Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niewiele brakowało Polsce do top 10. 11 miejsce też fajne.
0
@FCB24 a ja wiem 1.000 % to mało bardzo
0
12 punktów Polacy przyznali żydom, tak?
Nazwiska dawać
0
@lukaszmatusiewicz taka z lego się nie liczy
0
@Bartosz85 szkoda, bo lepiej żeby Widzew spadł, czyli trzeba liczyć na Piast...
0
@mordini123 a co się stało
0
@Bartosz85 jak myślisz jutro Legia może się podłożyć Lechii, aby spuścić Widzew?
0
Lech mistrzem, Pep z pucharem, Motor utrzymuje się odrabiając w końcówce 1:3...piękny dzień piłkarski
30
Nie mogę się doczekać tego meczu, Flick pewnie wystawi podstawę, aby godnie pożegnać się ze stadionem w tym sezonie i godnie pożegnać Lewego
0
@Kinginiesta brakuje tutaj więcej ligi mistrzów, jakiego medalu z repką, no i złotej piłki ale jest jak jest.
3
Jest legendą moim zdaniem
1
@JanZagloba kibice Widzewa będą za Legią w następnym meczu xD
0
@LukaszFan a to nie ważne, myślałem że City gra teraz
1
@FcPortoFan1999 i jedno i drugie. Ale niestety tak pewnie będzie
0
Swoją drogą bardzo prawdopodobne jest, że w tej kolejce Arsenal wygra mistrzostwo.
0
Może się uda ich wywalić z miejsca pucharowego. To już 12 porażka ligowa Liverpoolu xd
0
W przypadku zwycięstwa Korony i Lechii, remis Widzewa z Piastem kończy się spadkiem Łódzkiego klubu.
1
Widzew .... ostatni rok w ekstraklasie
0
@VamoSBarca88 niech Widzew zamiast Lechii i git
3
Nawet po takim meczu, Real znowu się ośmiesza xD
3
@blakkudium ciekawe co się stanie, jak Brazylia szybko odpadnie
6
@beter2 Messi też może wygrać mundial i będzie miał tak samo, a nawet więcej
0
Ciekawe czy jak Korona jutro wygra, to Legia podłoży się Lechii.
59
A co nie może flagi Palestyny pokazywać? Nie będzie mu zbrodniarz wojenny rozkazywał.
1
@Bykunn po co płacić
0
@Azazel_Pazuzu dzisiaj ma nagrać
2
@Gibbon_FCB ja się na nic nie nastawiam
1
@Gibbon_FCB no to wtedy, to tak, ale na stan dzisiejszy to w sumie podstawowy obrońca.
0
@Gibbon_FCB rezerwowy, ale kogo on zastępuje? Bo nie ma kogo tam postawić
1
@Cou7_ley na ten moment nasza podstawa na następny sezon to: Joan, Balde, Cubarsi, Martin, Eric, Pedri, Gavi, Fermin, Raphinha, Ferran, Yamal. Wszystko zależy od wzmocnień.