3

Czy Diego Simeone poza machaniem łapami i nie zgadzaniem się z każdą, absolutnie każdą decyzją sędziego, robi coś innego podczas meczu?

3

Wczoraj mieliśmy prawdziwe piłkarskie widowisko, to teraz dla równowagi obrzydliwe Atletico

0

@draxidox zrób to żebyśmy nie musieli

0

@Batigol22 nawet jeśli, kolejna faza w pucharach to zawsze dodatkowe miliony, a komu jak komu, ale nam potrzebne jak tlen

1

Rzygam dzisiejszym stanem piłki nożnej

0

@regatta52 nie masz napadziora w prime. Tyle i aż tyle

2

Co musi zrobić Roony żeby zagrać pięć minut przy tak tragicznym Ferranie w poprzednich meczach i dzisiejszym Rashforda?

0

@bari_94 w ofensywie tragedii nie ma, gdyby przygłupi Rashford chociaż przy dwóch akcjach pomyślał, spokojnie mógłby być teraz remis

2

Mecz Marcusa Rashforda i Cubarsiego, dzięki wam chłopaki

0

@El Plutoninho co ty pieprzysz

0

Atletico to jest marny klub, gramy w 10 a oni mają problem żeby nas porządnie pressingiem zamknąć XD

2

Ale to jest irytujące, człowiek płaci za canal plus, do tego musi wziąć pakiet dodatkowy aby móc obejrzeć ligę mistrzów i nie ma jednego, jednego meczu, który byłby w stanie obejrzeć bez zacięć, bez dziwnego przewijania czy zamykania aplikacji...

0

Nabieram pewności, że Rashford jest po prostu mało inteligentny i jego jedyną zaletą jest szybkość

1

To musi być gol a nie 10 nieudaną próba jeśli chcesz grać w półfinale, no kurna

2

Ciekawe czy Flick Częstochowę zna, może by zrobił klubową pielgrzymkę

1

Ależ szkoda, kontrolowaliśmy ten mecz ale nic jeszcze nie jest stracone. Jesteśmy w stanie załadować bramkę tym mierzonym, fajnie by było sprowokować któregoś z tych prostakow na drugą żółtą.. o ile sędzia będzie łaskaw taką wyciągnąć

0

Szkoda że mu nie ujebal tego kolana

0

@Eto'o9 R10 no ale Pedri to akurat od samego początku jest non stop przy sędzi i mu gada

5

@SinMistico jest 26 minuta dopiero XD

2

Jak na takich boiskowych brutali to by się mogli ci z Atletico bardziej na tych nogach trzymać XD

3

Kibice na Bernabeu mają dwubiegunówke... raz doping dla swoich by zaraz ich zgwizdać do spodu XD

3

Nie wiem na co ten var jest gdy tyle tej skurwiałej symulki w piłce a nikt z tym nic nie robi...

0

Lewy znalazł sobie dobrą wymówkę i do końca sezonu biedna maska będzie wszystkiemu winna :D

2

Drodzy rodzice wysyłajcie swoje dzieciaki na pare lat do Włoch, a potem dawajcie je tu z powrotem trochę częściej

0

żeby nam dziadzi tego sprintami nie zajechali

0

@Marcelinho99 może za 10 razem to już wina nie tylko trenera?

3

Jaka to jest maruda... nie myślałem, że ktos będzie bardziej irytujący niż Norris w zeszłym roku, a tu proszę

0

@6bakero to też swoją drogą, takie rzeczy się mszczą po czasie, ale już tyle razy w tym sezonie mu coś dolegało, że sztab mógł go trochę bardziej dozować

2

@Witektoziomal ok, zgoda ale z drugiej strony czemu to zawsze odpuszczać mają trenerzy reprezentacji? Jako odpowiedzialni za kadrę narodowa też chcą wycisnąć jak najwięcej z każdego zgrupowania, już pomijając oczekiwania kibiców, którzy chcą aby ich najlepsi zawodnicy oddawali tyle samo co dla klubów. Jeśli oczekujemy że trenerzy reprezentacji im odpuszczą, to najwyższy czas aby Flick też zaczął to robić bez trzymania Yamala czy Raphinhi do 86 minuty

3

Niestety, z całą sympatią do Flicka, ale pod tym względem okazuje się być strasznym betonem. Kolejny raz zajeżdżamy jednego z najważniejszych zawodników w kluczowym etapie sezonu. Było wiele meczów gdzie Raphinha i Yamal mogli zejść wcześniej niż 85 minuta...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?