Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 serio dla Ciebie piłkarz 37 letni powinien walczyć z Mbappe o koronę króla strzelców? No ja jestem innego zdania, swoje zrobił.
0
@Greg1991 Wojtka lubią, ale Roberta jak dla mnie bardziej
0
@Rifek szpaler, to chyba każdy dostaje, więc pewnie tak. Ja mówię o takim pożegnaniu jak Robert.
0
@AlexDark00 Faktycznie, raz przegrał z Dovbykiem. Ale przegranie z Mbappe dwukrotne chyba wstydem nie jest. My nie gadamy o Robercie w swoim prime, tylko o Lewandowskim 34-38 letnim...
27
Wczoraj widząc te skandowanie "Lewandowski", uświadomiłem sobie ze naprawdę dobrze wybrałem jeżeli chodzi o zespół do kibicowania. Te barwy, kibice zżyci z klubem, ci piłkarze i ten klimat. Coś pięknego, nawet jak się jest przed ekranem, to czuje się taką przynależność do tego klubu.
1
@blakkudium i to trafił na taki beznadziejny sezon.
1
@Szmulek Gavi i Fermin widać że lubili Robercika.
4
@clyde ale miał dużo fajnych momentów, mimo wszystko wpisał się do historii Barcelony.
4
@MirusAmisz tego obrazka z pustymi trybunami i tego jak Iniesta siedział, nic nie przebije. Ale piękny obrazek.
8
Ludzie w ogóle rozumieją, że Lewego nie powinno się oceniać tylko przez pryzmat sportowy. Przychodzi Xavi do Barcelony która jest po za top 4, kryzys olbrzymi, pełno kontuzji, udaje nam się wicemistrzostwo zdobyć. Po takim sezonie, żeby się odbudować, potrzebujemy głośnego nazwiska, symbolu nowej ery. Lewandowski po licznych sukcesach z Bayernem, przychodzi do Barcelony i daje sygnał innym piłkarzom, że tworzy się ciekawy projekt. Na pewno taki piłkarz pomógł wiele młodym wchodzić do poważnej piłki. My mamy skład pełen młodych, szatnia potrzebuje takich Raphinhi, Lewandowskich, Inigo. Lewandowski jest jedną z twarzy Barcelony ery Xavi-Flick, czy komuś się podoba czy nie.
0
@Kozinho. wiem, ale szanujmy się, aż tak ważną postacią nie jest. Takie pożegnania dostaję legendy, a Wojtek legendą nie jest.
68
@Roobo 119 bramek w 4 sezony, 5/10 xD
8
to jest typowy karny w erze bez VARu, tylko problem jest taki że mamy VAR...
To jest jakiś hit xD
0
@Kozinho. to jest inna sytuacja
6
A tak btw, to Monaco przegrało mecz, który wygrywało 4:1 xD
11
Ale to są obrazki, widać ile znaczył Lewandowski dla kibiców Barcelony. Pożegnanie bez jakieś toksycznej atmosfery, pięknie!
2
@lukaszbrk na ten moment mają utrzymanie
1
Ale to będzie sensacja jak Girona spadnie i Mallorca z Muriqi.
0
Korona Kielce właśnie się utrzymali, dobrze liczę?
0
@lukaszmatusiewicz jak Cracovia coś ugra to Piast wtedy spada.
0
@Hindus Lechia ma lepszy bilans
1
Dobra to mało i tak zmienia. Lechia musi wygrać z Niecieczą, a Widzew remis/porażka=spadek Widzewa
1
@Laminedependencia niby tak, ale skąd pieniądze wziąść
4
Piast Widzew to będzie najprawdopodobniej mecz o utrzymanie.
1
@PanMietek fajne.
1.b
2. a
3. a
4.b
5. d
7. d
8. e
9. c
0
On z Valencią zagra? Bo jak dla mnie skoro się dzisiaj żegna, to raczej już nie.
4
@AssisMoreira no jurorzy reperezentujący Polskę, dali 12 punktów mordercom. W świat idzie taki obrazek niestety.
1
jaki wstyd...
1
@LAMC_10 aha, to nie wiedziałem
1
@LAMC_10 a skąd wiesz, że Gruzin?