1

@mordini123 jakby zaczął komentować Ekstraklasę, byłoby ciekawe. Szczególnie mecze Widzewa xd

2

Real chce, aby kapitanem w przyszłym sezonie został Vinicius. Moim zdaniem świetna opcja, bardzo na to liczę.
@AmigoBlancos pewnie też zadowolony, prawda?

5

@Zoker nie dziwię się, każdy trener chciałby mieć takiego Gaviego w kadrze.

10

@Who_you_mam Deschamps też śmieszy. Arteta to najbardziej overrated trener na świecie.

13

Po tym co się wczoraj działo, jak dobrze że Wojtek zostanie jeszcze na 3 sezon. Nie pamiętam piłkarza Barcelony, który jest tak nieistotny sportowo w sukces Barcy, ale jest kochany przez kibiców Barcelony. Ale Wojtka nie da się, nie lubić.

7

@esem91 o cholibka, Ferran rzucił jakiś czar na Pedriego.

5

Kocham Wojtka xD

2

@MOLESTA to niech obejrzy resztę meczów Rashforda, jak dla niego to kandydat do złotej piłki

0

@Encore pewnie tak, ale przez ostatnie lata, tyle było już goli w klasykach... Akurat ten nie należy do moich ulubionych.

0

@Encore nie sądzę

18

Robercik w Bayernie wydawał się sztywniakiem, kilka lat w Hiszpanii i kompletnie mam inne wrażenie.

0

@Aequlibre czemu? Powołuje się na badania, walczy z alkoholizmem, jak dla mnie bardzo wartościowy kontent.

4

@Encore moim zdaniem komentatorzy z Eleven mają większą pasję i są ciekawsi. W Canal plus brakuje mi tego.

5

@Sulimo no, najbardziej znani artyści promują klasyk

1

@Kgorecki2500 ale za "W Barcelonie jest cieplutko, a w Madrycie -11" szacun

3


Zaraz nam odchudzi Laporte

8

@Filipem a kogo to obchodzi

2

@VamoSBarca88 wtedy by się na 100% któryś wywalił z tego autobusu

5

Robercik przez chwilę miał buty na fladze Polski. Zaraz będzie afera.

0

@Huck właśnie o to pytam czy mamy jakieś przywileje

0

Ile nas będzie kosztować ewentualny powrót Abde?

5

Śmieszy mnie te bezmyślne pokazywanie "15 lig mistrzów". Zwłaszcza, że 1/3 z tego wygrali w 1955-1960. Viniciusa wtedy nawet nie było na świecie. Te rozgrywki miały inny format i inną nazwę. Wyobraźcie sobie Brazyliczyków, po porażce z Niemcami, pokazywali "5 mistrzostw świata" xD

24

Co to jest w ogóle za statystyka. W tym sezonie w lidze u siebie mamy 18 zwyciestw, 0 remisów i porażek. Został Real Betis, jeżeli tam wygramy, to powiedzieć że nasz stadion to twierdza ligowa, to i tak za mało.

6

https://x.com/KolelaKurt/status/2053443395398287805
po tej kompromitacji za czasów Bartomeu, można powiedzieć że ten mecz to był pierwszy znak, że wracamy.

11

@esem91 to wygląda fantastycznie z tej kamery

1

@LukaszFan ok rozumiem, dla mnie sytuacja zwykła, w żadnym wypadku setka. Kąt dosyć ostry, bramkarz wybronił, zdarza się. Jak dla mnie trudna sytuacja do wykończenia. A tak w sprawie najlepszych piłkarz, to wyróżniłbym jeszcze Pedriego i Martina.

20

@blakkudium pewnie wkurzony, że akurat był mecz PSG

3

@LukaszFan też tak uważam, pozbywanie się 2 naszych napastników byłoby głupie.

0

@LukaszFan kiedy zmarnował setkę? Ci chodzi, kiedy Belg mu wybronił?

13

W tamtym sezonie Ferran miał 19 bramek, w tym ma 21. I to bramki strzelone: Atletico, Realowi, PSG. Można wiele o nim mówić, ale jak ma formę, jest bardzo przyjemny do oglądania i liczby dowozi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?