9

A ja Peni życzę żeby życiówkę teraz zagrał i to dowiózł

0

No nie byłbym pewny tego zwycięstwa, żebyśmy się po meczu do nor nie musieli chować XD

0

@AbdulWisimuel a co to ma do tego? Faul Szczęsnego ewidentny

1

Wojtuś chyba zakończył sezon

5

Taki wynik przed druga połowa z Realem mnie bardziej stresuje, niż gdyby był remis XD

0

Real Madrytssss

1

Właśnie wszedłem sobie na stronie realu, co prawda ich strona wygląda średnio, ale jedna rzecz mi się spodobała.
Mianowicie oceny, dodatkowo oceniany jest trener, styl gry drużyny i drużyna przeciwna - fajne to

2

Panowie, ale my sie naczekaliśmy na taki mecz z Bayernem. Z ostatnich lat pamiętam ciągłe bęcki, a tu taki piękny wieczór

1

@Pawel13sz nasuwa się tylko pytanie dlaczego tak późno postawili na trenera z topki? Szkoda ostatnich dwóch lat, które zostały zmarnowane, a przecież wydaliśmy sporo

1

@Comentateiro wydaje mi się, że Messi to dźwignął bo swoje przerobił karnymi na poprzednich Copa America. Nie ujmując oczywiście temu osiągnięciu

2

Ciekawe co siorka Ronaldo na instagrama szykuje

0

Czy wyszedł przed linie czy nie, Lewy zamiast od razu lecieć do dobitki to od razu macha tymi łapami

9

To co się dzieje w tym klubie i wiadomości jakie z niego wypływają każdego dnia to już jakiś żart. Nie dość że sportowo jesteśmy klubem memem, to jeszcze nie ma tam krzty uczciwości i profesjonalności

0

To jest kurwa niepojęte jak można grać takie gówno, nie robić nic i awansować do półfinału XD i teraz słuchać tego pieprzenia o ich mentalu

10

City oddaje ten półfinał tylko i wyłącznie na własne życzenie

0

No ręce opadają XD

0

Haaland i De Bruyne to dzisiaj jakiś dramat

1

Teraz ich po prostu kurna zgnieść.

0

ładnie wyczyścił i zlał tego kiepa Walker

11

City jeszcze z 50 akcji i może coś strzelą, Real jeszcze pół sytuacji i wepchną

0

No coż, jestesmy jednym z nielicznych, jak nie jedynym klubem w Europie, który potrafi tak koncertowo spierdzielić drugi mecz, jednocześnie otwierając autostradę do kolejnej rundy w pierwszym....

0

Ja myślę, że Dembele chyba nie rozumie na tyle, żeby wiedzieć, że to na niego gwizdają XD

0

@Dari0G no oczywiście, ze grają fatalnie i idiotycznie, ale still, pokłosie równie idiotycznej kartki dla Araujo

1

Polecam wyłączyć to gówno, Araujo po prostu sfrajerzył i reszta jest tego skutkiem. Włączcie sobie Atleti - BVB, mega mecz

1

No niestety idiotyzm Araujo i Xavi wuklucza nas z dwumeczu, ktory tak świetnie się układał i chociaż przez chwile mogliśmy sobie pomarzyć o półfinale. W ataku PSG ma pełno miejsca, my nie mamy nikogo kto by do kontry ruszył i chyba ten mecz można spisać na straty, szkoda, bo mieliśmy świetne podstawy by w końcu zajść zalej. No ale w wyścigu na frajerów wyprzedzamy PSG

1

chyba jedyną naszą opcją jest wyhaczyć kogoś na czerwoną

3

kurde, no nie idzie przeboleć jak spieprzylismy sobie ten mecz, półfinał był na tacy... ale teraz druga połowa, trzeba starać się wcisnąć coś jeszcze i przede wszystkim nie pozwolić sobie nic wcisnąć. Jazda z nimi

1

Mam nadzieje, że się mylę, ale jak już pierwsza dla PSG wpadla to i kolejne polecą

1

Jaka szkoda, że na dodatek Christiansena brak...

0

3 minuty temu mieliśmy mecz ułożony perfekcyjnie, teraz nam Araujo zapewnił niezłą męczarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?