Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A ja Peni życzę żeby życiówkę teraz zagrał i to dowiózł
0
No nie byłbym pewny tego zwycięstwa, żebyśmy się po meczu do nor nie musieli chować XD
0
@AbdulWisimuel a co to ma do tego? Faul Szczęsnego ewidentny
1
Wojtuś chyba zakończył sezon
5
Taki wynik przed druga połowa z Realem mnie bardziej stresuje, niż gdyby był remis XD
0
Real Madrytssss
1
Właśnie wszedłem sobie na stronie realu, co prawda ich strona wygląda średnio, ale jedna rzecz mi się spodobała.
Mianowicie oceny, dodatkowo oceniany jest trener, styl gry drużyny i drużyna przeciwna - fajne to
2
Panowie, ale my sie naczekaliśmy na taki mecz z Bayernem. Z ostatnich lat pamiętam ciągłe bęcki, a tu taki piękny wieczór
1
@Pawel13sz nasuwa się tylko pytanie dlaczego tak późno postawili na trenera z topki? Szkoda ostatnich dwóch lat, które zostały zmarnowane, a przecież wydaliśmy sporo
1
@Comentateiro wydaje mi się, że Messi to dźwignął bo swoje przerobił karnymi na poprzednich Copa America. Nie ujmując oczywiście temu osiągnięciu
2
Ciekawe co siorka Ronaldo na instagrama szykuje
0
Czy wyszedł przed linie czy nie, Lewy zamiast od razu lecieć do dobitki to od razu macha tymi łapami
9
To co się dzieje w tym klubie i wiadomości jakie z niego wypływają każdego dnia to już jakiś żart. Nie dość że sportowo jesteśmy klubem memem, to jeszcze nie ma tam krzty uczciwości i profesjonalności
0
To jest kurwa niepojęte jak można grać takie gówno, nie robić nic i awansować do półfinału XD i teraz słuchać tego pieprzenia o ich mentalu
10
City oddaje ten półfinał tylko i wyłącznie na własne życzenie
0
No ręce opadają XD
0
Haaland i De Bruyne to dzisiaj jakiś dramat
1
Teraz ich po prostu kurna zgnieść.
0
ładnie wyczyścił i zlał tego kiepa Walker
11
City jeszcze z 50 akcji i może coś strzelą, Real jeszcze pół sytuacji i wepchną
0
No coż, jestesmy jednym z nielicznych, jak nie jedynym klubem w Europie, który potrafi tak koncertowo spierdzielić drugi mecz, jednocześnie otwierając autostradę do kolejnej rundy w pierwszym....
0
Ja myślę, że Dembele chyba nie rozumie na tyle, żeby wiedzieć, że to na niego gwizdają XD
0
@Dari0G no oczywiście, ze grają fatalnie i idiotycznie, ale still, pokłosie równie idiotycznej kartki dla Araujo
1
Polecam wyłączyć to gówno, Araujo po prostu sfrajerzył i reszta jest tego skutkiem. Włączcie sobie Atleti - BVB, mega mecz
1
No niestety idiotyzm Araujo i Xavi wuklucza nas z dwumeczu, ktory tak świetnie się układał i chociaż przez chwile mogliśmy sobie pomarzyć o półfinale. W ataku PSG ma pełno miejsca, my nie mamy nikogo kto by do kontry ruszył i chyba ten mecz można spisać na straty, szkoda, bo mieliśmy świetne podstawy by w końcu zajść zalej. No ale w wyścigu na frajerów wyprzedzamy PSG
1
chyba jedyną naszą opcją jest wyhaczyć kogoś na czerwoną
3
kurde, no nie idzie przeboleć jak spieprzylismy sobie ten mecz, półfinał był na tacy... ale teraz druga połowa, trzeba starać się wcisnąć coś jeszcze i przede wszystkim nie pozwolić sobie nic wcisnąć. Jazda z nimi
1
Mam nadzieje, że się mylę, ale jak już pierwsza dla PSG wpadla to i kolejne polecą
1
Jaka szkoda, że na dodatek Christiansena brak...
0
3 minuty temu mieliśmy mecz ułożony perfekcyjnie, teraz nam Araujo zapewnił niezłą męczarnie