0

Kogo obchodzi co mowi gosc ktoremu placa zeby mowil to co mowi hahaha camel trophy

0

@Krzywy95 ale już za apieedalanie z torebką na ramie juz owszem, oni maja kasy jak lodu a dalej sa to zwykle wieski hahahahhaha bez gustu

0

@pero1983 ale furtke zostawia uchylona hahahahah :) wiec sie nie martwmy

0

@MessiForeverTheBest wydaje mi sie ze oni sami nie wierzyli ze kogos zakontraktuja i mogli nie chciec byc w sytuacji w której niemiec odchodzi a zostaja ze Szczesnym.

1

@Elvisek moglismy, ale zanim zostalo powiedziane to co zostalo powiedziane niestety. Ale Deco to prosty chlop wiecc skad in moze wiedziec.

0

@BISHBASHBOSH przedewszystkim z charakteru.

0

@Shoxxu nie wierze w to ze maja kasę, teraz chca ratowac twarz Deco uwezmie sie na Rashforda ktory nam jest na plaster.

1

@Kris97 zawsze mozna kibicowac komuś innemu

0

@Shoxxu jakie pieniadze ahahahahah nie mamy kasy na nikogo i zmienimy Lewego no prosze na kogo?

0

@PJ777 ja rozumiem ale chyba wszyscy widzieli co sie stalo i kto sobie te drzwi zatrzasnal wiec mowienie ze to my sie zamykamy na ten transfer to bzdury. Gosc nas ogral ze swoim agentem i tyle.

0

@TheKlucha Nie Mateusz jeszcze ze dwa razy napisze ze zamknelismy sie na ten transfer jakby to nasz decyzja hyla hahahahahahgahahahahaha

0

Barca jest oburzona i ostatecznie zamknela sie na transfer???? Nie gosc na na dupe wypial i sie wysral tak to wyglada drogi Mateuszu. Nie wiem jak moze to z Twojej strony wygladac na to ze zamknelismy temat ????hahahha co za brednie.

0

@Hugo76 i wszyscy sie brandzlowali że przyjdzie bo do wyboru mamy rashforda z dupy i dążą hahahah

0

@fenix1983 zaraz po Nico hahahahahahahaha tydzień pisali haha

0

@pasquda #herewegooooo

0

@kinioo ale komu? Paru typom ktorzy bawia sie w bycie dziennikarzem? Czy nam czytajac te ich banialuki?

5

Tego gowna sie czytac nie da, ze wam sie chce to pisac to rece opadaja. Wczoraj zrobilby wszystko zeby grac u nas dzisiaj zbiera rodzine zeby zdecydowac. Co to sa za bzdury? Skad Wy to przepisujecie bo chyba sami nie wynyslacie?

0

@vangoor 32 nowe artykuły o tym samym

1

Na wspolnej odcinek 1337279293

0

@Bernard777 chyba tobie hahaha

5

@MroQ hahahahahahhahahahahahahha hahahahahhahaha wy to macie pomysly, przez pol meczu moze ale nie caly sezon hahahahahaha

1

@th@les chlopie czytasz co prasa pisze a nie co mowi klub, spokojnie bedzie ok

0

@LukaszFan tez tak mysle

0

@partymaker jakbyś byl milionerem ok ok ale nie kazdy z nich zawdziecza wszystko klubowi

0

@LukaszFan i powinien wyjść i przepraszać hahahah

1

@Bernard777 powinni w kontrakcie klauzule umiescic dla dobra klubu. To kto te plany psuje? Bo dla mnie ten kto podpisal z nim ten kontrakt.

6

@partymaker juz widze jak z milosci do klubu zrzekasz sie 40 baniek. Gratuluje

3

@Eric_Abidal_22 wiecej niz klub

3

Po raz kolejny to samo, teraz pora zeby dorobil sie troche bardziej Brzeczek

0

@Murazor Ale Ty rozumiesz ze wiekszosc tych chlopakow to ludzie z ich miasta dla koteych gra w tym klubie to spelnienie marzen? Rozumiesz ze ten klub jest troche inny od reszty i raczej na brak chetnych nigdy jie beda narzekac. Nikt ktos sie tam urodzil nie bedzie sie nawet raz zastanawial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?