Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Roobo ale ty mądry, przecież te 8 milionów mogą mieć multi konta heh
0
@kamiVeB z tych to Bedoes. Ale moim ulubionym momentem jest śpiewanie piosenek w towarzyskie Vito, Schroeder, Aleksander, Hyzy.
0
Jak tak patrzę sobie na skrot dzisiejszego hitu w Ekstraklasie. To jest Lech czy Barcelona?
0
@kamiVeB za krótko, ale będziesz miał streszczenie u Konopa, Gimpera. Kostka taki youtuber chyba zbiera materiały na większe podsumowanie.
0
Ale teraz licznik zachrzania
2
pizza z wk dzik już kupiona, 60 g białka aż, ciekawe
0
@JordiAlbion nie no jasne, to oczywiste, gość też musi sobie odpocząć.
3
@PatrychoO to wtedy, kiedy było 4:0 na Bernabeu?
0
Potrwało by to kilka dni, to by cały świat jeszcze zbierał, szkoda że to się już kończy.
6
XTB wpłaca 5 MLN!!
0
Ta reklama to będzie jak ta słynna play, gdzie tam było dużo znanych osób.
1
@Kozinho. to na jedno wyszło
0
@Popitek12 pora wrócić do tej praktyki
2
@Prorokk oni sprzedają prawie wszystko: koszulki, batony, pizze, energetyki, napoje gazowane, wafle, jakieś chrupki chyba też, sosy.
1
@Faro on to pewnie wpłaci na tą fundację
0
@JordiAlbion @Czyhrynski też fajne, oby był z tego shoty kilkugodzinne
2
Moim ulubionym momentem tego streama to śpiewanko Vanessy Aleksander, Natalii Shroeder, Hyżego, Vito, obok tańcząca Żugaj z Wardęgą. Taki fajny był klimacik, ogniska z koloni czy czegoś tego typu.
0
@VamoSBarca88 wszystko super, ale te ceny...
5
https://x.com/chlorek/status/2048459322741375109
no niezłe dymy tam były xd
2
@Eklerek spadną jak nic, za trudny terminarz, a przeciwnicy trochę się obudzili
1
@BulaKG śpi, ale tak symbolicznie
1
Dobra teraz ktoś przebije dzika, skoro Błachowicz jest ofercie
0
Jan Błachowicz na ławę!
0
@TR3YWAY +10 do siły
9
wk dzik 5 mln...
4
Top 10 największych zagadek na świecie
Numer 1-Kim on był?
2
MrBeast może coś wpłaci
4
Ciekawy pomysł, ale jak dla mnie Trump
1
Bedoes trochę psuje streama, dziwnie jest
Oczywiście bardzo się włączył w pomoc, ale teraz na streamie robi trochę obrzydliwe rzeczy.
6
Motor w ostatniej kolejce spuszcza Legię do 2 ligi w Warszawie, ok?