3

Obstawiamy kto wygra te starcia w MADRID MMA
Carreras vs Rudiger (po spoliczkowaniu młody Alvaro chcę oddać brutalnemu niemcowi)
Walka rewanżowa-Guller vs butelka (ostatnie starcie nie zakończyło się po myśli turka, Arda jednak nie chce pozwolić już na drugą porażkę.
2 pojedynki-Fede vs Tchouameni (oj iskrzy, trzeba to w oktagonie rozwiązać
Walka wieczoru o pas dyktatora-Vinicius vs Mbappe (wydawało się, że Mbappe nad wszystkim panuje, a tutaj jednak fawelarz uwierzył w siebie i będzie walczył 10 razy lepiej, aby znowu rządzić szatnią i trenerem)

7


przedszkole po prostu xD
Inny news, że Mendy wypada na rok, kibicowanie Realowi ostatnio przyjemne nie jest

1

@Nazio_87 w normalnym klubie, obaj kończą sezon w tym momencie

2

Nie dość ze najlepszy zawodnik na świecie (ogłoszony po występie z Manchesterem City), to jeszcze ma doświadczenie aby być fighterem, wszechstronność Fede jest imponująca...

2


Może Fede nie będzie na El Clasico przez to xD

4


Ciekawe czy Arbeloa jakby miał większe jaja, to odniósłby sukces w Realu.

1

@Kgorecki2500 bo są piękne

1

@FioletoweOczy imię ma podobne trochę do Azazel

1

@AmigoBlancos z przyszłości chyba jest

0

@Karol145 tego rekordu z Bundesligi nie pobije, ale rekord strzelecki ogółem, raczej mu się uda.

4

Oficjalnie, żaden klub w tym sezonie nie wygra trypletu.

0

@Rupert_Haubica jak Anglia wygra mundial to Kane może złotą piłkę wygrać. W dodatku Kane wyrównał najlepszy sezon Lewego strzelecki ;p

0

@MOLESTA czemu żydowski?

1

@Cyzix no to w finale ich pierwsza porażka będzie

13

jak to było, Lucho wszystkich nabrał

3

@dzefrej234 bez przesady, w tym blisko nie byliśmy

0

@AmigoBlancos najlepszy comeback zrobiła Barcelona z PSG. Odrobić 4:0 to jest wyczyn.

1

@kubix05 grał też Batmana...

0


Marianna w policji xd

0

@Eklerek i tego właśnie nie rozumiem, liga mistrzów jest bardziej prestiżowa, a nie wygraliście jej nigdy. Czemu akurat ligę?

1

@sebasarna da się, uwierz mi, jeżeli chodzi o ilość, znam z własnego doświadczenia że da się o wiele więcej dziennie robić.

0

@Eklerek a wolałbyś ligę czy ligę mistrzów wygrać?

2

@sebasarna możesz sobie kupić taką fajną deskę do pompek

3

@Ilka największa radość chyba El Clasico 4:0 za Xaviego
A rozczarowanie i smutek chyba Roma 3:0

7

@RomanGroza Nacho w takim razie też mocny jest

4


gość strzelił z dobitki gola i nagle już do Yamala i Olise xD

3

@tomek8756 i to jakie gole, 2 karne i jakaś dobitka xd

0

@norbi77 PSG nie wygra

2

@PioteK o matko, on sędziował jeden z największych kradzieży przeciwko nam

4

Madryt bez pucharu w sezonie 2025/2026

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?