0

@oZinho czyli polamany wiecznie na kacu oprucz skrzydlowych moglby tez Lewego odciazyc ktory zapierdalana silowni od rana muahahhaha doczytalem dzieki panowie 5

22

Ja przestalem czytac jak porownano Lewego z Neymarem. Bez urazy ale to poprpstu smieszne. Jeden jest przykladem dla mlodych drugi bawidamkiem ktory zawsze wolal najbe z siostra niz trening po czym wysral sie na nas bo jego malutkiego ego napedzane burdelami ze starym nie moglo zniesc Messiego.

1

@rumilas brawooooooooo dokladnie tak miejwce tego leszcza jest w jakims dubaju

3

Ci ludzie maja zer kregoslupa moralnego. Gosc sie na nas wysral razem ze starym.

0

@Czarny_ck pewnie opedzlujmy goscia ktory strzela gole i kupmy kolejnego tigrinio albo zbierajmy na kogos dobrego. Super plan naprawde :)

0

Trzeba bys gownem bez kregoslupa zeby chciec tego durnia co na nas nasral fla kasy spowrotem

0

@Tlener o kolejny dziecko ktoremu mozna nallus w twarz i mowi ze deszcz pada

0

@Czarny_ck jakis anonim mówi że jest warto slysysz Hansi ????????????????????????????

1

Moze chodziło mu o pole karne?

0

A po jutrze na Marsa

0

@madryt91 moze spier**** na drzewo razem ze starym

0

Chlop mial problemy finansowe, czego nie rozumiecie :P

2

@MACIEK 22 dokladnie, leszcz i jego stary z burdelu ktorzy na nas sie wypieli bo im w paryzewie obiecali wolne w urodziny siostry i nerflixa dla calej rodziny. ***** tego leszcza

1

Chyba zwymiotuje

1

@Barcatroll słuchaj jak sprowadzasz goscia ktory sie nie nadaje to tracisz dwa razy. Przerabialismy to i bedziemy przerabiac .

0

@Nobleza mniej od Lewego gwarantuje Ci to. Naprawdę mozemy marzyć i Halandach ale na ten moment nie mamy nikogo lepszego więc tym bardziej nie rozumiem czemu polowa sie go wstydzi

0

@seeba pytanie ile jeszcze będzie musiał to udowadniać

0

@Puyolex troche tak ale z drugiej strony postaw sie na jego miejscu.

0

Jeszcze tego brakowało ????????????

0

@LeoMessiiBarcaPepa to moze zamiast oceniac poczekajmy az Pep skonczy kariere i wtedy zadecydujemy jakim był trenerem?

0

@ziomal62 to tak jak Messi byl od niego o pare klas lepszy.

5

Wyglada jak kompilacja podan do tylu :)

1

@LeoMessiiBarcaPepa najlepszy trener w histori ???????????????? chlopie odstaw te grzybki

0

Od neymara tez byl tanszy ????

1

@7black4 to tak jak pisanie o Lewym ze drewniany ????????????

0

@AnalizaTV brak wiary to mozna miec w kupujacych i skautow, posrednikow etc.

0

@Firestone przeciętny komentarz ????

1

@BabyGang a co chwila jakiś totalny głupek sadzi sie tutaj zeby go sprzedać i że drewniany ???????????? jedyny problem to wysoki kontrakt nic wiecej w przyszłym sezonie zmienia i dalej będzie lądował bramki

0

@KibicBarcy84 mam nadzieję że zostanie obity kontrakt i dalej będzie lądował bramki ????

8

Bede trzymal kciuki zeby do Barcy nigdy nie wrocil, ha tfu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?