PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor Ale Ty rozumiesz ze wiekszosc tych chlopakow to ludzie z ich miasta dla koteych gra w tym klubie to spelnienie marzen? Rozumiesz ze ten klub jest troche inny od reszty i raczej na brak chetnych nigdy jie beda narzekac. Nikt ktos sie tam urodzil nie bedzie sie nawet raz zastanawial.
0
@StanBarcyFan w twoich oczach stracili, nie podniosa sie mimo ze u swoich fanow napewno zyskali, skad was bior dzieciaki?
1
@denks1984 nareszcie glos rozsadku! Dzieki!
4
@eMBeeR watpie, bo niby czemu?
10
Komentarz usunięty
0
@Rarenzio mamy bo ktos go zatrudnil emeryt w zeszlym sezonie z Mbappe bil sie o krola strzelcow wiwc o co Ci chodzi?
1
Komentarz usunięty
0
@Rarenzio wy u te odejscie Roberta, co za bzdury. Nikt oprucz was tutaj w klubie niczego nie przegapil bo w orzeciwienstwie do was osiolki wiedza jak zarzadzac klubem. Ktl Hybrid gole strzelal gdyby Lewy kdszedl. Rekinek bez zebow? No jtk cwaniaku ??? Pojecia nie macie.
0
@polokola tak bo ty jakbyś podpisal konrakt tak wlasnie hys ze starym zrlbil. Co za bzdury. Hahahahahha
1
@Meskalina powiedzial random w internecie hahaha
1
@ZwyklyKibicBarcy04 pewnie tak ale bierzmy pod uwage ze to nie on mowi a ktos pisze o tym co podobno powiedzial. Tak czy siak powinien troche ostrozniej tym zarzadzac.
1
@arturek831 I pozbyc sie kibicow bez pojecia
0
@beter2 za 25 ????
1
@Guillegavira mógłby spytać Cie o to samo, czemu niektórzy zamiast sie zastanowić i pomyśleć piszą flupoty?
0
@David_Martin z tym co ma płacone niech odchodzi za darmo i tak wyjdziemy na tym lepiej. Jemu z tego co pisali chyba prawie 50m do końca kontraktu trzebaby zapłacić.
0
@dzefrej234 szczegolnie ze czytalismy juz ze chcieliby zaplacic za Diaza okolo 60, z tego co pamietam to wiecej niz klauzula Nico wiec moze cos byc na rzeczy. Moim zdaniem najlepszy wybor.
0
@mkl87 a ja bym wolal w 10 grac sezon byle tylko rashforda nie podpisali hahahah
5
@barteq bzdury opowiadasz, w tym samym artykule lisza o city wiec chyba nie musial sie stresowac tym ze bedzie gral w gorszej lidze. Plus cala rodzina Espanyol.z.dziada pradziada.mozna jie lubic Deco ale mowienie ze sie nie naprawcowal to bzdury.
0
@RumbleDelivery a my mozemy sobie tutaj tylko wkurwiac sie stukajac w klawiature. Fajnie byloby kiedys przestac krytykowac pilkarzy za to ze ktos imy podsunal dobry kontrakt do podpisania.
1
@slayer chlopie on moze powierziec mam kontrakt tutaj zostaje, chca go wypchnac na sile to musza zaplacic. To.nie jest jak z nami ze zmieniasz firme i tyle. Nie podpisujesz kontraktu na x lat przeciez
0
@gracianho7 kupmy goscia ktory zarabia 300k tygodniowo. O ile on ta pensje obnizy 50k 100k dalej to jest paranoja. Po co i za co?
0
@bartulek98 rashford tylko wypożyczenie mam nadziej
1
@Coveta wydaje mi sie ze nie powinien ale sytuacja nie daje mu innej opcji. Tylko moze trzeba w takim wypadku zrezygnowac z wiecej niz klubu zeby nie wyjsc na hipokrytow.
2
@turhiay ja tez mam nadzieje ze bedzie w pape i ten parodysta bedzie mogl spakowac swoje garnitury i wypierdalac
1
@MirusAmisz ale co nie gra? Na dzisiaj sprawa wyglada tak ze dogadali sie w pilkarze, wpłacają kasę i tyle z kim i o czym oni maja rozmawiac? Espanyol sie dowie jak kasę dostanie.
1
@FloroFloro on Bufonowi butow by wiazac nie mogl ????
1
@AxelF dotkniecie? On go skosil rowno z trawa.
0
@Kuchar chlop chodzi i slyszy ahahah
0
@KibicBarcy84 co znaczy jeszcze lepszy?
0
@mercurial2000 tak bo ktos kibicujacy od dziada pradziada powinien wszystko rzucic i grac dla nas bo jakies dziecko go obraza w komentarzach