PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zibi jezeli dla ciebie karzel podajacy drinka to atrakcja to gratuluje kol3dze hahaha
4
@Hadim a co najgorsze skonczony umyslowy impotent.
3
@LinekMichal ale on ma klub I kontrakt to czego ma szukac. Jak klub chce mu placic mniej kasy kusi mu znalezc gdzieś miejsce i tyle
0
@Wiktor91 ja po twoim.poscie widze ze specialnej troski jestes
0
To pewnie pomysl jegk starego hahaha on moze pilke kopac potrafi ale mentalnie to jest dno totalne.
3
@Greenalley mialby 45min samolotem ????
0
@hubertbro17 hahahahahahahahaha Ty chhba nie czytasz co pisza
1
Jedyne czego sie dowiedzialem to to ze 15 ma wasa. Dzieki za zdjecie. Swietny artykol :)
0
@oZinho watpie aby podpisywali z nim nowy kontrakt prawie co roku gdyby mieli go za smiecia
0
@Values chlopie ja od 93 Barcelonie kibicuje wiec ochlon dziecko. Jaki bialsku ty przygłupie totalny hahahaha czy naprwde kazdy z odrobina rozasadku obrazu jest kibicem rywal ty oglupialy do reszty nieudarze hahahaha
0
@Bernard777 zejdzie jak mu przestana placic co ma zapisane w kontraktach. Naprawde nie uwierze ze zrezygnowalbys z 40 baniek ktore by Ci sie zwyczajnie nalezaly. Pozdro
0
@slayer mozesz miec racje :)
0
@Values a potem wygrywa lige mistrzow wiemy wiemy ????
0
@kinioo albo puste porfele ????
2
@Bernard777 najbardziej mnie smieszy jak ktos tutaj na czacie mowi doroslemu typowi jak powinien sie zachowac hahaha
0
@Spacedragon ale nie jest smieszne troche to ze sztab specialistow ktorych kazdy sportowiec na tym poziomie ma na peczki nie sprawdzil co sie dzieje?
0
Faktycznie czupryna jakas taka przerzedzona ahahahaha
2
@Arcybiskup napisal ktos ze szczurem w awatarze new dnia powiasam wam
0
Doskonale zna jego sposob b
pracy no blagam hahahahahaha ????
0
@Values ale on wychodzi z założenia ze skoro on chce zostac a klub go nie chce to dalej chce kasę. Z tym dbaniem o dobro Barcy to pilkarze najczęściej dobrze wychodzą na zdjęciach ;)
0
@Values I znowu jakies dziecko pelne uczuc :) chlopie ktos z klubu tak wycenil jego umiejetnosci i przydatnosc dla klubu. Dorosnij i opowiedz z milosci dla kogo Ty przcujesz.
0
@addept ale jak robisz cos po cichu i efektow nie widac musisz zacazc gadac zeby ludzie nie mowili ze jestes do bani
3
@Demazo ale nie trac czasu na tłumaczenia, nie zrozumie.
0
@Kismeth masz racje problem polega na tym ze mozliwe ze te oferty wymyslone byly przez naszych taktyków.
1
@reloaded jaki on ma sufit jak pomalowal Rollsa na rozowa i wpadł do rowu ???? chlop pusty łeb ma i tyle
3
@krzakov gdzie tam mistrzu interpunckji brakuje ci przecinka brakuje i czego nie zrozumiales? Daj znac to wytlumacze. Ty sobie doczytaj w jakim finansowym stanie jest klub kotremu kibicujesz potem sie wymieniaj :)
2
@krzakov ktoefo bo chyba nie Barcy. Tyle sie nagadali ze 150 procent chce gra tylko u nas i gdzie bedzie gral Nico. Nas nie stac na pilkarza za tyle kasy.
1
@Sebaldek Barcola hahahaha Martinelli hahaahah nas nie stac na goscia za 58 baniek to skad mamy miec na tych pilkarzy. Naciskac to sobie mozemy
0
@krzakov ale my nie mamy nic do powiedzenia hahaha
0
Mam nadzieje ze sie myle ale wydaje mi sie ze jemu odwali poprostu. Psycha po starym i taki bedzie final.