez, toplanerzy mogą podać sobie rękę po tej 1 mapie. Corki 9/0 Casio też mega do przodu no nie dało się grać. Ja nie wyobrażam sobie że t1 nie pojedzie na worldsy. Do usłyszenia :D
0
@Eklerek przypomniał mi się ten piłkarz kurde jak on miał McTominay? Chyba tak jak dobrze pamiętam pięknie przeszedł ewolucję xD
0
Dziki trener w tym wykrywaczu kłamstw na TVP. No ciekawie się bawią tam XD
1
@Popitek12 Ja czytam te twoje posty czasami i się zastanawiam czy ty jesteś cały czas na rauszu?
0
@ElKamil To prawda, ale Marsylia tez została pokrzywdzona, nieodgwizdana ręką przy strzale w 1 polwie (dla mnie 100% karny) piłka leci w światło bramki plus Militao powiększył obszar ręką, no i w 2 połowie uj wie jak interpretować te rękę, niby co mial z nią zrobić? XD zagrali zle ale serio mógł być tu remis. cóż.
4
Ręka jak byk a ten nic xd co za obrzydliwy klub i jeszcze oni mają czelność robić jakieś filmiki z sędziami jpdl
3
Gooooooooollllll
0
@nokia Ja raczej mam wywalone czy komentator czy kto tam komu kibicuje, boisko weryfikuje i każdy i tak może sobie gadać co chce, natomiast rozumiem niektórych, że mogą ich wkurzać :D
1
@macio_944 czaję :D
2
@Kessie smaczny chociaż?
2
@Kessie co dziś na obiad jadłeś?
0
@macio_944 No a gdyby było w drugą stronę i wychwalał Barce? Czysto hipotetycznie, zostałbyś na transmisji? :P
0
@kuz ciekawy komentarz
0
Real Madryt TV to TVP czy Republika?
1
@Kessie -Zgadza się. Ukradłem. Tylko frajer by nie ukradł. Trzeba było pilnować.
1
@Kessie kiedy byłeś trzeźwy?
0
@Karol145 może się jakiś napadzior zrespi w la masii
1
@arasz1819 My Polacy tak mamy.
1
@aspr1me Może to był Micah :D
1
@Czyhrynski Ja chyba też wrócę na nowo do tego. Przeszedłem ale teraz
Chciałbym bardziej wczuć się w otaczający świat, misję poboczne i tak dalej.
2
Kiedy widzisz co niektórzy piszą na temat Lewandowskiego.
https://zapodaj.net/plik-N60yfrxS3n
22
Lewandowski strzela - źle
Lewandowski nie strzela - źle
Co za kraj, co za ludzie XD
0
@La Pulgaa pozdrów viniego
0
@adamek20151 po co co wy piszecie takie rzeczy po kilku kolejkach? Oglądacie piłkę ligową od dzisiaj? Co jest z wami nie tak xd
4
Cholera 3 kolejki a tutaj już puchary wręczają XDDD
2
@Luciano99 ja po zobaczeniu co powiedział Frederiksen.
https://zapodaj.net/plik-SiqrQtkBIK
0
@Czyhrynski Różowa Pantera