0

@KibicBarcy84 gdybys sie orientowal w sytuacji klubu wiedzialbys ze nie mam nic do powiedzenia hahahah. Po drugie jezeli myślisz że sprzedamy go za 30 baniek a potem za to kupimy kogos kto będzie gwarantował 30-40 goli w sezonie to jestes naiwynym dzieckiem.

1

@Litman i zostac z Olmo na 9 genialnie. To jakieś 30-35 goli mniej hahahahaha

2

@musli1989 a ty dalej durniu wypchnalbys go sila. Potem zostal z Olmo haha ktory goli strzeli moze 7. Super pomysl jeszcze sie przypierdol do Aneczki gluptasie :)

0

@selstei za to sprzedadza go za kase o ktorej my mozemy tylko snic sprzedajac ;)

2

@Guillegavira I sam fakt ze nie przeszedl tej weryfikacji w zadnym mocniejszym klubie swiadczy ze nadaje sie wlasnie do ligi wielbladziej ;)

0

@catalanian09 bo chce najlepsza z mozliwych opcji wybrac a nie pierwsza lepsza? Dziecko zebys ty sie kiedys tka cenil :)

0

@Carlosss Messiemu co pol roku nowy kontrakt dawali wiec wychodzi na to ze jednak...

2

@partymaker I pewnie wlasnie tak zrobia

0

@JohnKennedy chyba tylko jak mu ktos podstawi taboret

0

@PJ777 kolejny oszolom :)

0

@Barca_Big_Moment a kto by tak nie powiedzial ????

0

@torondirn hola hola ale kto chcial tego pilkarza zanim bartolololo go zatrudnil?

2

@BarcaKings965212 I jak im parę bramek wladuje ???? a koniec końców wyjdzie polowa kasy ktora trzebaby bylo zaplacic za Nico

0

@4Fabregas4 ja myślę że jemu brakowało przedewszystkim doświadczenia plus charakteru. Nie każdy świetny pilkarz musi być trenerem

0

Hahahahahah co za dziecko refularnie to chyba stqrzy spania Ci odmawiali...

0

@4Fabregas4 sorry ale Fontem nadal trenerem bylby Xavi k bylaby to tragedia.

1

@Kismeth plus chrakter kompletnie do bani ale miejmy nadzieje ze sie mylimy

0

@4Fabregas4 ja rozumiem i nie bede sie sprzeczal jednak Font to duzo gorsza opcja. Wiec moze nie najlepiej ale nie najgorzej, jak z Lewym w ataku ;)

2

W tym samym artykule ze juz końcówka a na koniec ze Barca gotowa ruszyc, nic tylko sie spawiować.

0

@4Fabregas4 o Victor Font po polsku sie nauczyl :)

2

@addept I glupi pewnoe tez nie sa na tyle

23

On tydzien temu byl w zyciowej formie gotow walczyc o miejsce w bramce to sa jajca

0

@mkl87 nie ma zadnych watpliwosci bo oni tej kasy zwyczajnie nie maja

0

@KibicBarcy84 wszystko moglismy ale kasy nie ma wiec nie kumam kto ma dac teraz 50 baniek

6

@Almighty ale o jego braku klasy to bylo wiadomo juz bardzo dawno

1

Czas dziala na nasza korzysc czytacie to hahah nic sie nie martwym skoro Bayern sie podda to i Liverpool sie podda i odda go za 50 baniek. To jest taktyka negocjacyjna Deco :)

0

@Kindzol zeby kliki sie zgadzaly tylko po to i zeby nas od rana wszystkich wkurwic bo po co innego?

0

@martool2 nikt za nic jeszcze nigdy nie zaplacil aspiracjami wiec nie rozumiem o czym mowisz. Nie tylko wybitni ludzie maja aspiracje Ter Stegen tez ma aspiruje do dostania kasy kotra mu sie nalezy i do bycia blisko dzieciakow.

3

@artur_26 dokladnie, to sa jakies bzdury. Nie kupilismy goscia za 58 a kupimy za 100 hahaha

1

@slayer za 40 baniek wiekszosc ludzi na swiecie mogloby siedziec latami hahahahgah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?