0

@Commando Grał całkiem nieźle to się zgadza ale 5 meczy z rzędu to nie jest jakiś kosmiczny wynik jak na piłkarza

2

Ogólnie to że Rakitić dzisiaj był słaby to wynika głównie z równie słabej dyspozycji dzisiaj Messiego. Rakieta wygląda dobrze gdy musi go asekurować oraz gdy Argentyńczyk robi mu miejsce sowimi wejściami/zejściami w różne sektory. Messi dziś mało biegał i uczestniczył w grze jak na niego , więc powinien koło niego być gracz kreatywny który również ruszy do przodu i wymieni z nim klepkę. Zdecydowanie lepiej dziś by wyglądał tam De Jong a jako drugi np.Alenia czy Vidal. Bo Rakitić to jest błyskotliwy w kreacji jak Ernesto na konferencjach.

0

Gattuso w Napoli i od razu widać efekty :) . Piękna składna gra oraz super wynik...

0

@A_Gomesinho_21 Chłopczyku przecież wiadomo że będą momenty takie i takie. Pressing nie wyklucza krycia strefowego ,więc idź uzupełnij wiedzę i pogadamy.
A przy okazji spójrz na skład i zobaczysz kto miał rację...
Widać że jesteś błyskotliwy jak piłkarz na twoim avatarze ;)

0

@A_Gomesinho_21 Kolego z Interem to my mieliśmy piłkę 58% do 42%. Każdy wie że Real wyjdzie wysokim pressingiem ale my nie możemy się zamurować i czekać. W zeszłym sezonie wygraliśmy tam przy podobnym posiadaniu piłki ale jej nie oddaliśmy. Ich styl się zmienił od tego czasu ale skład nie!!! Barcelona gdy nie ma piłki to gra zawsze słabo , przykładów chyba nie muszę Ci wymieniać. A to że oni wyjdą pressingiem to żadna tajemnica , jak również to że kilkoma podaniami można z tego pressingu wyjść i jest za plecami sporo więcej miejsca. A właśnie tak było w zeszłym sezonie gdzie wygraliśmy 4:2

0

@A_Gomesinho_21 Skoro przeciwnik kryje strefowo to nie ważne gdzie będzie Messi . Ważne że będziemy mieli jednego zawodnika mniej w ofensywie , czyli de facto łatwiej nas pokryć w ataku a Messi ma mniej o jedną opcję do rozegrania piłki. Twoja indolencja taktyczna to głupota.
Z Interem to wypaliło bo to przeciwnik musiał atakować, tu my musimy zdobyć bramkę.

0

@Hiacynk Styl nie zmienny. Ale wydaję mi się że więcej wyrachowania, wiedzą kiedy zwolnić , potrafią dać się przeciwnikowi "wyszumieć" aby potem zadać cios. Do tego jeszcze kupa szczęścia i mistrzostwo ich.

0

@Más que un użytkownik Dzisiaj wszystkie bez makijażu wyglądają jak ususzona pomarańcza..

0

@A_Gomesinho_21Takie ustawienie ułatwiłoby tylko przeciwnikowi krycie. Messi mógł by być podwajany a też w rozegraniu miałby 1 opcję mniej. Strzał w kolano

2

@Hiacynk
Grają z czerwoną latarnią która na 16 kolejek zdobyła 9 bramek a w jej ataku prym wiedzie Deulofeu :). Do tego u siebie, więc nie ma szans na stratę punktów

1

@A_Gomesinho_21 Demotywujące to raz , a dwa że jako ewentualny zmiennik jest drugi świeżo po kontuzji Semedo.

0

@Rewolucja123 Myślę że takie decyzje są zależne od tego jak skończymy również obecny sezon! Na razie jesteśmy liderem bez żadnej przewagi, ciężko coś wyrokować będąc w połowie sezonu mając najważniejsze mecze przed sobą to raz. Dwa że z sezonu na sezon gramy gorzej nawet w lidze co widać po zdobyczy punktowej od pierwszego do obecnego sezonu jest zjazd.

0

Duże ryzyko z tym Albą . Junior kilka meczy w pierwszym składzie , fakt grą nie powalał ale żeby go nie powołać wcale. A jako zabezpieczenie Semedo, który też wrócił po kontuzji i nie ma rytmu meczowego.

0

@DonMatteo901
Nie wiem czy przejdzie , za mało autotune'a xD.

0

@Suzu Semedo to się nadaje ale do biegania w sztafecie. Tam piłka nie przeszkadza...

1

@Odesseiron Jak mieli do wyboru wpierdzielac pączki albo pojechać po księdza to nic dziwnego ;)

5

@Hiacynk zwłaszcza że on jest z naszej szkółki ;)

8

@Danny Gaucho Chłop siostrę pozdrowił a tu wielkie halo.

2

@Mathew86 Żeby wszyscy grali tam gdzie na papierze to analitycy taktycznii byli by bezrobotni.

13

@ShowMe Religie wymyślili mądrzy ludzie aby sterować tymi mniej mądrymi. Oraz dlatego żeby różni życiowi nieudacznicy mieli nadzieję na lepsze jutro / wieczność w chmurach itp

0

@damianex10
Na United z City było 10,00zł :D

3

Prawdziwa siła ligi Włoskiej. Rezerwy Barcelony ogrywają na wyjeździe lidera ligi. W drugim klubie bryluje superstrzelec Arkadiusz Milik :) . A klub który ma najwięcej pucharów Ligi Mistrzów męczył się w zeszłym sezonie z drużyną z Luxemburga a tym nie może grać w pucharach....

1

Lautaro jego gra ciałem i tyłem do bramki robi wrażenie. Co do naszych obrońców to gdy byli ustawieni czy w tłoku to jakoś to wygladało, ale gdy któryś miał pojedynek 1 na 1 to był dramat. Umtiti parę razy przestawiony jak przedszkolak, kilka razy uprzedzony. Todibo natomiast pomimo wielu szkolnych błędów ,fajnie w wyprowadzeniu . Przy bramce to też nie jego wina, nie wiem jak to widzieli kometatorzy ale ja widziałem że Lautaro był tyłem do bramki i nie mógł się obrócić podczas gdy 4 naszych zawodników patrzyło jak czeka żeby odegrać do Lukaku.

0

@BarcaInfo Ja również . Bałem się że z tego 3-5-2 wyjdzie 5-3-2 i bedziemy się rozpaczliwie bronili.

0

@Commando Albo 3 obrońców i 2 wahadłowych czyli Firpo na pozycji na której grał w Betisie

2

Trzeba sobie zadać pytanie kto zastępował Leo w 2011 , a kto teraz.

0

@ViscaBarca123
Niesamowity chłopak to fakt. Ale ten gol ? Nic nadzwyczajnego , walnął jak mu naszła bez żadnego celowania "a nóż wpadnie".

0

@karci0 Ja zamawiam tak od długiego czasu i polecam yerbamarket na allegro. Zawsze w gratisie jeszcze coś mi wrzuci , a wyboru do koloru ;)

0

@ViscaBarca123
Na allegro kupując jest zdecydowania taniej . Już nawet wliczając dostwę . Np, na yerbamarket kupując przepłacisz , a u tego samego sprzedawcy tylko przez allegro jest duzo taniej...

0

@SeeleyBooth W święta najważniejsze jest to że możesz się spotkać z rodziną/bliskimi i w spokoju się napić, najeść i każdy ma wolne na drugi dzień....:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?