Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obstawiamy kto wygra te starcia w MADRID MMA
Carreras vs Rudiger (po spoliczkowaniu młody Alvaro chcę oddać brutalnemu niemcowi)
Walka rewanżowa-Guller vs butelka (ostatnie starcie nie zakończyło się po myśli turka, Arda jednak nie chce pozwolić już na drugą porażkę.
2 pojedynki-Fede vs Tchouameni (oj iskrzy, trzeba to w oktagonie rozwiązać
Walka wieczoru o pas dyktatora-Vinicius vs Mbappe (wydawało się, że Mbappe nad wszystkim panuje, a tutaj jednak fawelarz uwierzył w siebie i będzie walczył 10 razy lepiej, aby znowu rządzić szatnią i trenerem)
7
przedszkole po prostu xD
Inny news, że Mendy wypada na rok, kibicowanie Realowi ostatnio przyjemne nie jest
1
@Nazio_87 w normalnym klubie, obaj kończą sezon w tym momencie
2
Nie dość ze najlepszy zawodnik na świecie (ogłoszony po występie z Manchesterem City), to jeszcze ma doświadczenie aby być fighterem, wszechstronność Fede jest imponująca...
2
Może Fede nie będzie na El Clasico przez to xD
4
Ciekawe czy Arbeloa jakby miał większe jaja, to odniósłby sukces w Realu.
1
@Kgorecki2500 bo są piękne
1
@FioletoweOczy imię ma podobne trochę do Azazel
1
@AmigoBlancos z przyszłości chyba jest
0
@Karol145 tego rekordu z Bundesligi nie pobije, ale rekord strzelecki ogółem, raczej mu się uda.
4
Oficjalnie, żaden klub w tym sezonie nie wygra trypletu.
0
@Rupert_Haubica jak Anglia wygra mundial to Kane może złotą piłkę wygrać. W dodatku Kane wyrównał najlepszy sezon Lewego strzelecki ;p
0
@MOLESTA czemu żydowski?
1
@Cyzix no to w finale ich pierwsza porażka będzie
13
jak to było, Lucho wszystkich nabrał
3
@dzefrej234 bez przesady, w tym blisko nie byliśmy
0
@AmigoBlancos najlepszy comeback zrobiła Barcelona z PSG. Odrobić 4:0 to jest wyczyn.
1
@kubix05 grał też Batmana...
0
Marianna w policji xd
0
@Eklerek i tego właśnie nie rozumiem, liga mistrzów jest bardziej prestiżowa, a nie wygraliście jej nigdy. Czemu akurat ligę?
1
@sebasarna da się, uwierz mi, jeżeli chodzi o ilość, znam z własnego doświadczenia że da się o wiele więcej dziennie robić.
0
@Eklerek a wolałbyś ligę czy ligę mistrzów wygrać?
2
@sebasarna możesz sobie kupić taką fajną deskę do pompek
3
@Ilka największa radość chyba El Clasico 4:0 za Xaviego
A rozczarowanie i smutek chyba Roma 3:0
7
@RomanGroza Nacho w takim razie też mocny jest
4
gość strzelił z dobitki gola i nagle już do Yamala i Olise xD
3
@tomek8756 i to jakie gole, 2 karne i jakaś dobitka xd
0
@norbi77 PSG nie wygra
2
@PioteK o matko, on sędziował jeden z największych kradzieży przeciwko nam
4
Madryt bez pucharu w sezonie 2025/2026