1

@karci0 dane pewnie z La Rambli

1

Dzisiaj koło 20, będzie wielkie świętowanie w Gliwicach, Krakowie oraz w Gdańsku. Łódź też będzie świętować, szczególnie kibice ŁKSu.

7


I tak właśnie Ibrahimovic schodzi, a pewny Tomek lubiący Wisłę Kraków zmienia wielkiego Zlatana

0

Miał być Alvarez i Bastoni, będzie Fati oraz powrót Christensena po kontuzji xD

0

@Piotr,1985 Barca wygrywa ligę, Inigo wygrywa ligę, deal wyszedł wszystkim na plus.

1

@blakkudium Atletico akurat coś wygrywa

5


@Popitek12 i po co ci te sterydy były?

0

@tbas za dużo bujania się

0

@maroon no i będzie więcej, bo tam są za słabe kluby z innych lig.

0

@Kgorecki2500


A właśnie Twój ulubiony dietetyk znowu szaleje xd

3


jak wygra mundial to też tak będzie się zachowywał? Dziwny gość.

2

Bez sensu ten finał był, wiadomo było że Emery to wygra. Premier League co raz bardziej betonuje te niższe rozgrywki pucharowe. Na szczęście ligę mistrzów jeszcze nie zabetonowali.

0

@Jurny trochę tutaj powyzywałeś

5

@FabianekMrozek PSG i lanie od Arsenalu?

0

@Jurny no i będzie banik

0

@Destroyer_of_Worlds trochę więcej oczekiwałem

0

/photo/1
szkoda gadać na te sądy

1

@Encore jak on będzie choćby w top10 to będzie hit xd

0

@Colon ja za kilka godzin obejrzę sobie 2 ostatnie odcinki.

0

@UriBoyka nie musimy ;)

0

@Hosh zależy, wygrywając więcej z topką ligi, mistrzostwo smakuje jeszcze bardziej.

1

Dziwny to był sezon Premier League. Mistrzostwo zdobyła drużyna, która ma taki bilans z górną częścią tabelki:
Manchester United wygrana i porażka
Manchester City remis i porażka
Chelsea wygrana i remis
Liverpool porażka i remis
Aston Villa wygrana i porażka (dodam że wygrali 4:1 aż)
Bournemouth wygrana i porażka
Brighton 2 zwycięstwa

0

@Dankho94isback chodzi o te rożne co się przepychają z bramkarzem, kontrowersje były np. w derbach Londynu.

3

@Eklerek kibice Arsenalu mają rożne odklejki, więc wolałem założyć inną wersję xD Mimo wszystko gratuluję mistrzostwa, na pewno fajne to uczucie.

9

@Jarema2000 zmiana trenera pewnie, on połowę tego nabił na początku z Adolfem H.

1

@Dankho94isback tylko taki argument jest sensowny, bo Arsenal wygrał mimo że nawet nie udało im się pokonać Manchesteru. Więc taki średni mistrz...

0

@Eklerek "Najlepszy mistrz Anglii od przeszło 20 lat, bez precedensu!" No ja bym powiedział odwrotnie, ale jeżeli lubisz taką piłkę to trudno.

3

@Lionel_Messi10 czyli celem Joao Pedro, a pewnie opcjami jak się nie uda: Muriqi oraz Oyarzabal. Jeżeli po odejściu Lewego i zwolnieniu takiej pensji, skończymy z Fatim, to ja już nie wiem o co chodzi...

1

@MesQueUnClub_87 dla własnego spokoju nie mogę strasznych rzeczy oglądać w nocy.

0

@MesQueUnClub_87 horrory przed snem, na pewno nie dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?