0

@szymon6847 Jeszcze nie widziałem żeby Vincius powodował zawroty . W sumie ostatnio ciężko mu z trybun o takie rzeczy

0

@Nicko Jak Semedo , biegał w dwie strony . Ogólnie dobry występ tylko piłka mu przeszkadzała

0

@Suzu z jego techniką, dryblingiem i gracja w poruszaniu się to by była najlepsza 10 . Tyle że ligi polskiej

0

@student97r Jak na razie fanów w Chelsea to na pewno nie ma. Statystyki słabe. Pajacowanie ze zmianą, w konkursach rzutów karnych żadnej interwencji. Przy byłych bramkarzach Chelsea wygląda po prostu słabo, do tego strasznie nie pewny na przedpolu

0

Do Barcy B jak najbardziej. Typowy średniak, A liga Chorwacka to żaden wyznacznik. W Dinamo to strzela nawet Kadzior....

0

@daniel32778
Teraz chcą , ale pewnie woleliby aby Ronaldo nadal tam był a Benzema jego Giermkiem do 2030 roku

1

@IronSanHybrid
Jak dla mnie to Frenkie wielka klasa nie tylko za skuteczność , ale że robił to na tylu pozycjach . Przecież on grał we wszystkich możliwych miejscach naszej linii i pomocy i zawsze był jednym z lepszych.

1

@BaroPodertos
A widzisz , a dla mnie posty o treści - "lubię i jaram się skokami" i " ale te skoki są nudne, emocje jak na rybach" są takie same :) Jedne i drugie tak samo potrzebne , ludzie potrzebują się wyżalić na forum i niech sobie robią co chcą bo mogą.

1

@kerouac
To zleży ile % znajomych to "mohery" . Babci Stefani np 90 % znajomych głosowało na PIS , tylko nie pisała o tym w necie...

1

Tottenham ma całkiem niezłą kadrę , fakt może przydałby się jakiś obrońca i rozgrywający za Eriksena ,który myślami już jest gdzie indziej. Ale dla Mou to profile zawodników podobne które miał przy pierwszym podejściu do Chelsea, mega fizyczność jeżeli chodzi o obronę , pomoc no i Kane'a. Może wyjść z tego coś dobrego a ciekaw jestem czy "odkurzy" Wanyame kosztem np drewnianego Diera.

2

@ForcaMilosz
Messi dziś się dowiedział że coś wysłał

0

@kilanosio
To nie Enrique się upominał o stanowisko , tylko mu je zaproponowano ta raz. Dwa że nawet Smuda by awansował na to Euro z kadrą Hiszpanii . Trzy że skoro obejmował kadrę na takich właśnie warunkach to nic mu się nie należało.

2

@Kubala22 Dokładnie. Z tego co Ty wiesz.

0

@kamilo0066 oni są w środku tabeli :)

0

@kamilo0066 Wprowadził przepisy obowiązku gry juniora w pierwszym składzie. Trzeba to zrobić stopniowo bo gdyby musiało grać od razu 3 to nagle juniorzy mieli by chore wymagania finansowe oraz mogli by się nie przykładać bo i tak mają pewny plac.

0

@Janiama Nie chciałbym tutaj nikogo usprawiedliwiać. Ale na narodowym jest tyle wydarzeń typu koncerty itp. Że czas na położenie tej murawy nie wystarczył aby się ukorzenila A z logistycznego punktu widzenia meczu przenieść nie było można.

1

@Chwytliwy ogólnie to masz rację za nie sam Lewandowski wygrał ten mecz ale wymieniłeś wszystkich graczy środka pola pomijając najlepszego w tym meczu Góralskiego!. Może i Jacek nie ma magicznej techniki ale tyle co miał zb odbiorów , mądrych fauli do tego był wszędzie i wydawało się ze asekuruje całe boisko. Co do Recy i Piotrusia to powiedzieć że słabo to nic nie powiedzieć

1

Z jednej strony ciężko było by Luisowi współpracować z Robertem. Może nie konflikt interesów ale ich pomysły mogłyby być różne nie tylko przy powołaniach ale na każdy temat taktyczny czy organizacyjny. Jednak to degradacja, A nawet w zwykłej roobice jak ktoś jest np kierownikiem na zastępstwo to po tym okresie zmienia otoczenie

1

@Rewolucja123 Cristiano lepiej nurkuje i macha łapami. CR > Messi ;)

0

Do Barcy B idealny...

0

@Kajtek77 ,
Super mecz w jego wykonaniu, mnie trochę martwi jednak że te jego zabranie się z piłką i zastawianie zostanie rozczytane przez kogoś " lepszego" i wtedy będzie multum strat.

9

To chyba normalne że w takim przypadku piłkarz zostaje odsunięty od składu!! Barca B i wszystkie drużyny młodzieżowe są po to aby dostarczyć zawodnika do pierwszej drużyny. Skoro wiadomo że piłkarz odejdzie do innego klubu to logiczne że Barcelona to odsuwa od składu bo po co ma ogrywać komuś zawodnika jeżeli nic z tego nie będzie A w kolejce czeka kolejnych 4-5. Lepiej ogrywać tych którzy zostają i mogą de facto coś wnieść niż dac grać komuś kto i tak ucieknie.

0

@Avada Kedavra
Szkolą, ale z gówna bata nie ukręcisz. To nie tylko kwestia szkolenia , ale też podejścia zawodników oraz samego talentu.
Np Brazylijczycy trenerów jakichś wybitnych nie mają , bazy treningowe i ośrodki szkolenia młodzieży też nie najlepsze.
A jednak co rusz jakiś talent który kopał piłkę na bosaka na ulicy .

0

@Kamilos84 A co ma do tego PZPN ? Mają organizować szkolenia na których będą pokazywać na filmach jak przyjąć piłkę:)

0

@Marcello
W Elevatorze Kaborno. A na poważnie to nigdzie w Europie nie będzie już grał ,ponieważ gaśnie z każdym mieisącem a jego gra ,zachowanie oraz kontrakt pozostawiają wiele do życzenia. I nikt mu tyle nie da zarobić bo to wielkie ryzyko , a więc Juventus i potem USA lub Chiny .

0

@Colon A ludzie już go widzą jako gwiazdę. Chłopak może się zderzyc z lepszą ligą niczym Dembele. On jeszcze nic nie wygrał, nic nie osiągnął ,ma nie całe 2 sezony na profesjonalnym poziomie i już cena 100mln. Dramat. Pamiętam lepszego zawodnika który w tym wieku zderzył się z ligą angielską wcześniej błyszcząc w Bundeslidze , był to nie jaki Kevin De Bruyne

0

@Grubson06 poczekajmy na niego jeszcze ze 2 lata...

0

Znowu się Pique nie wyśpi....

0

@ViscaBarca123 Widziałem go w 2 meczach tylko ale wyglądał mi na takiego typowego przecinaka. Strasznie "surowy" technicznie się wydawał i o ile wiem że ma tylko 17 lat .

2

@Janiama
Tyle było o tym artykułów że nie dało się ominąć. Bywał też na treningach u Pepa aby "podpatrywać" mistrza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?