RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z szatni Rayo nie szydziła ani Barcelona, ani Real czy Atletico które tam grają co rok. Przyjeżdża wielki Lech Poznań i oburzony bo jak to tak. Zapraszają Cię do swojego domu a ty zaczynasz wybrzydzać i wyśmiewać. Buractwo, nie tego spodziewałem się po mistrzu Polski.
3
Teraz tak, a jeszcze jutro do pracy…
https://zapodaj.net/plik-w9ggVRHZlC
7
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
10
@arasz1819 To oko.press, niebezpieczne związki, jakiś sok z buraka. Co tam jeszcze czytasz/ogladasz? Może się zainspiruje :D
11
@arasz1819 OKO.press.
Już na tym można zakończyć czytać ten wywód.
0
O co chodzi z tym Rymanowskim? Zaprosił jakiegoś szura do programu i on coś palnął? Ostatnio mnie w internatach nie było, niech ktoś w skrócie napisze dlaczego lewa strona tak się rzuciła na niego.
0
@Ojciec5tkidzieci Co sadzisz o Paco Jemezie? Ja swego czasu (po czasie z Tata Martino bardzo chciałem go w Barcelonie)
0
Co tam porabiacie wieczorem?
0
Może i mamy 5 punktów straty ale za to mamy dużo kontuzji.
0
Doktor Dro. To twój czas!
1
@mekston To prawda, komentarz dla żartu oczywiście. Natomiast Fonesca fajnie się zapowiada :D
0
Co sądzicie o Halloween? Bierzecie udzial? Jakaś imprezka ze znajomymi? Czy omijacie szerokim łukiem?
0
@mekston Fonseca>Alcaraz
1
No i co od 8:00 rano czytam że w ciągu „godziny” ta Melisa uderzy a jest 15:25 i nic. Kocham pismaków twitterowych.
0
Wskaż polityka, który nie jest zamieszany w żadne afery. Czekam na propozycje :D
4
@tomek8756 Błagam niech Berkowicz nauczy się interpunkcji bo to naprawdę razi w oczy jak buduje te zdania XD
3
@Robert_Kubica oglądałeś mecz? Czy tylko wynik zobaczyłeś na flashu?
2
@D10SLEO I jak ktoś mi wyjedzie jeszcze raz z komentarzem że kontuzje i tak dalej to chyba walnę ze śmiechu. Przypominam, że w tamtym sezonie jak graliśmy z realem to zobaczcie sobie jaka oni mieli defensywę XD więc nie bądźcie hipokrytami tylko weźcie na klatę porażkę. Miłego popołudnia.
7
@D10SLEO No dokładnie, ale to zawsze śmieszy jak nasi są wielce obrażeni a później cwiąkala wypuści film o dobrej grze Barcy to jest sigmą XD
Ja oglądając wczorajszy mecz modliłem się tylko żeby nie skończyło się jakimś 5-1, a to co piszesz, że Szczęsny nas uratował od kompletnej kompromitacji to zgadzam się w 100 procentach.
4
Ale się do cwiakaly prujecie XD
0
Jest jakaś wypowiedź Flicka? Nigdzie nie widziałem żadnego komentarza odnośnie el clasico…
0
@Luciano99 jak wejdzie odezwę się, dasz trochę?
10
@Luciano99 pożyczysz na blika? Oddam wieczorem jak wejdzie
1
@Czyhrynski Myślę że ja oglądając taką sytuację osiwiałbym XD ciekawe
8
Panie Bożu, poproszę o gol na 0-1 Yamala z karnego w 93’
Tamtym chyba dupska popękają.
14
@Popitek12 cristiano nie piję coli, co ty odwalasz. Taki z ciebie idol? Żenada.
1
@maroon nie kojarzę, może było.
0
@Warez90 o kurde no wypadł mi Rymanowski z głowy, od biedy myślę że jeszcze jego można podpiąć. Fajnie się słucha jego programów.
1
@Comentateiro No właśnie, ale tak zastanawiam się. Jeżeli oglądała tę komisję z zi0bro to co tak naprawdę tam było? Bo nie przypominam sobie żeby coś tam gadali o Schnepf. Było o Giertychu i tak dalej ale żeby jakoś bezpośrednio w jej rodzine? Nwm dziwnie do tego się odniosła XD