Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten drugi komentator się posra tym lewym XD spuszcza się nad jego każdą rzeczą, tymczasem Kamiński powinien mieć asyste, a nie bramkę
1
Niestety ale Lewy czucia nie ma już od długiego czasu
1
@Filipem właśnie zastanawiałem się jak to z tą zdrowotnością tego, nie najzdrowsze pewnie ale chyba lepsze od energetyka
@mr Barca , taaa, nikotynowych nawet nie próbuje, czasem, sporadycznie zapalę zwykłego na jakiejś imprezie i mi starczy. Raz od kumpla też dostalem nikotynowego i myślałem, że mnie z papci wywali. Nigdy więcej :D
0
Próbowaliście może snusow z kofeina? Jakieś opinie?
20
@partymaker wiadomo, Trzaskowski to kandydat naszej pseudo elity. W życiu już miałem do czynienia z tyloma ignorantami i przyglupami z wyższym wykształceniem, że już dawno wyzbyłem się szufladkowania po tym, kto jaką szkołę ukończył
4
Niestety, ale po grze Lewego widać, że to już nie tylko liczba
1
@gaucho104 no ja mam właśnie takie wrażenie, kampania była na tyle głośna, że co chwilę się słyszało o nowych rewelacjach. Od kilku dni w internecie połowa wyzywa od sutenera, a ja słyszałem tylko o Muranie jako źródle XD myślałem, że chociaż jak obrażają, to mają znaczne argumenty i dowody w tym kierunku, no ale...
6
Widzę, że tutaj na forum co chwilę do Nawrockiego dołączany jest epitet "sutener".
Pytam poważnie, czy poza Muranem jako źródło, ktokolwiek inny, wiarygodny o tym powiedział, przedstawił jakieś dowody bo tego nie śledziłem?
0
@DeXt3rVeB w tygodniu 5-6, weekend 7-8, a czasami to i pod 9 się zdarzy po jakiejś dłuższej posiadówce ze znajomymi
1
@July_6_BcN hahahaha, no to prawda akurat
2
Niech już będzie po drugiej turze, tak z dwa miesiące, bo mam wrażenie, że wchodzę na polityczny portal z reklamami i mała podsekcją sportową :D
0
@Astad @Gall to prawda, tylko trzeba liczyć się z tym, że Courtois zawsze parę setek im wyciągnie, u nas ostatnio co trudniejsze to wpada
5
O atak powinniśmy być spokojni, z taką obroną Realu władować im parę bramek to obowiązek. To jest ten mecz, kiedy Szczęsny musi dać nam coś więcej bo inaczej parę też dostaniemy
2
Wielka szkoda, finał był na wyciągnięcie ręki i wypuściliśmy go tylko z własnej winy. Myślę, że z Balde i Kounde mielibyśmy ten mecz.
No ale trudno, trzeba dokończyć ten sezon i dobić Real w klasyku, aby przestali myśleć, że są w stanie walczyć z nami o ligę w tym roku. Mam nadzieję, że to nie była nasza ostatnia szansa, bo nie wierzę, że Real zagra następny sezon równie słabo.
Ale co by nie mówić, możemy być z naszych dumni, ostatnie sezony to był strach o wyjście z grupy, a teraz z taką kadrą czujemy niedosyt po półfinale LM i straconej szansie na potrójną koronę.
0
Piękny wieczór, w LM już nic nie musimy, pozostaje tylko strach o ligę bo 4 punkty można szybko stracić przy tak napiętym terminarzu
2
Szkoda, mecz wypuszczony z rąk na własne życzenie
0
@Safrani super, dzięki za pomoc
0
@Safrani właśnie myślałem, że stan zapalny i mała ilość miejsca w szczęce ich zachęci by problemu po prostu się pozbyć, wyrwać i po problemie :/
1
Pytanko, oczywiście w święta odezwała się cholerna ósemka, na twarzy jestem opuchnięty, ból zęba i szczęki + szczękościsk. Na bazie dwójki ósemek, które miałem już usuwane, domyślam się, że ta również musi zostać usunięta chirurgicznie. Z tego co widzę, najbliższe dyżury całodobowe są albo w Poznaniu lub w Zielonej Górze.
Czy ktoś was korzystał z takiego rodzaju pomocy stomatologicznej? Ma to sens aby się udać czy raczej zamiast jej usunąć będą starali się mnie pozbyć i zaleczyć środkami przeciwbólowymi, żebym wytrzymał do końca przerwy świątecznej?
3
@Unique czy ja wiem, real co roku grał gówno ale w końcówkach się zbierał i coś tam wpakował, wczoraj przy remisie to Atletico bardziej harowało i miało dwie/trzy piłki meczowe, więc jednak uważam, że PSG lub Arsenal w formie ich wyeliminuje
1
Correa... co decyzja co zła, co podanie to niedokładne. Ten mecz mógł być już dawno rozstrzygnięty...
0
Altetico... to chyba trzeba mieć w genach
9
Jedynym minusem odpadnięcia Realu jest możliwość, że Perez po sezonie zwolni Ancelottiego, innych wad brak
1
Szkoda dwóch ostatnich meczów Szczęsnego, miał dużą szanse, aby przekonać Flicka. Nigdy nie był najlepiej grającym wysoko bramkarzem, raczej działał na linii bramki, więc trudno powiedzieć, czy nam zardzewiał po tej emeryturze, czy po prostu w takiej roli Wojtek się nie sprawdzi
0
@agaFCB nie myślałem, że model subskrypcyjny będzie realną sprawą nawet na takiego typu portalach :D
@NorbiTBOB to swoją drogą, a dwa, że wyłączyłem personalizowanie reklam... to co druga reklama to biustonoszy XD
5
Ostatnio po jakimś czasie wróciłem na La Ramble. No kurna, ja rozumiem, że reklamy, że stronę trzeba utrzymać, ale to się robi jakiś śmietnik z banerami. Wyskakujące co 10 sekund reklamy, które i tak się pojawiają po ich zamknięciu, no bez jaj
0
@Fake69 chodzi mi o finanse
0
Skoro mieliśmy problem z zarejestrowaniem Olmo i Victora, to teoretycznie jeśli Araujo by zdecydował się zostać, mamy w ogóle możliwości finansowe zaproponowania mu sensownej podwyżki?
0
Młody z trybun w niejednych memach się pojawi
1
Lapcio wygląda tak, jakby się dowiedział w trakcie meczu, że któryś ze szwagrów coś odjebał i tylko czeka aż to wycieknie do mediów