1

Tego to nawet Arsenal nie schrzani...

1

@macio_944 niestety, ale taka brzydka gra będzie nagrodzona mistrzostwem...

0

No to chyba będzie najgorszy mistrz Anglii od lat...

1

Nieeeeee
Co wy robicie?
Man City nie może się tak zesrać

0

@EzioAuditoreDF zaraz będzie nie tylko upadek, a spadek

1

@Bilon87 to 2 duże szanse

1

@michaleu 13 latkowi by alkoholu nie sprzedali

0

@MessiForeverTheBest no chyba tak, ale dokładnie nie pamiętam jaki tam był numer, ale na pewno koszulka Portugalii była.

4

Dzisiaj taka fajna sytuacja się wydarzyła. Maturka średnio poszła, więc wracając smutny do domu, spotkałem jakiegoś gościa, co mówił że za granicą był i dopiero co wrócił. Ja mu powiedziałem, że z matury wracam i raczej nie zdam, a ten mi kupił jakiś alkohol (nie wiem co to było) i kebaba. Jestem abstynentem, więc ten alkohol wylałem, ale kebabik dobry. Oby do tego pana dobro wróciło.

2

@OskP niech on z ligi odejdzie. Ale co z Getafe będzie, o to jest pytanie.

1

wow, gola strzelają xD

0

@Kgorecki2500 Homelander też takie plakaty miał xd

0

@Lanosss ja wiem po co to, ale nie zmienia tego, że uważam że ten cały amerykański pomysł psuje piłkę nożną.

4

Ale miło się patrzy jak Chelsea dostaje kolejny raz w cymbał. Bardzo dobrze, że ten projekt zmierza ku końcowi. Zepsuli mocno rynek, kupując w kółko piłkarzy za astronomiczne kwoty np Mudryk, to nawet mi ich nie szkoda. Podpisywanie umów na 7 lat, też nie jest dobrym ruchem.

1

@BHAFCB to teraz będą mu płacić miliony

0

Chelsea serio podpisała na 6,5 roku kontrakt z tym Roseniorem xD

1

@michaleu i to 2 bramkami

0

@michaleu mięśniówka i 5 miesięcy przerwy?

1

Mecz o 16 w Premier League w poniedziałek, trochę dziwne

3

@LOPEZ16 w superpucharze już dostali

5

@norbi77 tak jak zawsze prawie

1

@Kgorecki2500 brakuje tylko 2 punktów (czyli 2 Remisy albo 1 zwycięstwo albo remis Realu)

7

Kibice Barcy przed tv oglądali Espanyol Real z nadzieją na mistrza, a Flick z żoną na spacerku, jak zwykle krok przed wszystkimi

4


ciekawe xdd

8

@Gitarkafcb a nie Atletico?

0

@Kitek1640 mhm, trochę źle się zestarzało

2

@derus chyba 5:
2 za Valverde
1 za Xaviego
2 za Flicka

2

@Andrzej_Majonez remis starczy

1

@barcanawieki brakuje nam 2 punktów, stąd wychodzi, że remis wystarczy.

1

W ogóle co ten Arbeloa zrobił z Carrerasem. Dopiero co topka ma swojej pozycji, a teraz 3 wybór, za Franem xD Może nie lubi jak ktoś ma te same imię co on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?