Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@turhiay dołącza do grona Juventus, Chelsea, Atletico.
2
No i to już pewne, Roma wraca do ligi mistrzów. Como będzie nowym graczem.
0
@BorzyKrzys ty nie za Juventusem?
1
Juve Milan to chyba dziady sezonu, chociaż Atletico i Chelsea też mocny kandydat
3
@Bernard777 nieeeeee
1
@barcelonaLM przegraj mecz?
1
Cagliari 2:1 xd
Milan klub mem
2
Ale kibice Atletico to mają naprawdę przesrane xd
3
Atletico będzie 4 hahaha
Ale co się ponapinali to ich xd
1
@FcPortoFan1999 pucharów też nie zdobywają xd
1
@Criss18Barca a jak to się prezentuje obecnie, kto najwyżej i najniżej w przypadku zwycięstwa Juventusu?
1
Gol Como, piękna byłaby historia naszego Cesca!
I w dodatku Parejo z karnego, Atletico w tyłek.
0
@Arkon a dobra, ja zrozumiałem, że o Salaha ci chodzi.
0
@takisobiektos mogą dać walkowera po prostu.
0
@FcPortoFan1999 w tym sezonie można powiedzieć, że z tej 3, jako jedyne się nie kompromituje.
0
@takisobiektos no i z tego powodu nie grają? Tam nie ma wymogu, że wszystkie mecze powinny zacząć się o tej samej godzinie?
3
W Portugali tylko Porto się nie kompromituje.
1
@takisobiektos co tam się dzieje dokładnie, że nie grają
1
@mekston faktycznie, ale dla mnie to puchar 3 kategorii, zapomniałem o tym.
4
@Laminedependencia przecież wygrali kms
0
@Arkon tam Salah miał genialne staty, to był jego jeden z najlepszych sezonów jak nienajlepszy. Przez długi okres, główny kandydat do złotej piłki.
2
Słabe te multiligi trochę, Ekstraklasa mimo niekorzystnych dla mnie wyników miała lepszą.
0
@FcPortoFan1999 obstawiam Polonię w takim razie
4
Wieczysta, Chrobry Głogów, Polonia i ŁKS w barażach. Ciekawie w sumie.
0
@Roobo i dobrze
4
Jak dla mnie Bernal i Gavi zagrali słabo wczoraj, szczególnie Bernal. Casado za podanie do piłkarza Valencii też zasłużył na ocenę...
0
@Arkon poprzedni sezon średni xD
3
@BarcaFanSince2006 może trochę boomersko to zabrzmi, ale teraz ci piłkarze jacyś tacy gorsi się wydają. Jak się popatrzy na skład klubów Premier League.
5
Czyli pewnie nici ze złotej piłki, szkoda.
4
Odejście Salaha mocno odbije się na jakości Premier League. Mało tam będzie teraz takich skrzydłowych.