8

Może i nie wygramy La Ligi, ale za to Ligi Mistrzów też nie

0

E tam, klubiki z Ligi Mistrzów zapłacą rachunek

0

Mam pytanie, próbował ktoś może oddawać telefon do operatora po dobrym roku? Mój telefon się tnie i grzeje, na tyle, że trudno z niego normalnie korzystać. Zastanawiam się jednak, czy po takim czasie ewentualną reklamacja ma sens i szansę powodzenia

1

@Bykunn dokładnie, to mam w pierwszej kolejności do kupienia, ale sentyment wygrał i postanowiłem kupić fife, czego już żałuje

2

Dostałem od mojej kobiety Nintendo na urodziny. Kupiłem sobie pare gierek, generalnie fajna zabawa.

Wystarczyło pare meczów w fife, a pad już omal nie wylądował na ścianie.

11

Mogliby chłopaki dziś odpuścić ten szaleńczy pressing, bo to grozi kontuzjami mięśniowymi, a przecież wynik bezpieczny

0

W kwestii Fair Play i mentalności już powoli do pajacówek realu się znizamy

1

Ja na waszym miejscu bym poczekał z tą sprzedażą Araujo. Jesli przyszedłby nowy, dobry trener jestem pewien, że gość z powrotem byłby crackiem

4

Chyba nigdy piłka nożna tak mnie nie zniechęcała jak w tym sezonie. Nie dość że sędziowie psują ten sport, władze organizacji zarządzających są skorumpowane, nie poprawiają wizerunku i atrakcyjnosci piłki nożnej. To jeszcze ulubiony klub jest zarządzany tragicznie, codziennie aferka, a na boisku jacyś amatorzy

0

Lewy zamiast być tym, który do tej piłki biegnie by główka uderzyć, jest tym który gdzieś z głębi pola próbuje wrzucić piłkę, nieźle

8

Xavi jako piłkarz sprawił, że uwielbiałem oglądać mecze Barcelony, Xavi jako trener sprawił, że są mi one coraz bardziej obojętne

23

Gundo, Frankie, Pedri - taka pomoc z innym trenerem mogłaby rozjeżdżać rywali w środku jak walec. No ale trenerem jest Xavi i to są cienie pilkarzy którymi byli. Zresztą jak każdy pod jego wodzą

0

@Criss18Barca ja np zmieniłem iPhone na S22 ultra i kurna, niczego tak nie żałuję. Można się spierać, Android czy IOS, ale te ścinanie, grzanie się telefonu sprawia, że ewentualne dodatkowe opcje w ogóle mnie nie cieszą. Bo czym, skoro odpalam dwie aplikacje i telefon wali?
Przy czym cena też była bardzo zbliżona do iPhone

1

@MesQueUnClub96 weź chłopie już sobie odpuść z tym kawałkiem drewna XD

7

Ci którzy są kibicami Barcy od wielu lat mają wiele powodów by jej kibicować. Ale dla osób, które dopiero co zaczynają się interesować piłką nie widzę żadnych, no może poza historia klubu lub mieszkaniem w Barcelonie. A tak, to co mogłoby nowego kibica zachęcić do Barcelony?
Gra fatalna, atmosfera jest jaka jest, codziennie jakaś afera, piłkarze zaliczają kolosalny zjazd, męczenie buły z zespołami z niższych lig, marketing to też jakaś kpina... Ciężkie czasy, dla nas kibiców Barcy, a co gorsze - perspektywy aby było lepiej, nie wyglądają zbyt optymistycznie

1

@Sulimo moja ulubiona seria, tak się w to wciągnąłem, że już wszystkie Hobbity i Władcy Pierścieni przeczytałem, a teraz zabieram się za Silmarillion
A film, to można ogladac 10 razy i nigdy się nie znudzi

6

Mnie już trochę zaczyna skręcać jak widzę filmiki Anki i Lewego


2

@Ojciec5tkidzieci o 101 rocznicę za dużo

21

Nie no bez jaj, patrzysz na klasyfikacje najlepszych strzelców z najsilniejszych lig, a tam Ronaldo na pierwszym miejscu z tej ligi pastuchów XD no bez jaj, od kiedy tamta liga jest brana pod uwagę

12

Jest wiele osób na La Rambli, z którymi się zgadzam, oraz dużo takich, z którymi jedyne wspólne poglądy, które dziele to miłość do Barcy :D
Zarówno jednym i drugim - czyli po prostu Wam wszystkim, życzę Wesołych Świąt:)
Żebyście je w ciepłej i radosnej atmosferze spędzili z bliskimi,bez żadnych podziałów, które nam tworzą politycy i my sami :)
Trzymajcie się i do usłyszenia po świętach :)

0

Może mi ktoś wytłumaczy bo być może jestem w jestem w błędzie albo czegoś nie wiem. Ale skoro 3 lata Tusk i jego ekipa w kółko mówiła o niepotrzebnych miliardach dla TVP, a teraz wprowadziła poprawkę i wychodzi na to, że jednak beda. Dodatkowo, zalezec będzie to od woli ministra, który akurat aktualnie takiej nie ma, ale kto wie co będzie potem. Rzeczywiście oni coś zmienili, czy poza szumnymi zapowiedziami nic?

3

Ta drużyna wygląda tak, jakby Xavi w ogóle rozwiązań nie szukał

2

@wojtekfcb79 raczej szkoda, my raczej nie mamy szans, a fajnie by było, gdyby jakiś inny zespół wygrał spoza dwójki Atletico, czy Real

0

@tbas z całej sytuacji imo dobrze, że środki wstrzymane dla tvp, ale po pierwsze presja społeczeństwa zrobiła swoje, dwa skoro mają tam teraz swoich ludzi, to po prostu mogą sobie na to pozwolic

0

@tbas czemu? Mi się wydaje (wydaje tylko), że może to dla Barcy był jakiś ratunek. Obecnie, z takimi wynikami w Europie i tak finansowo to lepiej wyglądać nie będzie

0

@Sulimo jaka narracja poszła się walić? TVP nie potrzebuje hajsu żeby teraz, po przejęciu i obsadzeniu swoimi ludźmi produkowało korzystne dla obecnego rządu materiały

1

Skoro klubik z Paryża i skorumpowani rządzący UEFA się tak obruszają na SuperLige, to pewnie byłaby dla nich dużym zagrożeniem, i mam nadzieje, że również sposobem na psującą się piłkę od lat

1

@Gaz to jest niesamowite, że mając takiego piłkarza tyle lat, Barcelona była w stanie wygrać tak mało razy Lige Mistrzów. Strasznie zmarnowany potencjał drużyny w ostatnich nie wiem, 10 latach?

5

Człowiek wchodzi na stronę TVP i od razu wie kto za tym stoi
https://ibb.co/p1zv49F

1

@Popitek12 trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?