0

@Rifek no i sie spotka stary powie wolalbym zebys gral gdzie indziej, on powie chce do Barcelony i tyle negocjacji z ojcem.

0

@Rifek przeciez sa kibicami Espanyolu, a tatus ma tyle do powiedzenia ze wyrazil swoja opinie, niczego nie zablokuje poprostu pewnie jakos kibic E wolalby suna gdzie indziej. Czego nie czaisz ? Ze stary ma swoje zdanie? Gdzie napisane ze bedzie mial cos do powiedzenia?

0

@VinDiesel ty glupi chlopie jestes a do tego debil sam zes durniu bez szkoly zaczal od lizania dupki. Czy ty jestes normalny wogole? Moze ktos zbanuje tego durnia?

1

@Filipem to bylo rozwiniecie tematu, byc moze troche dreniany mimo to lepszy niz wiekszosc a juz napewno tych na ktorych nas stac.

0

@VinDiesel idz staremu opedzluj malolat

5

@dallas123 idz kibicuj Koronie Gora Kalwaria, nikomu tu nie jestes potrzebny papapapapa

0

Komentarz usunięty

7

@Filipem gwarantuje Ci ze 9 z 10 Napastników z lig które sie liczą chciałoby byc na miejscu Lewego.

0

@mrmiki zdrowym rozsadek? Chlop ktory w furii zachowuje sie jak Rudiger nie jest w stanie samemu tego ogarnac ma od tego ludzi. Naprawde nie ma w rym nic skomplikowanego. Pozdro

4

Możesz mieć największe skillsy ale jak masz pusty łeb i słabych ludzi wokół siebie to nie pyknie.

0

@VinDiesel a masz nic vindiesel jrpdl, ze normalnie nie mozesz powiedzic ze chcesz zeby odszedl tylko musisz mu ublizac? Sam.jestes falszywiec i gowniany kibic!

5

@mrmiki moze, ale tez mozliwe ze posluchal swojego teamu od pr wyszedl i wyklepal to co mu napisali. Pozdro

0

@KibicBarcy84 przeciez nie ma kasy ile mozna to walkowac.

0

@patryk19955 wiekszosc przypadkow o ktorych mówisz to zwyczajnie inni ponizajacy sie sami twierdzac ze braliby Neymara, obrazajacy Xaviego czy Koemana od najgorszych. Kciuki trzynaj za siebie ja daje rade. Buzka

0

@kacperFCB_ juz dawno nie jezdzi bo rozjebau ;)

1

@DAM1ANOo borek to jest zwykly leszczu ltory jedyne na czym sie zna to solarium i durne wylowiedzi do zony czy innej kolezanki. Zwykla faja

0

@maikeru pewnie pewnie pozdrawiamy wszystkich plaskoziemcow ,)

0

@Sherem chyba juz reszta kibicow poklikala wiec widzisz gdzie stoisz pozdro

0

@mesulete bierzemy zarobasa dla ktorego kasa i starus sa najwazniejsze. On bedzie sie swoim rolls em rozbijal po miescie a mlodzi bede character naprawdę takiego pilkarza potrzebujeny na lawke ahahahah

0

@patryk19955 patryk zjedz sniadanko :) kolejny przyklad mlodego kibica :)

0

@Tridente2015 biegl go ugryźć ;)

0

@Titi900 a powiedz mi czym w zyciu sie zajmujesz bez tego zero jedynkowego slojrzenia bo ciekawy jestem? Pozdrawiam

2

Preferowal Barcelone hahaha ale po co te bzdury wypisywac ?

19

@Sherem idz kibicuj Malyszowi

2

@maikeru to sztab z Trenerem mowia 10 ale Maikeru ze 9. Moge zapytac jaki zespol trenujesz? Czy tylkk tak z fusow?

3

@Rarenzio to sie dorzuc,a potem co roku dorzucaj 10baniek wiecej zeby smutny nie chodzil

1

@tom9001 dokladnie

0

@F3DO kupmy i sprawdzmy ????

0

@Titi900 jak kazdy pilkarz ????

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?