Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Który to już raz gdy Araujo jak tępy kładzie tą rękę na barku obrońcy...
0
Nie mogę jak ci komentatorzy co chwilę się ze soba nie zgadzają XD
3
Jaka szkoda tych 5 spartaczonych minut... ale licze, że ich jeszcze rozjedziemy
0
Niestety, ale wczesniej czy później taka gra się skończy straconą bramką
2
Świetne mecze dziś, myślę, że nic nie zawiodło... poza tragicznym Haalandem i komentatorami obu spotkań (może z wyjątkiem Jurkowskiego)
0
Jak pamiętam, podczas ostatniego dwumeczu z Realem Guardiola tez nie był skory do zmian. De Bruyne się już kładł na murawie, a Pep nic XD
2
Haaland to nie funkcjonuje w 90% meczów z klasowymi zespołami
1
Już myślałem że będzie leżał jak Boateng
0
Jemu jak się od tego sęka odbije to ja pitole
0
Nie sądziłem, że w tym sezonie w ogóle będę mógł tak pomyśleć - półfinał Ligi Mistrzów wydaje się nie być poza zasięgiem :)
0
W tą flagę transów z napisem VS Racism, powinni dać jeszcze gębę Viniciusa i by pięknie było
3
Od paru spotkań, w końcu ta gra Barcelony zaczęła jakoś wyglądać, ale nie wiem, czy chłopacy powinni być z tego dumni, czy bardziej powinno być im wstyd, że po prostu wystarczyło zacząć, kurna, ciężej trenować...
0
@FcPortoFan1999 oby tak Real skoncz, bo skład prawdopodobnie w następnym sezonie będą mieć świetny
6
Pomyśleć ile więcej moglibyśmy zwojować z takim składem z kimś innym na ławce niż Xavi
3
@kulek22 still przepaść między jego pobytem w Barcelonie a potem
14
Pewnie podobnie by było z Pedrim, gdyby trafił pod opiekę porządnego sztabu
0
@Azi tylko to nie jest żadne Napoli z zeszłego sezonu, tylko klub, który dwa dni temu zmienił trenera, jest na 9 miejscu w lidze i po prostu w tym sezonie jest tragiczny
0
@Hawajczyk i wydaje mi się, że jak lekko siedliśmy fizycznie to wypada jakies zmiany robić, a nie w 85 Romeu wrzucać
0
Wiadomo, Jamalek sobie odpocznie te 10 minut, od jurta zapierdalamy z powrotem. Reszta zmian wczesniej, wiadomo, po co?
4
Mocno się boje, że Yamalowi, podobnie jak Pedriemu, tyle meczy odbije się kontuzjami w przyszłości
3
Chyba tylko dla De Jonga te rozstanie mogłoby wyjść na dobre
0
Obawiam się, że Real odjechał nam na kilka dobrych, dobrych lat
1
Już jest tu taki jeden z Bayernu dla którego Hiszpania była atrakcyjnym kierunkiem. Dla żonki też
19
Ten pierwszy mnie rozwala XDD
0
Mógłby ten mecz z Napoli być za tydzien, bo tych kontuzji tyle się mnoży, że zaczynam się bać czy pełny skład będziemy w stanie wystawić
0
@Roobo tego niewiadomo, ale z obecnym składem jestem przekonany że wyciągnął by maksimum z tego co możliwe. Xavi w tym sezonie nawet minimum nie robi
8
Może i nie wygramy La Ligi, ale za to Ligi Mistrzów też nie
0
E tam, klubiki z Ligi Mistrzów zapłacą rachunek
0
Mam pytanie, próbował ktoś może oddawać telefon do operatora po dobrym roku? Mój telefon się tnie i grzeje, na tyle, że trudno z niego normalnie korzystać. Zastanawiam się jednak, czy po takim czasie ewentualną reklamacja ma sens i szansę powodzenia
1
@Bykunn dokładnie, to mam w pierwszej kolejności do kupienia, ale sentyment wygrał i postanowiłem kupić fife, czego już żałuje