PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@oZinho czyli polamany wiecznie na kacu oprucz skrzydlowych moglby tez Lewego odciazyc ktory zapierdalana silowni od rana muahahhaha doczytalem dzieki panowie 5
22
Ja przestalem czytac jak porownano Lewego z Neymarem. Bez urazy ale to poprpstu smieszne. Jeden jest przykladem dla mlodych drugi bawidamkiem ktory zawsze wolal najbe z siostra niz trening po czym wysral sie na nas bo jego malutkiego ego napedzane burdelami ze starym nie moglo zniesc Messiego.
1
@rumilas brawooooooooo dokladnie tak miejwce tego leszcza jest w jakims dubaju
3
Ci ludzie maja zer kregoslupa moralnego. Gosc sie na nas wysral razem ze starym.
0
@Czarny_ck pewnie opedzlujmy goscia ktory strzela gole i kupmy kolejnego tigrinio albo zbierajmy na kogos dobrego. Super plan naprawde :)
0
Trzeba bys gownem bez kregoslupa zeby chciec tego durnia co na nas nasral fla kasy spowrotem
0
@Tlener o kolejny dziecko ktoremu mozna nallus w twarz i mowi ze deszcz pada
0
@Czarny_ck jakis anonim mówi że jest warto slysysz Hansi ????????????????????????????
1
Moze chodziło mu o pole karne?
0
A po jutrze na Marsa
0
@madryt91 moze spier**** na drzewo razem ze starym
0
Chlop mial problemy finansowe, czego nie rozumiecie :P
2
@MACIEK 22 dokladnie, leszcz i jego stary z burdelu ktorzy na nas sie wypieli bo im w paryzewie obiecali wolne w urodziny siostry i nerflixa dla calej rodziny. ***** tego leszcza
1
Chyba zwymiotuje
1
@Barcatroll słuchaj jak sprowadzasz goscia ktory sie nie nadaje to tracisz dwa razy. Przerabialismy to i bedziemy przerabiac .
0
@Nobleza mniej od Lewego gwarantuje Ci to. Naprawdę mozemy marzyć i Halandach ale na ten moment nie mamy nikogo lepszego więc tym bardziej nie rozumiem czemu polowa sie go wstydzi
0
@seeba pytanie ile jeszcze będzie musiał to udowadniać
0
@Puyolex troche tak ale z drugiej strony postaw sie na jego miejscu.
0
Jeszcze tego brakowało ????????????
0
@LeoMessiiBarcaPepa to moze zamiast oceniac poczekajmy az Pep skonczy kariere i wtedy zadecydujemy jakim był trenerem?
0
@ziomal62 to tak jak Messi byl od niego o pare klas lepszy.
5
Wyglada jak kompilacja podan do tylu :)
1
@LeoMessiiBarcaPepa najlepszy trener w histori ???????????????? chlopie odstaw te grzybki
0
Od neymara tez byl tanszy ????
1
@7black4 to tak jak pisanie o Lewym ze drewniany ????????????
0
@AnalizaTV brak wiary to mozna miec w kupujacych i skautow, posrednikow etc.
0
@Firestone przeciętny komentarz ????
1
@BabyGang a co chwila jakiś totalny głupek sadzi sie tutaj zeby go sprzedać i że drewniany ???????????? jedyny problem to wysoki kontrakt nic wiecej w przyszłym sezonie zmienia i dalej będzie lądował bramki
0
@KibicBarcy84 mam nadzieję że zostanie obity kontrakt i dalej będzie lądował bramki ????
8
Bede trzymal kciuki zeby do Barcy nigdy nie wrocil, ha tfu