PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Ci niezbyt znani to mogą być też niezbyt dobrzy przy dzisiejszym scoutingu to nikt się nie ukryje....
0
@TR3YWAY Jest Emerson który gra w Betisie. Firpo również grał w Betisie ale na Barcelonę formy przełożyć nie mógł. A co do Roberto to lepiej pożegnać Nelsona Semedo który nie daje nic łącznej z statystykami.
0
Nie wiadomo co sie wydazy orzez najblizesze pol roku, ba nowy trener jeszcze nie zdążył zwiedzić siedziby klubu a tu już artykuł o nowym. Genialny pomysł w czas....
0
@betonito Z jednej strony Firpo dobrze grał w Betisie. Z drugiej strony w Betisie nie było Alby.
0
@Janiama Ma w kontrakcie klauzulę która pozwala go zwolnic po wyborach prezydenckich . Czyli w sumie musi się postarać inaczej nikt nie będzie się zastanawiał . Zwłaszcza gdy Xavi chętnie przejął by zespół tylko nie w środku sezonu.
1
@AmigoBlancos Sny o sikajacych facetach? Specjalista sam się nie odezwie
0
@Janiama To jedna sprawa. Ale druga tak samo ważna jest żeby tą piłkę mieć i wiedzieć co z nią zrobić. Umieć wyjść spod pressingu przeciwnika , umiejętnie ja rozgrywać zamiast usypiac przeciwnika i grać do najbliższego
0
@HassanMubarak Dokładnie. I właśnie dlatego powstał zawód chirurga plastycznego..
1
@HassanMubarak w czarnej pelerynie z szparą na listy to kazda ładna...
4
Jedno jest pewne. Jego zespoły nie jadą na wyjazd do rywala aby to zanudzic lub się bronić. Widzieliśmy to na Camp Nou gdzie Betis atakował i strzelił 4 gole. Wiadomo że trzeba to też lekko zrównoważyć ale równowaga to co innego niż wieczny pragmatyzm.
1
@Janiama Nie zmieniaj zdania ale jak zespół zacznie grać lepiej to nie szukaj wymówek ze to forma kogoś tam . Albo że to przypadek i efekt czegoś tam.
1
Rzeczywiście to na pewno Setien podjął decyzję o awansie Araujo. Todibo łączony z kilkoma klubami i wiadomo było od długiego czasu kto to zastąpi ale to jego decyzja
0
@kamilop No na pewno kogoś sprzeda bo 60 mln z nieba nie spadnie. Ale Rakitic plus Vidal to gdzieś w tej okolicy będzie. Zostaje Cou i Dembele
0
@Avada Kedavra Był mój drogi o tym artykuł na tej właśnie stronie z taka właśnie kwota. Ale szukaj sobie sam ;)
0
Najbardziej to mnie martwi przebudowa zespołu w lecie. Setien byl chyba tak podjarany oferta że zgodził się na wszystko. Trzeba pamiętać że my potrzebujemy że sprzedaży 60mln aby zamknąć budżet. Biorąc pod uwagę kogo możemy sprzedać i jak Ci piłkarze stracili na wartości + nasi Janusze biznesu to kasy może być nie za dużo i będzie trzeba lepić z tego co jest.
4
Niech się zajmie hodowlą jedwabników lepiej....
1
@Suzu Szkoda to jak teściowa do studni wpadnie. Olmo w tym momencie to do Barcy B się nadaje
1
@cules100pro Lepiej jeden porządny transfer niż 3 sredniakow. Olmo na razie to nie poziom Barcelony
0
@hihohihox Na forum Barcelony pytasz czy kibice by woleli Real lub City. Z choinki się urwales?
0
@YoNoEntiendoNada Fakty nadal są takie że finał przegrał . W lidze radził sobie nieźle z Totkami aż go zwolnili . W Barcelonie pracować na szczęście nie chce, A trofeów wygrał tyle co PatrykBarca.
0
@barteq Różnica jest taka że Pep i Licho znali nasz system gry . Prowadzili rezerwy i mieli duży pogląd na szkółkę . Wprowadzili swoje poprawki ,usprawnienia i graliśmy bądź co bądź ofensywny ładny dla oka futbol o którym Poche tylko czytał w gazetach. Ktoś kto nie prowadził drużyny grającej ofensywny futbol się tu nie odnajdzie i to jest fakt.
0
@YoNoEntiendoNada
W tym samym sezonie w którym dostali od nas bęcki u siebie i ledwo wyszli z grupy tylko dzięki urzejmości Interu. Ten sam który w lidze przy najsłabszym TOP6 dał się ograć Leicester.
0
@Hiacynk Nitk nie mówi o wygraniu LM , ale Carabao Cup również był poza jego zasięgiem chociaż nastawienie mieli żeby zdobyć po tylu latach posuchy puchar...Po drugie co on może wydobyć z Messiego , Busiego , Rakiticia, Suareza , Alby , Griezzmana , Vidala , Pique !!! Tu nie potrzebny jest żaden górnik do wydobywania gruzu tylko gość z wizją który tchnie nowego ducha w zespół , wprowadzi kilka niuansów taktycznych aby gra nie kuła w oczy . Pochettino tego nie ma bo jego zespoły nie grały ofensywnie tylko z kontry więc całe jego dotychczasowe doświadczenie bardziej się przyda w prowadzeniu farmy niż uatrakcyjnieniu gry Barcelony.
0
@Hiacynk Fakt wczoraj zagrał naprawdę dobry mecz. Jak całe City ale do Walkera to mu brakuje sporo...
6
Nie wiem co ludzie mają z tym Pochettino. Gość powiedział kiedyś że wolałby pracować u siebie na farmie niż w Barcelonie to raz. Dwa gość w życiu nic nie wygrał oraz nie pracował w klubie gdzie wygrywanie jest obowiązkiem. Poprowadził Tottenham do finału LM to fakt , zajmował wysokie miejsca z Tottenhamem w PL ale jego bilans z TOP6 jest tragiczny. W trakcie meczu jest charyzmatyczny tylko jeżeli wygrywa , inaczej siedzi jak mruk z notesikiem. Kategoryczne nie dla tego Pana. Niech idzie do Valencii i zajmuje 3 miejsce w lidze ogrywając Eibary i Leganesy wtedy wszyscy będą zadowolenii
1
@Janiama Na pewno da się grać szybciej piłką niż robi to obecna kadra. Nikt nie oczekuje że nagle przyjdzie nowy trener i będziemy demolować rywali pressingiem! Ale gra w trójkątach , wyjście spod pressingu i dominacja w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika oraz pressing po jej stracie to są rzeczy które da się ogarnąć. Nie od razu Kraków zbudowano ale Ernesto tego nie zrobi i to są fakty. Często cytowane na tej stronie "Gorzej nie będzie" to pewnik bo teraz nie mamy ani stylu ,ani wyrachowania ,ani walki a na samym szczęściu daleko nie zajedziemy...
1
@Janiama
My nie chcemy grać w każdym meczu jak Atletico , oni w meczu z nami strzelili tyle bramek co prawie przez pół rundy. Co do Xaviego to powinien przyjść w momencie kiedy skończymy swój udział w lidze mistrzów. Wtedy nic nie będzie jego winą , dostanie czas aby dograć sezon do końca i zobaczyć co "potrafi" kadra. Wprowadzić swoje zmiany i rozliczany powinien być od nowego sezonu w momencie kiedy rozegra cały presezon i przestasuje zespół w letnim oknie. Coś jak Zidane gdy wrócił , bo w lidze choć gramy o mistrza to i tak gubimy punkty w co drugim meczu więc różnicy nie będzie.
0
@Avada Kedavra Tez się zgadza . Ja się tylko boje że ma za dużo teorii a za mało praktyki. Jestem jego zwolennikiem i na pewno dałbym mu czas . Do końca sezonu na przebudowę i poukładanie wszystkiego . A rozliczenia mogą pojawić się dopiero gdy zaliczy letnie okno i presezon.
2
Xavi jest idealny na to stanowisko . Zawsze podkreślał że chce być trenerem i wiadomo że zbierał doświadczenia jeszcze gdy był piłkarzem ,ALE moim zdaniem warsztat trenerski to coś więcej niż zdanie egzaminów i trenowanie w egzotycznej lidze. Zdecydowanie powinien potrenować jakąś Barce B lub być asystentem u kogoś doświadczonego. Szkoda po prostu aby kogoś z taką wizją rzucić na głęboką wodę gdy nie wiadomo czy już umie pływać. Pomysłów na pewno ma sporo i wiarę w to co robi, jednak mogą się pojawić sytuację które go przerosną ( konflikty , zmotywowanie byłych kolegów ) a takich na kursach nie widać....
1
@etobzyk Znaczy to chyba zależy od gry. Bo jeżeli miałby się zmienić trener a w grze i personaliach nic to zatrudnijmy kogoś od WF-u będzie na premie dla piłkarzy