La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 684 Culés

konto usunięte

4

Jestem tutaj ponad rok, a forum ogólnie przeglądam tak z 5 lat, i zauważyłem jedno, albo brak oglądania meczów przez użytkowników, bo padają takie teksty jak dzisiaj ze "Tylko lewy ciągnął ten mecz", a to kłamstwo bo dzisiaj każdemu się chciało grać, dobra zmiana kedziory, kolejny bardzo dobry mecz Szymańskiego, Krycha gra po prostu świetnie, grosik mimo dużego wiatru, momentami niepotrzebnego dał asystę, Piotrek mimo spieprzonych okazji ładnie się uzupełniał jeśli chodzi o grę na jeden kontakt z Robertem i Szymańskim, do tego znowu dobry mecz Recy, więc ja nie widziałem przykładowo ciągnięcia meczu przez Roberta jak pisze tutaj większość.

Ogólnie mam to w nosie czy za to dostanę hejt czy nie, ale fakt jest taki że tutaj bardzo często idzie się ślepo za tłumem, teraz tak jest z tym meczem.

konto usunięte

3

@Chwytliwy Daj spokój Andrzejku przecież tutaj mało kto coś oglada.

1

@Chwytliwy Ja oglądając mecze kadry jestem pewien, że oni chcą grać i są zdeterminowani. Dobry mecz Recy????

2

@Chwytliwy
Ronaldo. Jestem tu blisko 7 lat

konto usunięte

1

@Kapitan hawk to długo Messi.

1

@Kapitan hawk Ja 6 lat ;)

konto usunięte

0

@tobiasson92 a ja widzę że chcą grać mimo że są wybitnie momentami nieskuteczni, ale przypominam że kadra przechodzi duże zmiany, i to bardzo duże.

1

@Chwytliwy Serio z tym Recą? dla mnie był jednym z najsłabszych na boisku. Na plus jednie ten odbiór chyba po rożnym, gdzie zpobiegł kontrze. A tak sporo strat, niedokładnych podań, wrzutek i to on też zawalił przy pierwszej bramce dla Słoweńców gdy był spóźniony, a potem jak przedszkolak się przejechał gdy rywal zrobił zwód na zamach i wystawił piłkę napastnikowi.
Lewa obrona w tym meczu był najsłabszym naszym punktem.

1

@Chwytliwy ogólnie to masz rację za nie sam Lewandowski wygrał ten mecz ale wymieniłeś wszystkich graczy środka pola pomijając najlepszego w tym meczu Góralskiego!. Może i Jacek nie ma magicznej techniki ale tyle co miał zb odbiorów , mądrych fauli do tego był wszędzie i wydawało się ze asekuruje całe boisko. Co do Recy i Piotrusia to powiedzieć że słabo to nic nie powiedzieć

konto usunięte

0

@Bobo25 Reca faktycznie w defensywie kulał, ale w ofensywie już bardziej się obudził w drugiej połowie, 2 gol nie padł np po jego błędzie, a akcje szły przez środek pola który często nie był zabezpieczony przez Goralskiego w drugiej połowie gdy Ilicic tworzył groźne akcje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?