Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KierownikLucas tym bardziej jak odwalają taką fuszere na robocie
13
Ja nie wiem czy ja chce aby oni jechali na MŚ XD
2
Poza tym, że w Realu gra najlepszy piłkarz świata z ostatnich 3 tygodni, to uważacie że Bellingham jest przereklamowany czy po prostu tak blado wypada przy przyszłemu zdobywcy złotej piłki?
9
Oglądajcie ten mecz uważnie.
Za niedługo wszyscy się będziemy dziwić jak te gowniane Atletico jednak potrafi gryźć glebę w meczach z nami i jak najlepszy zespół świata rozjeżdża Bayern - jeśli ktoś się jeszcze łudzi
17
A z ciekawości cofnąłem się do bramki Moliny. Orłowski prawie półtorej minuty się nie odzywał, t tutaj się zaraz zesra XD
0
Najlepszy piłkarz świata pełen wiary
2
City i Atletico to najbardziej frajerskie drużyny w grze z Realem. Wiecznie osrani, pełno wylewów
0
ale generalnie dzisiejsza piłka nożna jest idealna do takich karnych, gdy piłkarz schodzi z boku. Lekki kontakt, zahaczenie, piłkarz od razu pada i mamy karnego. Nieważne ile od siebie dołoży, liczy się tylko fakt kontaktu najczęściej.
Piłka nożna stała się strasznie delikatnym sportem, przez co o wiele mniej atrakcyjnym
0
Czujecie harmonie?
0
@Kazragore pewnie, że tak i taka też jego rola być powinna. Ale jeśli Yamal jest zajechany, miał już kilka dolegliwości i istnieje duże ryzyko, że nam się w tym sezonie jeszcze rozsypie bo go zajadą, to właśnie po to nam rezerwowy. A w naszym przypadku zamiast dać odpocząć podstawowej 11, to Roony będzie potrzebny jak go sprzedadzą, albo jak ktoś z ataku się wysypie na miesiąc
2
@Ilka bitny naród, co raczej nie powinno dziwić ze co jest typowe dla tamtych regionów :D trzeba też mieć na uwadze, że nie zawsze przyjeżdża tutaj śmietanka społeczeństwa, jak to też często ma miejse. Natomiast będąc tam spotkałem tam naprawdę bardzo sympatycznych ludzi. Gościnni i serdeczni
0
@tbas raczej się nie zgodzę, gdyby dostawał te minuty bardziej regularnie, uważam, że byłby naprawdę spoko zmiennikiem
1
Widzicie dla Roonyego inna opcje niż odejście w lato? Bo ja obecnie nie, a potem pewnie będzie ryk, że przy kontuzji gracza z podstawy nie mamy jakościowego zmiennika.
Jak nie w takich meczach jak dziś, to kiedy ma dostawać jakiekolwiek sensowne minuty...
3
Bernardo Silva jest identyczni jak nasi piłkarze w latach największych kompromitacji.
Zesrany, głowa zwieszona, zapomina jak się gra. Dopóki tacy goście będą w składzie, to nic się nie zmieni
0
@severius tez tak troszczkę uważam ostatnim czasem. Mam wrażenie, że ważne mecze zostały często przekombinowane i w każdym klubie jednak miał ogromne zaplecze potencjału i finansowe
0
Czy uważacie że Guardiola jest/był najlepszym trenerem XXI wieku?
2
@Rifek przeczytaj po prostu poprzedni post, to zrozumiesz
0
@Patinka353 a co wyczyniał ze składem tydzień temu?
9
@Hindus nie wierzę, jesteśmy bez szans
0
@Faro wierzę, mamy szansę ;)
0
Po co ci goście w tym busie siedzą, 3 minuty to trwa i na koniec i tak sędzia musi iść sprawdzić do monitora... przecież to jest oczywisty karny
2
Może niech dalej gra do 88 minuty w każdym, nawet już przesądzonym meczu?
Już nie wspominając, że akurat Flick ma kogo wprowadzić - Roony mógłby być naprawdę wartościowym zmiennikiem
9
Cykl życia na La Rambli
4
Że Yamalowi nie jest głupio taka cieszynke odwalać po takim meczu
1
Totalnie na to nie zasłużyliśmy, ale los się do nas uśmiechnął
1
Wszyscy na Araujo, ale Raphinha też się nie popisał stojąc jak kołek w tym polu karnym
2
Szkoda, że taki Roony nie jest w rytmie meczowym, mógłby fajną zmianę dać przy tak grającym atakiem, marnujemy gościa...
5
A pamiętacie te czasy jak braliśmy taki londyński klubik z premier league na tapetę i Messi im 4 bramy ładował...
0
Przydałby się teraz Roony który miałby siłę trochę poszarpać
3
Coś tak czułem, że albo strzeli, albo nie