Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@capricornusjrk i taki Real znowu pokonał Manchester Pepa i Atletico kilka razy. Tak samo jak w tamtym sezonie.
0
A Jakby grać Gavim, Pedrim i De Jongiem na pomocy, jestem ciekaw jakby to wyglądało.
14
Ale ten klasyk był tak łatwiutki, Real zagrał jak jakiś średniak ligowy. Oni się chyba zadowalają 2:0 w tyłek xD
1
@NeroTFP1 ja pamiętam jak Orłowski powiedział, że to koniec wielkiej Barcelony, po tym jak przegraliśmy swój 1 mecz ligowy xD
0
@AmigoBlancos dzięki
2
CAMPEONES
W KLASYKU ZDOBYWAMY MISTRZOSTWO
FORCA BARCA
2
@AmigoBlancos i on się potem dziwi, że jest wszędzie wygwizdywany
0
@ZuczekFCB1899 taka na 5:0
4
Fermin chyba najgorszy piłkarz u nas, ale w 2 połowie może odpali, bo na razie przegrywa wygrane starcia z Arnoldem.
0
@Xxxbarca4ever no, ładnie nam zachrzania, widać zaangażowanie.
2
@LukaszFan przecież tutaj robimy sobie co chcemy, pressing jest kapitalny.
35
Z Yamalem, w 1 połowie byłaby manita. Jaką my mamy przewagę w pressingu.
0
@Herato nawet gdyby byłby remis, to pewnie i tak by wygrali te mistrzostwo. City ma trudniejsze mecze, a Arsenal ma bardzo łatwiutkie.
2
@SinMistico Eleven Święcicki i Chabiniak. Canal Mitrut i chyba Żewłakow.
1
@kanver_ przecież pewnie wejdzie ;p
1
@Aragorn33 rzucanie kamieniami to już chory fanatyzm i tutaj każdy kto to popiera, powinien się zastanowić czy lepiej dla własnego zdrowia, zająć się czymś innym ;p
1
@La Pulgaa Pan tu od Tebasa widzę
0
@TR3YWAY Araujo ma zabrać głos po klasyku, jak zdobędziemy mistrza.
2
@Aragorn33 jaka mniejszościowa xD
0
@HypeR Burnley raczej nie ma szans, może Crystal Palace
1
@Aequlibre też tak stawiam
0
@APTAPT jak dla ciebie wrzutki Ronnyego były groźne, to chyba inne mecze oglądaliśmy
1
@Kamiloza91 chodzi o całokształt tego w jaki sposób gra PSG, a w jaki sposób gra Arsenal
0
Real nie ma kogo z ławki wpuszczać
0
@kamiVeB nie ma go
1
@BHAFCB zobacz sobie co się dzieje przy rzutach różnych Arsenalu
0
To będzie najgorszy mistrz od lat, Arsenal grający nudną piłkę i na rzuty rożne. Niemniej City nie jest drużyną, która gra lepiej. Szkoda, że wydając tyle na transfery Arteta, nie jest w stanie grać atrakcyjnego futbolu.
0
@AmigoBlancos nikt tam nie zasługuje, będzie najsłabszy mistrz od lat. Czy to będzie Arsenal czy City.
1
@Arden remis i tak starczy
0
@BorzyKrzys to czemu w derbach północnego Londynu, nie zaliczyli gola Spurs, po symulce Gabriela.