1

Który to już raz gdy Araujo jak tępy kładzie tą rękę na barku obrońcy...

0

Nie mogę jak ci komentatorzy co chwilę się ze soba nie zgadzają XD

3

Jaka szkoda tych 5 spartaczonych minut... ale licze, że ich jeszcze rozjedziemy

0

Niestety, ale wczesniej czy później taka gra się skończy straconą bramką

2

Świetne mecze dziś, myślę, że nic nie zawiodło... poza tragicznym Haalandem i komentatorami obu spotkań (może z wyjątkiem Jurkowskiego)

0

Jak pamiętam, podczas ostatniego dwumeczu z Realem Guardiola tez nie był skory do zmian. De Bruyne się już kładł na murawie, a Pep nic XD

2

Haaland to nie funkcjonuje w 90% meczów z klasowymi zespołami

1

Już myślałem że będzie leżał jak Boateng

0

Jemu jak się od tego sęka odbije to ja pitole

0

Nie sądziłem, że w tym sezonie w ogóle będę mógł tak pomyśleć - półfinał Ligi Mistrzów wydaje się nie być poza zasięgiem :)

0

W tą flagę transów z napisem VS Racism, powinni dać jeszcze gębę Viniciusa i by pięknie było

3

Od paru spotkań, w końcu ta gra Barcelony zaczęła jakoś wyglądać, ale nie wiem, czy chłopacy powinni być z tego dumni, czy bardziej powinno być im wstyd, że po prostu wystarczyło zacząć, kurna, ciężej trenować...

0

@FcPortoFan1999 oby tak Real skoncz, bo skład prawdopodobnie w następnym sezonie będą mieć świetny

6

Pomyśleć ile więcej moglibyśmy zwojować z takim składem z kimś innym na ławce niż Xavi

3

@kulek22 still przepaść między jego pobytem w Barcelonie a potem

14

Pewnie podobnie by było z Pedrim, gdyby trafił pod opiekę porządnego sztabu

0

@Azi tylko to nie jest żadne Napoli z zeszłego sezonu, tylko klub, który dwa dni temu zmienił trenera, jest na 9 miejscu w lidze i po prostu w tym sezonie jest tragiczny

0

@Hawajczyk i wydaje mi się, że jak lekko siedliśmy fizycznie to wypada jakies zmiany robić, a nie w 85 Romeu wrzucać

0

Wiadomo, Jamalek sobie odpocznie te 10 minut, od jurta zapierdalamy z powrotem. Reszta zmian wczesniej, wiadomo, po co?

4

Mocno się boje, że Yamalowi, podobnie jak Pedriemu, tyle meczy odbije się kontuzjami w przyszłości

3

Chyba tylko dla De Jonga te rozstanie mogłoby wyjść na dobre

0

Obawiam się, że Real odjechał nam na kilka dobrych, dobrych lat

1

Już jest tu taki jeden z Bayernu dla którego Hiszpania była atrakcyjnym kierunkiem. Dla żonki też

19

Ten pierwszy mnie rozwala XDD

0

Mógłby ten mecz z Napoli być za tydzien, bo tych kontuzji tyle się mnoży, że zaczynam się bać czy pełny skład będziemy w stanie wystawić

0

@Roobo tego niewiadomo, ale z obecnym składem jestem przekonany że wyciągnął by maksimum z tego co możliwe. Xavi w tym sezonie nawet minimum nie robi

8

Może i nie wygramy La Ligi, ale za to Ligi Mistrzów też nie

0

E tam, klubiki z Ligi Mistrzów zapłacą rachunek

0

Mam pytanie, próbował ktoś może oddawać telefon do operatora po dobrym roku? Mój telefon się tnie i grzeje, na tyle, że trudno z niego normalnie korzystać. Zastanawiam się jednak, czy po takim czasie ewentualną reklamacja ma sens i szansę powodzenia

1

@Bykunn dokładnie, to mam w pierwszej kolejności do kupienia, ale sentyment wygrał i postanowiłem kupić fife, czego już żałuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?