Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tego to nawet Arsenal nie schrzani...
1
@macio_944 niestety, ale taka brzydka gra będzie nagrodzona mistrzostwem...
0
No to chyba będzie najgorszy mistrz Anglii od lat...
1
Nieeeeee
Co wy robicie?
Man City nie może się tak zesrać
0
@EzioAuditoreDF zaraz będzie nie tylko upadek, a spadek
1
@Bilon87 to 2 duże szanse
1
@michaleu 13 latkowi by alkoholu nie sprzedali
0
@MessiForeverTheBest no chyba tak, ale dokładnie nie pamiętam jaki tam był numer, ale na pewno koszulka Portugalii była.
4
Dzisiaj taka fajna sytuacja się wydarzyła. Maturka średnio poszła, więc wracając smutny do domu, spotkałem jakiegoś gościa, co mówił że za granicą był i dopiero co wrócił. Ja mu powiedziałem, że z matury wracam i raczej nie zdam, a ten mi kupił jakiś alkohol (nie wiem co to było) i kebaba. Jestem abstynentem, więc ten alkohol wylałem, ale kebabik dobry. Oby do tego pana dobro wróciło.
2
@OskP niech on z ligi odejdzie. Ale co z Getafe będzie, o to jest pytanie.
1
wow, gola strzelają xD
0
@Kgorecki2500 Homelander też takie plakaty miał xd
0
@Lanosss ja wiem po co to, ale nie zmienia tego, że uważam że ten cały amerykański pomysł psuje piłkę nożną.
4
Ale miło się patrzy jak Chelsea dostaje kolejny raz w cymbał. Bardzo dobrze, że ten projekt zmierza ku końcowi. Zepsuli mocno rynek, kupując w kółko piłkarzy za astronomiczne kwoty np Mudryk, to nawet mi ich nie szkoda. Podpisywanie umów na 7 lat, też nie jest dobrym ruchem.
1
@BHAFCB to teraz będą mu płacić miliony
0
Chelsea serio podpisała na 6,5 roku kontrakt z tym Roseniorem xD
1
@michaleu i to 2 bramkami
0
@michaleu mięśniówka i 5 miesięcy przerwy?
1
Mecz o 16 w Premier League w poniedziałek, trochę dziwne
3
@LOPEZ16 w superpucharze już dostali
5
@norbi77 tak jak zawsze prawie
1
@Kgorecki2500 brakuje tylko 2 punktów (czyli 2 Remisy albo 1 zwycięstwo albo remis Realu)
7
Kibice Barcy przed tv oglądali Espanyol Real z nadzieją na mistrza, a Flick z żoną na spacerku, jak zwykle krok przed wszystkimi
4
ciekawe xdd
8
@Gitarkafcb a nie Atletico?
0
@Kitek1640 mhm, trochę źle się zestarzało
2
@derus chyba 5:
2 za Valverde
1 za Xaviego
2 za Flicka
2
@Andrzej_Majonez remis starczy
1
@barcanawieki brakuje nam 2 punktów, stąd wychodzi, że remis wystarczy.
1
W ogóle co ten Arbeloa zrobił z Carrerasem. Dopiero co topka ma swojej pozycji, a teraz 3 wybór, za Franem xD Może nie lubi jak ktoś ma te same imię co on.